eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
Online Durum: Offline
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 14:19
Maçlarda kardeşlerimin desteğinden dolayı hepsine bolca teşekkür ederim.Asla yalnız yürümeyecek bu arma.Ben gelemedim kusura bakmayın artık.Wink

Alıntı yapılan esmutlu

esparta nın konya maçından önce tribünde söylediği beste çok güzl olmuştu...
foruma video olarak yüklenirse güzel olur...

http://www.facebook.com/video/video.php?v=80469983463&ref=nf

Abicim videomuzun 1dakika 44saniyesinde dediğin bestemiz çalıyor...
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 15:55
kusura belediye bakıyo burak biz bakmıyoruz:D
bi işin olmasa geleceğini biliyoruz kardesim ama seni aramızda görnek güzel olurdu...
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 19:38
eskişehirspor b genç takımı dün nazilli belediyesini 2-1 yenerek, bugün konya şekere 2-0 yenilerek elendi!
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 22:34
hepsi iyi niyetli topcular..cok gol kacırmasalar fark atarlardı hhep ama daha yolun basındalar 
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 22:39
kardeşlerimiz daha çok yolun başındalar.hepsinin gerçekten kumaşı sağlam.inanıyorum 1,2 sene sonra onların arasından A takımımıza çıkan kardeşlerimiz olacaktır. şu an için benim bu turnuvada beğendiklerim  9 numara fransadan gelen çocuk, sol bekimiz 5 numara 
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 10:28
Alıntı yapılan Esparta _yigit

kardeşlerimiz daha çok yolun başındalar.hepsinin gerçekten kumaşı sağlam.inanıyorum 1,2 sene sonra onların arasından A takımımıza çıkan kardeşlerimiz olacaktır. şu an için benim bu turnuvada beğendiklerim  9 numara fransadan gelen çocuk, sol bekimiz 5 numara 
9 numaralı mikail ve 5 numaralı erçin çok iyi oyuncular, hepsi çok hırslı, ileride inşallah iyi yerlere gelirler..
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 19:16
5 numaraya dikkat ettim cokda efendi cocuk kendini geliştirir birazda akıllı olurrsa(futbolculugun cok kurnaz tarafına kacmazsa) bence gayet basarılı olcak ;)

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 00:02

1,2 sene sonra a takımda izleyebiliriz, a takımın sol bek sıkıntısınıda giderir zamanla.

Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 19:45
Isparta'da kurs için bulunuyorum... Şehrin merkezinde TÜrk Köyü denilen bir yer var... Oradan geçerken camın birinde kocaman ESES yazısını görünce daldım içeri... Üniversitelinin yeri diye bir yer... Arkadaş ESESli değil ama Adıyamanlı(Antalya'da yaşıyor) öğrenciler işletiyormuş... 7-8 kişilik bir ESESli gruptan bahsetti... Biraz sohbet ettik... Tok da olsam bir şeyler yedim... Eskişehirden uzakta bir yerlerde kocaman ESES yazısını görmek çok hoştu... Yazanların ellerine sağlık..
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 21:12
Alıntı yapılan ekukrer

7-8 kişilik bir ESESli gruptan bahsetti...

Yedi, sekiz kişi olduk mu, bir baba gür çıkar güüür... Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır