eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 11:19
Alıntı yapılan toci26

Alıntı yapılan aRı26

eTiyle Veya başka bir sponsorla konuşulup açığın üstü kapatılsa bu çok zor bir iş değil 2 ay süre var  kale arkasıda ilerleyen sezonlarda olsun
Eti elinden geleni yapmış fazlasıyla reklam paralarını vermiş Sarar ile ilgili birşey yok arçelikte öyle bence ikisinden birinin el atması şart daha var gerçi şehirmizde yardım olacak kişiler ama en önemlileri bunlar Şehrin takımına yardım etmeyecekte neye yardım edecekler...

Kale arkalarıda bu sezon olsun hepsi bi arada çıksın yoksa daha çok ertelenir bu olay... Açığıın üstünü Sarar kale arkalarını Arçelik yaptırsın veya tam tersi ... 1 yıllık isimleride verilebilir tribünlere...

Eskişehir sadece Sarar,Eti ve Arçelikten mi ibaret.Organizeye bi çıkın kaç tane büyük firma var.3 firmaya yüklenmek yerine herkes azar azar yardımlar alınsa yeni stat yapılır bırakın açığın üstünü kapamayı.Yardım eden firmalarında ücretsiz reklamları olsa hiç bir firma hayır diyemez zaten.Kaynak yaratmak çok kolayda önemli olan onu becerecek yönetici.eğerki firma gelecek paranın Eskişehirspor için harcanacağına emin olsun,seve seve verir.Ama şeffaflık olmayınca gelen para nereye gidiyor belli değil ben olsam bende vermem.
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 11:32
Alıntı yapılan gündüzlerli26

[QUOTE=mecek]

Bizde yedik buradaki hesaba göre esstore 80 milyar zarar ediyor her yıl personel maaşları yıllık 295 milyar yıllık koskoca stadda 3 kişi çalışıyor bu adamlar kaç milyar maaş alıyor gidip sorsan askari ücretle çalışıyorlardır hepsi
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 11:39
Alıntı yapılan upsidedown

Eskişehir sadece Sarar,Eti ve Arçelikten mi ibaret.Organizeye bi çıkın kaç tane büyük firma var.3 firmaya yüklenmek yerine herkes azar azar yardımlar alınsa yeni stat yapılır bırakın açığın üstünü kapamayı.Yardım eden firmalarında ücretsiz reklamları olsa hiç bir firma hayır diyemez zaten.Kaynak yaratmak çok kolayda önemli olan onu becerecek yönetici.eğerki firma gelecek paranın Eskişehirspor için harcanacağına emin olsun,seve seve verir.Ama şeffaflık olmayınca gelen para nereye gidiyor belli değil ben olsam bende vermem.
[/QUOTE

Bende biliyorum sadece o 3 ü yok ama yardım eden de yok...
Ben 1,5 yıl paşabahçe de çalıştım mesela orada manyak para dönüyor adam reklam yapma ihtiyacı bile duymuyor oraya kapak atılsa muhteşem olurda... Bunun gibi bir sürü örnek var ama hiç biri elini cebine atmıyor...

Bende biliyorum sadece o 3 ü yok ama yardım eden de yok...
Ben 1,5 yıl paşabahçe de çalıştım mesela orada manyak para dönüyor adam reklam yapma ihtiyacı bile duymuyor oraya kapak atılsa muhteşem olurda... Bunun gibi bir sürü örnek var ama hiç biri elini cebine atmıyor...
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 11:44
maç hasılatı sadece 2 milyon tl mi dalgamı geçiyor bunlar bizimle?
Sadece gs,fb,bjk maçlarında 10biner açık bileti satılmış olsa ki çok çok daha fazla..
10000x50=500.000 tl
500.000x3=1.500.000 tl sadece 3 maçtan gelecek en düşük gelir... Şaka gibi...
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 11:51
Halil Ünal açıklamalarıyla kendini kandırdığını bir kez daha gösterdi bana göre.. Açıklamalarında haklı olduğu kısımlar elbette var özellikle küfür konusunda sonuna kadar hak veriyorum bu kulüp için bi bardak su verenden ALLAH razı olsun.. Ama haklı olduğu bi kaç kelimesiyle hatalarını örtmesi söz konusu olamaz..

Bu word dosyasında hazırlanmış olan Gelir-Gider tablosu hiç bir anlam ifade etmez.. Resmi kayıtlarda bile değil ki çok fazla eksiği gidiği var.. Ayrıntılı yaşlandırma belgesi hazırlanması gerekir.. Ayrıca rakamların kafalarına göre açıklandığı o kadar belli ki hepsi yuvarlak hesaplar, küsürsüz rakamlar.. Bu harcanan paralar faturalara yansımıştır muhtemelen ve fatura olan yerde KDV olur ama rakamlara bakıldığın da bunlar söz konusu değil.. Gelir-Gider tablosuna bakıp sadece 5dk. düşünüldüğünde neler çıkar neler anlatırız konuşulacak çok şey var aslında..

BİLANÇO İSTİYORUZ..!
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:01
Bursaspor ve bizim bilançolar karşılaştırıldığında bizim yönetimin ne kadar yalandan bir bilanço hazırladığı ortaya çıkıyor.

TFF YAYIN GELİRLERİ; Bursaspor:13 trilyon   ,    ESES: 9 trilyon
SPOR TOTO GELİRLERİ; Bursaspor:2.650 triyon  ,  ESES:2.400 trilyon
KOMBİNE VE MAÇ HASILATI; Bursaspor:5,250 trilyon   , ESES:3,650 trilyon
ÜYE AİDATLARI; Bursaspor:123 milyar  ,  ESES:0
FUTBOL OKULU GELİRLERİ; Bursaspor:360 milyar   ,  ESES:0

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
weswas Liste gör
Yazar

volkan akdogan
  Alıntı weswas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:11

tek kelimeyle günü kurtarmak maksatlı hazırlanmış kağıt parçası...artık hiç bir inandırıcılığı kalmamış bir başkan ve saz arkadaşları...yağız hırsız ev sahibini bastırır durumları ve buna uygun açıklamalar...bu taraftarı artık bu yalan dolan beyanlarla ve iki üç şakşakcı medya mensubulyla kandırmaya çalışmaya devam edemezsin,maymun değil herkes gözünü açtı...yeter artık İSTİFA ET VE ONURLU BİR DURUŞ GÖSTER...ESKİŞEHİRSPORU BUKADAR DA MI SEVMİYORSUN YOKSA... 

ŞAMPİYONLUK İÇİN SALDIR ESKİŞEHİR
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:13
dedim ya her ayrı satıra bir paragraf yazı yazılır.. bu tabloyu hiç görmemiş sayalım daha iyi.. düşündükçe düşünesi geliyo insanın ve düşündükçe de neler neler çıkıyo..
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:15

Detaylı bilanço açıklanmazsa ve sene başında verilmiş olan sözler tutulmazsa  artık sokaklara çıkmamız gerekiyor.Bütün tribün gruplarının ve gruplara bağlı olmayan taraftarlar beraber biryerde toplanıp bu adamları istifa ettirmemiz gerekiyor.

Yoksa bir daha anladım ki bu adamlar bu klübü batıracaklar.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 12:18
Alıntı yapılan mecek

Daha 'kulüp' yazmayı bilmiyor bunlar nasıl hesap yapacaklar.. LOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır