eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 13:02

Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 13:07
Alıntı yapılan sin4n

benim anlamadığım konu nebi hatipoğlu klübün bütcesi bağımsız bir kuruluş tarafından denetlenmeli demeşti bu şekilde değil

ayrıca bazı arkadaşlar maç hasılatı konusunda kafsında soru işaretleri var haklılar ama süper ligde pahalı biletle en cok taraftarı olan anadolu klübüyüz ama en cok beleş giren taraftara sayip bir klübüz maç öncesi bedelsiz biletler elden ele geziyor bunu lütfen gözardı etmeyin cok ciddi rakamlara sayip bedelsiz biletler öyle değilmi neferkızılcıklı tribünü
bu konuda sana sonuna kadar katiliyorum abicim
simdi kimse ya ole sey olurmu bole sey olurmu ne yapmak istiyorsunuz siz demesinler
1.cisi ayder tribunu biletler bedava digelimki her mac 25 kisi oluyorlar bunlarin 20 si kendi gurubu 5 kisi de biletini alip mac izlemeye gelen kardeslerimiz abilerimiz yani 20 kisi bedava
2.disi simsekleri saymiyorum bile onu herkez biliyor
3.neferkizilcikli gurubu bisi demiyecegim cunku daha hoc gormedim nefer kizilcikli tribunune bedava biletle giren ama yokmdur muhakkak guruptan 3 veya 5 kisi giriyordur
4.acikdaki altes gurubu butun maclara bedava giriyor en son bejeke macinda aciga girmistim ondada gozumun onunde oldu olay gozlerime inanamadim 20 kisilik bir gurup bedavadan iceri girdiler
hep igneyi baskalarina batirmayalim birazda kendimizde hatalara bakalim
ama su soruyuda cok merak ediyorum hadi girsin 1 bin kisi bedava iceri geriye kalan kisiler para vererek girdi yonetimin mac hasilati olarak belirttigi rakam sadece gese bejeke febe trabzon maci hasilatidir orda bi acik vardir bunun bir an once duzeltilip bastan bizim onumuze cikarak detayli bir sekilde gelir gider dagilimini aciklamasi gerekirAngry
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
cotuk Liste gör
Yazar

Hüseyin ÇOTUK
Yer: Turkey
  Alıntı cotuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 13:10
1 trilyonluk finansman giderleri nedir? Diğer gider kalemlerinin dökümü nedir? Acilen açıklama bekliyoruz. Bunlar bize yetmez...Angry
Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 13:10
Alıntı yapılan sin4n

benim anlamadığım konu nebi hatipoğlu klübün bütcesi bağımsız bir kuruluş tarafından denetlenmeli demeşti bu şekilde değil

ayrıca bazı arkadaşlar maç hasılatı konusunda kafsında soru işaretleri var haklılar ama süper ligde pahalı biletle en cok taraftarı olan anadolu klübüyüz ama en cok beleş giren taraftara sayip bir klübüz maç öncesi bedelsiz biletler elden ele geziyor bunu lütfen gözardı etmeyin cok ciddi rakamlara sayip bedelsiz biletler öyle değilmi neferkızılcıklı tribünü
Bazılarını susturmak için bedava bilet veriirken, Guruplarla alakası olmayan ES ES sevdalılarından da onların parasını çıkarıldığını belirtmek isterim. 10 tl lik maçı 30 tl ye seyrediyoruz sayemizde iki bedava bilet sonuç ortada.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 13:45
ben böyle ciddiyetsiz bir rapor görmedim her ne kadar rapor denebilirse ve ilk etapta mac hasılatlarının cok düsük oldugu bir gercek .
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 13:53
Bedavaya giripde burada racon kesen kişi varsa. Harcanan tüm kuruşlar için haram zıkkım olsun o kişilere. Bedavaya girmeyen kimselerde ne demek istiyorsun sen diyerek alınganlık yapmasınlar bu sözlere.
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 13:58
Alıntı yapılan mecek

Bedavaya giripde burada racon kesen kişi varsa. Harcanan tüm kuruşlar için haram zıkkım olsun o kişilere. Bedavaya girmeyen kimselerde ne demek istiyorsun sen diyerek alınganlık yapmasınlar bu sözlere.
bende arkandayim abi onlarin buraya gelipte laf solemeye hakki yok durumun cok kotuyse bizim arkadas yapti hafta sonu gitti stada gorustu ordakilerle halil unalin kulagina gitmis sanirim bedava kombinesini aldi
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 14:17
Halil Ünal'ın dün yapmış olduğu basın toplantısı beni çok üzmüş ve düşündürmüş,basının yaklaşımı ise üzüntümü ikiye katılmıştır..

Halil Ünal bilinçli yada bilinçsiz inanırlığını yitirmiş bir başkan olmuştur..

Yuvarlak laflar,yuvarlak tehditler,geçiştirmeler,geçen senenin üzerine katlanarak yapılan vaatler,gereksiz yere durmadan yönetim kurulu ve kendini övmek ve bunun gibi birsürü vakit doldurmak için yapılan konuşmalar...

İki gün yapılan kampta bunları konuşmak için hazırlık yapıldıysa tüm yönetim kurulunu ellerinden öpüyor ve tebrik ediyorum.

Hazırlanan gelir gider tablosu hakkında ise hiç bir şey söylemiyorum utanç verici koskoca bir kulübe yakışmayan hiç yazılmaması yazılmasından daha iyi bir tablo olmuş..

Bilanço çıkarılmadan anlatılan her şey gösterilen her tablo hükümsüzdür..

Yönetim kurulunun bilançoyu hazırlayıp en kısa sürede kamuoyuna açıklamasını bekliyoruz..

Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 14:32
Bilinçli taraftarın merak ettiği soruları tekrar hatırlatmakta fayda var:

Eskişehirspor’un gelirleri ne kadardır?

Yönetimin göreve geldiği tarihten itibaren Eskişehirspor’un ne kadar geliri olmuştur? Bankadan kaç liralık kredi çekilmiştir?

Stad içi reklam gelirlerimiz ne kadardır?

Yayın gelirimiz ne kadardır?

Kombinelerden ne kadar gelir elde edilmiştir?

Maç hasılatlarından ne kadar gelir elde edilmiştir?

İddaa’dan ne kadar gelir elde edilmiştir?

Eskişehirspor’un mülkleri olan benzinliklerden ne kadar gelir elde edilmiştir?

Fortis Türkiye Kupası’ndan ne kadar gelir elde edilmiştir?

Sezon başı ve ortasında gönderilen futbolculardan ne kadar bonservis geliri elde edilmiştir? Gönderilen bu futbolcuların alacaklarına karşılık bonservisleri verildiyse geçen sezondan kalan borcun ne kadarı bu yöntemle eritilmiştir?

Taraftar Ürünleri Satış mağazasından kaç lira gelir elde edilmiştir?

Sezon başı ve devre arasında katıldığımız turnuvalardan kaç lira gelir elde edilmiştir?

Yönetici vecibesi olarak hangi yöneticimizden kaç lira toplanmıştır?

Eskişehirspor’un kamuoyunun bilmediği başka gelirleri var mıdır? Varsa nelerdir ve ne kadar gelir elde edilmiştir?

Futbolcuların mevcut alacakları için gelecek sezon TFF’den alınacak paraya temlik koydurup bankalardan 8,5 trilyon daha kredi çekmek için başvurduğunuz doğru mudur?

Her futbolcuyla tek tek kaç liraya anlaştınız?

Kaç lirası peşin ödendi, kaç lirası maaş olarak vaad edildi, kaç lirası maç başı olarak vaad edildi?

Kime ne kadar bonservis verdiniz?

Teknik heyetle kaça anlaştınız, kaç lirasını ödediniz?

Isıtma, aydınlatma, iaşe vb. tesis giderlerimiz ne kadar?

Tesislerde çalışan personelin giderleri ne kadar?

Ne kadar prim ödediniz?

Deplasman masraflarımız ne kadar?

Kamp masraflarımız ne kadar?

Önceden kalan borçlarımıza ne kadar ödediniz?

Altyapı için ne kadar harcadınız?

Başka ne gibi giderlerimiz vardır ve bunlar için ne kadar harcadınız?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dünkü açıklamalardan sonra bu soruların çoğunluğunun halen güncelliğini koruduğunu düşünüyorum. 

ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 14:34
Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan mecek

Daha 'kulüp' yazmayı bilmiyor bunlar nasıl hesap yapacaklar.. LOL

Ona bakarsan medikalede madikal yazmışlar LOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,477 saniyede hazırlanmıştır