eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 23:10
Benim anlamadığım sayın başkan anama küfredildi diyor fakat ben oyle bişey duymadım acaba duyan varsa bi söyleyiversin.
...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 23:15
Bizim amacımız gelir gider hakkında bilği almaktı,en yetkili ağızdan aldık.Eğer Yasin kardeşimizin gelir gider taplosu ESES'in resmi belgesi ise artık benim açımdan diyecek sözüm kalmamıştır.Çünki resmi evraka inanmak esastır.Benim yönetime tavsiyem sadece tutacakları sözleri vermeleri,bu taraftarın  nefesini enselerinde hissetmeleri.verilen sözlerin takipcisinin taraftar olduğunu bilmeleridir.İşallah yeni sezonda bu büyük taraftara layık bir yönetim gösterirsiniz.Sizi eleştiren bu büyük camia alkışlamasınıda bilir. Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 23:19
Şahin abi bu gelir-gider bilgisi tatmin edici mi sizce?

Açık ve net olan hiçbirşey yok maalesef...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 23:32
Alıntı yapılan es-suat-es

Benim anlamadığım sayın başkan anama küfredildi diyor fakat ben oyle bişey duymadım acaba duyan varsa bi söyleyiversin.

bu maçı satanın a...
bu tezahurattan kaynaklanmış olabilir mi??
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 23:34
yönetim konusuna yazdım mesajı ama buraya da yazayım,
hesaplar kaba taslak ve yuvarlak.nebi hatipoğlunun basına verdiği açıklamadan ötürü normalde antep maçı sonrası ve hafta başında verecekleri detaylı bilançoyu bu şekilde kaba taslak bir rapor haline getirmişler..bu rapor halil başkanın alın kardeşim yayınlayın diyerek,basına verdiği resmi bir bilanço değildir...orada yürütüp fotosunu çekmişler,benimde elime ulaştı..yönetim,detaylı bilançoyu önümüzdeki günlerde basın ve taraftar ile paylaşacaklar..bu raporun üzerinde fazla durmayın..haftaya daha detaylı bir şekilde açıklama yapılacak...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 23:38
Başkanın açıklamalarına bakarsak öyle sanıldığı gibi korkulacak birşey yok ancak açıklamaları tatmin edici değil . Gösterdiği dökümandaki rakamlar yuvarlak rakamlar . Çok daha detaylı bir glir-gider açıklaması bekliyorduk biz . Stad hasılatının bu kadar düşük olması doğru olamaz . Esstore'den gele gele 100.000 mi geldi ? Bu da inandırıcı değil . Bence gelirler düşük gösterilmeye çalışılmış . Giderlerin doğruluğunu ise asla bilemeyiz çünkü hangi oyuncu ne alıyor belli değil .

Kasada 1 trilyon var borcumuz 8,5 trilyon diyor düşersek 7,5 trilyon yapar borç . Çok yüksek bir rakam değil ama bence borcumuz olmamalıydı . Ve başkan yine salladı geçen seneki gibi , kale arkası , sahaya yaklaştıralacak tribünler , açığın üstü kapanacak ve en önemlisi 35 trilyon gelir 25 trilyon gider dedi seneki hedefimiz . Geçen senede 40 trilyondan bahsediyordu . Karşısında adam gibi biri olsa 35 trilyona nasıl ulaşmayı hedefliyorsunuz diye sorardı . Anlaşılan o ki seneye bilet fiyatlarına % 100 zam var :)

Başkana hak verdiğim 2 konu küfürler ve Nebi başkana eleştirileri idi . Onun dışında açıklamaları beni tatmin etmedi ve güven vermedi .
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 23:43
Alıntı yapılan eskan

yönetim konusuna yazdım mesajı ama buraya da yazayım,
hesaplar kaba taslak ve yuvarlak.nebi hatipoğlunun basına verdiği açıklamadan ötürü normalde antep maçı sonrası ve hafta başında verecekleri detaylı bilançoyu bu şekilde kaba taslak bir rapor haline getirmişler..bu rapor halil başkanın alın kardeşim yayınlayın diyerek,basına verdiği resmi bir bilanço değildir...orada yürütüp fotosunu çekmişler,benimde elime ulaştı..yönetim,detaylı bilançoyu önümüzdeki günlerde basın ve taraftar ile paylaşacaklar..bu raporun üzerinde fazla durmayın..haftaya daha detaylı bir şekilde açıklama yapılacak...

hayırdır Yasin,
Rıza Zeydan rahatsız falanmı?öyleyse geçmiş olsun.geçicimi?kalıcımı bilemem ama yeni görevinde hayırlı olsun.
bu açıklama haftaya hangi gün,nerede,kimler tarafından,kimlere yapılacak????
madem bir görev üstlendin geniş bir açıklama yapıverede şu Camiaya bir kıyağın olsun Cry

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 00:08
özelden konuşalım erkan amca 1 tane de yıldız futbolcu transferi var bitmek üzereBig%20smile

makara bi yana, ben bir görev filan üstlenmedim.yarın çıkacak olan anadolu gazetesini buraya kopyaladım.24 saat öncesinden merakla bekleyen insanları haberdar ettim.sonrasında bir telefon geldi,bu bilançonun  kaba taslak olduğunu,bu raporun yayınlanması için basına verilmediği ,sadece izahat babında olduğu,asıl detaylı bilançonun antep maçı sonrasında taraftara ve basına duyrulacağını fakat nebi hatipoğlunun basın açıklaması yapması üzerine acil bir toplantı düzenlenip,bu bilgilerin basına aktarıldığı söylendi..yani önümüzdeki hafta daha detaylı bir bilanço hazırlanacak diye ümit ediyorum..
Yukarı
kardelen Liste gör
Yazar

ismail ışık
  Alıntı kardelen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 00:11
Yıldız futbolcu ümit olmasın sakın=))
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ESES
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 00:18
Saffet Nadarevic'in yüksek bir paraya Anderlecht'e satılıyor olması bu gelirlede yıldız bir oyuncu alınacağı benim duyumlarım!Ancak Engin Baytar'ın Trabzon'a gidiyor olmasıda üzücü bir durum!
Umarım hedefleri yüksek tutar ve yukarılara doğru oynayan bir takım oluruz!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır