eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Başkan Önerilerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: Yeni Başkan Önerilerimiz
    Tarih: 26/May/2009 saat 17:42
Görülen o ki genel kanaat Halil Ünal'ın başkanlığı bırakması yönünde. Peki yeni başkan kim olmalı ? Nebi Hatipoğlu mu geri almalı bayrağı ? Çuhadar mı olmalı? Cemalettin Sarar mı geri dönmeye ikna edilmeli? Mustafa Akgören ,Fethi Heper ,,aklımıza kimler geliyorsa .Artılarını eksilerini tartışalım ,beyin fırtınası ile bu sürece katkıda bulunmaya çalışalım.Bu armayı geleceğe en iyi kim ve yönetimi taşıyabilir ?
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 17:47
bana kalirsa yonetim bu sene istifa etmez ki bazi demeclerindede dedikleri gibi seneye planlar yapiyorlar .eger kalirlarsa iyice borc batagina batariz
giderlerse benim onerim mustafa akgoren abimizdir hem bizim aramizdan cikmadir en iyi durumlari o bilir hemde eses asigidir eses e kazik atacagini hic sanmam hakkiyla gorevini yerine getirir hesaplarda bi acik cikmaz
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
ESES1965 Liste gör
Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 17:50

bence eti veya sarar bişekilde ikna edilmeli varlıklı olmaları açısından demediğimi kesinlikle bilmenizi isterim bana kalırsa kurumsallaşmak adına bizim bu gibi şirket sahiplerine ihtiyacımız var muhasebe düzeni olan şeffaflığı benimseyen ve en önemlisi eskişehirspora almaya gelmeyecek insanlar olamlı başkaları varsa onlarda olabilir eskişehir denilince insanın aklına gelen iki isim genelde bu oluyo tabiki benim şahsi görüşüm ve zor hatta imkansız olduğunuda biliyorum .

TEK TAKIM TEK AŞK
Yukarı
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 17:53
harun karacan ticaretten istifa edip başkan olmalı
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 17:54
evet şu anki yönetim belki gitmeyebilir . ama bir kesim de alternatifi üretilmeden gitmesinin doğru olmadığını savunuyor . bu yüzden ,bence alternatifler üzerinde değerlendirme yapılması ve ismi geçenlerin bu işe nasıl baktığı konusu gündemde olmalıdır .
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 17:57

Bu kadar Lig geliriyle ve yönetim kurulumla HALİL ÜNAL'ın yaptığı başkanlığı bende yaparım..

Ben kendimi öneriyorum LOL
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 17:59

bu sayfanın boşuna acıldıgını duşunuyorum.cunku bizim şu anda başkanımız var.dogrudur hataları olmuştur ben de cok kızıyorum ama ne olursa olsun şu anda başkanımız o varkende boyle bir arayış icine girmemiz hic etik olmamış arkadaşlar.biraz sagduyulu davranalım ve rıza hocanın dedigi gibi zaman kısa boşa vakıt harcamayalım.hocanın cok guzel acıklamaları var gelın yenıden duşunelim.sonunda kaybeden eses imiz olmasın.

Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 17:59
Alıntı yapılan ESES1965

bence eti veya sarar bişekilde ikna edilmeli varlıklı olmaları açısından demediğimi kesinlikle bilmenizi isterim bana kalırsa kurumsallaşmak adına bizim bu gibi şirket sahiplerine ihtiyacımız var muhasebe düzeni olan şeffaflığı benimseyen ve en önemlisi eskişehirspora almaya gelmeyecek insanlar olamlı başkaları varsa onlarda olabilir eskişehir denilince insanın aklına gelen iki isim genelde bu oluyo tabiki benim şahsi görüşüm ve zor hatta imkansız olduğunuda biliyorum .

Benim de şahsi görüşüm bahsedilen kurumlar ikna edilebilirse, kulüp şeffaf ve kurumsal bir şekilde işleyen yapıya bürünene kadar bu kurumların yöneticilerinin idarede olması.

Bu süreç içinde de kulübümüzün bu tarz sıkıntıları bir daha yaşamaması için imkanı olan taraftarların kulübe üye olması gerekiyor. Daha sonra yönetim belli bir sisteme oturduktan sonra aramızdan da yönetimde yer alabilecek kişiler çıkacaktır.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:00
Alıntı yapılan eses2606

bu sayfanın boşuna acıldıgını duşunuyorum.cunku bizim şu anda başkanımız var.dogrudur hataları olmuştur ben de cok kızıyorum ama ne olursa olsun şu anda başkanımız o varkende boyle bir arayış icine girmemiz hic etik olmamış arkadaşlar.biraz sagduyulu davranalım ve rıza hocanın dedigi gibi zaman kısa boşa vakıt harcamayalım.hocanın cok guzel acıklamaları var gelın yenıden duşunelim.sonunda kaybeden eses imiz olmasın.

her gecen gunde eses zaten kaybediyor
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2009 saat 18:01
bence nebi başkan geri gelsin.halil tam bir sovmendii.istemiyoruz onu
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı