eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:19
maç hasılatı geliri çok ilginç değil mi?

www.unieses.org
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:26
ayrıntılı bilançoyu bekliyorum ama bu arada arkadaşlarımız çok güzel tespitler ve sorunlar bulmuşlar. biliyorum BET'i 300-500 kişi bir arada yazdık ama BET'in bu sıkıntıları tek tek maddeleştirip, bunları yönetime sorması için hazır hale getirmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

fakat ayrıntılı bilanço verildikten sonra (ki verileceğini sanmıyorum) bu soru işaretlerinin/sorunlu olduğunu düşündüğümüz noktaların vurgulanması daha yerinde olur.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:27
Alıntı yapılan delimustafa

maç hasılatı geliri çok ilginç değil mi?

en pahali biletle maca giren biziz en az mac hasilati kaldiranda biziz desek yeridir
sadece gese febe bejeke ve trabzon maclarinda belirtilen mac hasilati kaldirilmistir
oteki maclar ne oldu?Angry
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:34
Herkes Esstore dan zarar ettiğimizi yazmış acaba 180 milyar gider çıkartılıpta mı yazılmış 100 milyar onu da düşünmek lazım yani toplam gelir 280 milyar ama gider çıkarılınca 100 milyar gelir olarak mı yazılmış acaba ???
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:37

Yönetime taraftarı dikkate aldığı için teşekkür ederim. Ancak bu listede açıklanması gereken yönler var. Maç hasılatlarının 2 trilyon olması  düşündürücü.

FB 10.000x50=500+ 3.000x100= 300 = 800
gs                                                           800
bjk                                                          600
                                                                        2.200 yönetim acaba diğer maç hasılatlarını
vecibe olarakmı saymış merak ettim.  (Yani önce vermiş sonra borcunu almış olabilirmi acaba)
Bu maçların doluluk oranlarını lig tv den izleyin anlarsınız.  Yinede 1 trilyon fazlalık varsa bütçe fena değil . Fakat kulübün nekeder borcunun olduğu daha açık anlatılırsa taraftar da durumu bilir ve yönetime ona göre  olumlu yada olumsuz tepki verir. Burda kimsenin avukatı değiliz. Bizim için kim başarılıysa onu alkışlarız.

Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
tahir nederland Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı tahir nederland Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:40
halil unal ve yonetimi arkadaslari artik fazla yipratilmasin. halil unal in yaptigi aciklama yeterince acik ve net. transfer sezonu baslayacak, takim avrupada ( hollanda da ) kampa girecek, stad gecici de olsa genisleyecek, yapilacak cok is var.
kendisini adamda saydirmak icin bazi kisiler devamli ne bulursa, ne dusunurse yazmaya calisiyor. bunlarin amaci bizde varzi , bizide gorun demek oluyor, ilgi bekliyorlar /

eskisehir in disinda iki kelime laf edemeyenlerin eskisehirspora fazla faydasi olamayacaktir.

halil unal ve arkadaslari simdilik en iyi baskan dir. sahip cikin.

3. ligde surundugunuz gunleri unutmayin.
bazi tribin grublarinin  bilerek yada bilmeyerek, belkide baskalarinin borazani olarak  ortaligi fazla karistirmaya haklari yok.

yikici faliyetler gibi, takim tatile girerken takimi torpillemeyin.
bazi seyircilerin amaci 25 liraya degilde  5 liraya maca girmek,

5 liralik mac icn de yaygara koparilmasin.

biz es es i turkcell de izlemek istiyoruz/

halil unal, eskisehirsporu turkiye icinde  ve disinda  en iyi temsil edecek karizmatik sayilacak bir baska, artik köstek yerien destek verilsin.

sikayetciler niyetlerini acik acik belli etsinler.

yonetim gelir ve gider konusunda  yilda iki defa global olarak bir kac kisiye degil sehire bilgi versin.

surekli olarak eskisehirspor kendi hakimiyeti altlarindaymis gibi gorenler artik, eskisheir in 700 binlik bir sehir oldugunu untmasinlar.

halil unal in yerine aday  varsa, kesinlikle tahmin etmiyorum,ciksinlar dinleyelim, duyalim, bakalim,kararimzi verelim.

simdilik bu kadar
Yukarı
sin4n Liste gör
Yazar

sinan
  Alıntı sin4n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:47
benim anlamadığım konu nebi hatipoğlu klübün bütcesi bağımsız bir kuruluş tarafından denetlenmeli demeşti bu şekilde değil

ayrıca bazı arkadaşlar maç hasılatı konusunda kafsında soru işaretleri var haklılar ama süper ligde pahalı biletle en cok taraftarı olan anadolu klübüyüz ama en cok beleş giren taraftara sayip bir klübüz maç öncesi bedelsiz biletler elden ele geziyor bunu lütfen gözardı etmeyin cok ciddi rakamlara sayip bedelsiz biletler öyle değilmi neferkızılcıklı tribünü
Aşkımız okullara ders, kitaplara konu olsun !!!
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:53
ESSTORE DA GELİR=100 MİLYAR, GİDER=180 MİLYAR

Ben başkan olsaydım şu açıklamayı yapmaya utanırdım.

Ben 90 TL forma parası verdim değeri 20TL etmiyor.
Madem klübüme zararı var Esstore denen meretin. KAPATALIM ARKADAŞIM..
Kapatalım da  zarar etmeyelim.
Bazı arkadaşlar kendi imkanları ile forma-kaşkol yaptırmıyormu;
Bol miktarda yapsınlar satsınlar stadın önünde..
Hiç değilse bilet parası bulamayan genç arkadaşlar bu şekilde gelir elde etsin kendilerine.
Para kazanmıyorsam taraftar kazanarım.

Nasıl kalkıp ta değerinden en az 4-5 misli ücret ödeyip klübüm kazansın diye orjinal ürünler almaya çalışan bu taraftara bu şekilde bi açıklamayı yapabiliyorsun?

Pes vallahi pes şu olay gerçekse bile söylenmez.
İnsan kendi kendine bu kadar enayi hissettirilmez.

Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Yer: Turkey
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:56
Alıntı yapılan ZEFEX

18 milyona yaptırıp 90 milyona sattığı fomalardan nasıl 80 milyar zarar eder bir storeAngry

Burada ESstore'un inşaat masraflarını söyledi. Gider olarak bu da var.
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
Yer: Turkey
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:59
Alıntı yapılan tahir nederland

halil unal ve yonetimi arkadaslari artik fazla yipratilmasin. halil unal in yaptigi aciklama yeterince acik ve net. transfer sezonu baslayacak, takim avrupada ( hollanda da ) kampa girecek, stad gecici de olsa genisleyecek, yapilacak cok is var.
kendisini adamda saydirmak icin bazi kisiler devamli ne bulursa, ne dusunurse yazmaya calisiyor. bunlarin amaci bizde varzi , bizide gorun demek oluyor, ilgi bekliyorlar /

eskisehir in disinda iki kelime laf edemeyenlerin eskisehirspora fazla faydasi olamayacaktir.

halil unal ve arkadaslari simdilik en iyi baskan dir. sahip cikin.

3. ligde surundugunuz gunleri unutmayin.
bazi tribin grublarinin  bilerek yada bilmeyerek, belkide baskalarinin borazani olarak  ortaligi fazla karistirmaya haklari yok.

yikici faliyetler gibi, takim tatile girerken takimi torpillemeyin.
bazi seyircilerin amaci 25 liraya degilde  5 liraya maca girmek,

5 liralik mac icn de yaygara koparilmasin.

biz es es i turkcell de izlemek istiyoruz/

halil unal, eskisehirsporu turkiye icinde  ve disinda  en iyi temsil edecek karizmatik sayilacak bir baska, artik köstek yerien destek verilsin.

sikayetciler niyetlerini acik acik belli etsinler.

yonetim gelir ve gider konusunda  yilda iki defa global olarak bir kac kisiye degil sehire bilgi versin.

surekli olarak eskisehirspor kendi hakimiyeti altlarindaymis gibi gorenler artik, eskisheir in 700 binlik bir sehir oldugunu untmasinlar.

halil unal in yerine aday  varsa, kesinlikle tahmin etmiyorum,ciksinlar dinleyelim, duyalim, bakalim,kararimzi verelim.

simdilik bu kadar
Bunca yapılan ve yazılanlara rağmen hala tepkinin bilet parası ve rant için olduğunu düşünüyosan sana hiçbir şey demiyorum.Sizin oralarda mali hesaplar herhalde A-4 kağıda yazılarak veriliyor.Bu sene Hayatında kaç kere o stada girdinde 888 milyarlık harcama yapıldığına inanıyorsun? 
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır