eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 15:53
AŞAĞIDA SÖZLERE KATILMAK ASLA MÜMKÜN DEĞİL..

Tribünler ister 10 ister 20 isterse 30 bin kişi olsun bu kitlelere yön veren o tribündeki gruplardır.. dünkü maçtadada ilk olumsuz tezahuratı başlatan kızılcıklı gurubu olmuştur burası ... gibi hamsi kokuyor v.s tezahuratı ile zaten trabzona kızgın olan seyirci iyice tahrik edildi ve sayenizde bir dosttan daha olduk..
bu yaklaşım yerine kızılcıklı olaya HOŞGELDİNİZ " Diye girseydi durum çok farklı olurdu..
yazık oldu gerçekten..
BÖYLE ANLIK EGEO TATMİNİ SAĞLAYARAK,  SADECE KENDİ DEĞERİMİZİ VE PRESTİJİMİZİ YİTİRİYORUZ, DEĞİYORMU?

Alıntı yapılan Mira_61

Teşekkürler Abi.
Kesinlikle katılıyorum size.Yönetimdeki insanların ağızlarından çıkan her kelimeye dikkat etmesi gerekir.Sonuçta o kelimler kitleleri etkiliyor.
Ben Tüm Es-Es taraftarına mal etmiyorum zaten küfürleri.Mesajın başında belirttim düşüncelerimi.Sonuçta 20 bin kişiye asla hakim olamayız.Bizde yaşıyoruz bunları statlarımızda.Nahoş bir durum ve her an hertakımın başına gelebiliyor.
Ben sadece üzüldüğümü belittim.Onuda şöyle düşünün hani sevdiğiniz birinden sinir anında bir söz duyarsınız ya üzülürsünüz ama bilirsiniz bunun bir anlık bişey olduğunu.Bu da onun gibi birşey Sonuçta bu sene çokça sıkıntı yaşadınız ve bizim maçtan birkaç gün öncesine kadar devam etti bu durum.Temennim gelecek sene Renklerimize aşkımızı karşıdaki insanı incitmeden göstermemiz.Bunu her iki taraf açısından söylüyorum.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 16:04
Alıntı yapılan Mira_61

Teşekkürler Abi.
Kesinlikle katılıyorum size.Yönetimdeki insanların ağızlarından çıkan her kelimeye dikkat etmesi gerekir.Sonuçta o kelimler kitleleri etkiliyor.

Ben Tüm Es-Es taraftarına mal etmiyorum zaten küfürleri.Mesajın başında belirttim düşüncelerimi.Sonuçta 20 bin kişiye asla hakim olamayız.Bizde yaşıyoruz bunları statlarımızda.Nahoş bir durum ve her an hertakımın başına gelebiliyor.

Ben sadece üzüldüğümü belittim.Onuda şöyle düşünün hani sevdiğiniz birinden sinir anında bir söz duyarsınız ya üzülürsünüz ama bilirsiniz bunun bir anlık bişey olduğunu.Bu da onun gibi birşey Sonuçta bu sene çokça sıkıntı yaşadınız ve bizim maçtan birkaç gün öncesine kadar devam etti bu durum.Temennim gelecek sene Renklerimize aşkımızı karşıdaki insanı incitmeden göstermemiz.Bunu her iki taraf açısından söylüyorum.

17 yaşındaki birisi için,yazmış olduğun bu kelimeleri takdirle karşılıyorum.Bizde de yaşı sizden nice büyük insanların tribünde neler yaptığını iyi biliyoruz.Rakip taraftarlara küfür ederek sözde erkeklik yaptıklarını sanıyorlar!
Bravo Mira61
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 16:06
Sinan abi ben genelden bahsediyorum zaten bizim tribün gruplarının kendini yönlendirecek hali kalmadı artık nerde o eski kızılcıklı valla gün geçtikçe bir gün öncesini arar durumlara geliyoruz bakın yakında orada bağıracak kimseyi bulamayacaklar bağırma hevesi ile gelenleride kaçırıyorlar oradan kendi bağırdıklarınıda artık kimse duymuyor ses iyice azaldı o tarafta nedenlerini saymakla bitmez çıkarcılık Eses sevgisinin önüne geçmiş.tabi bu lafım sade ve temiz duygular besleyip sırf Eses sevgisi ile oraya bağırmaya gidenlere değil.
...
Yukarı
26şimşek26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: manisa
  Alıntı 26şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 16:12
Alıntı yapılan Darkevil_26

Beyazit öztürk ve yılmaz hocamızda protokoldeydi.

Öncelikle Vali baba Kadir Çalışıcıya helal olsun engelli tribününden izlemiş maçıClap  Bakın daha kimler kimler vardı tribünlerde ama biz küfürlerimizle bize hayran olan insanları küstürmeyi hayal kırıklığına uğratmayı  başarıyoruz ve kötü yönlerimizi gösteriyoruz eminim içlerinden demişlerdir eskişehir taraftarı amma çok küfür ediyor diye herkese şuursuzca sallıyoruz mesela ;

hepiniz o. çocuğunuz.... trabzonlu kardeşlerimize sallamaca
  bu maçı satanın anasını ....futbolcuya sallamaca
  yönetim sittir git ...
  süleyman youla 30 cm bilmem ne var onda
  bünyamin noluyo dötün başın oynuyo hakeme de sallamaca

Biri ambulansa kaldırılıyor geber len ibne diye bağırılıyor şu misafir tribününden utanıyorum,  köy tribünü gibi sakatlanmamak elde değil

Allahtan bi espanamız var da biraz bu çirkinlikleri ....

yaşa varol SEN sonsuza kadar ES-ES im
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 16:15
Dün Espana bile kapatamadı o çirkinlikleri Mustafa abi...
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Mira_61 Liste gör
Yeni Yazar

Fatma Tüfekçi
Yer: İstanbul
  Alıntı Mira_61 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 16:20
Alıntı yapılan Banderas_26

Alıntı yapılan Mira_61

Teşekkürler Abi.

17 yaşındaki birisi için,yazmış olduğun bu kelimeleri takdirle karşılıyorum.Bizde de yaşı sizden nice büyük insanların tribünde neler yaptığını iyi biliyoruz.Rakip taraftarlara küfür ederek sözde erkeklik yaptıklarını sanıyorlar!
Bravo Mira61
Teşekkürler Abi.Bizim felsefemiz Anti İstanbuldur.Ve bu felsefeyi en iyi güden takımda Eskişehir.Burada bana gösterdiğiniz misafirperverlik için çok teşekkür ederim.Bahsi geçen olaylar eminim unutulacaktır.Trabzon taraftarı kin gütmeyi sevmez kardeşine.İlk maçtan bizimde kusurlarımız olmuştu açıklamalar bazında.Karşılıklı hoşgörüyle atlatırız umarım bu badireleri.Anadoluda İstanbula diklenen bizden başka kim var.Bizde birbirimize düşersek etraf tekelcilere sonradan büyük oldumculara kalacak.
Yukarı
26şimşek26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: manisa
  Alıntı 26şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 16:39
Alıntı yapılan smand 26

arkadaşlar es es taraftarı aslında maçın başında toplu olarak küfretmedi. ta ki  ts lilerin es es kümeye demelerine kadar. maç başında leş gibi hamsi kokuyor diye bağrıldı ama ne yapılsaydı kardeş takım mı ilan edilseydi. zaten yeteri kadar kardeş var.

Adamlar çok ağır küfretmiş hakkaten düşmemeyi garantilemiş biz eskişehirsporaBig%20smilebi de cılız bi sesle dediler bunu hepsi değil onların içindeki provakatörlerSmile hepiniz o. çocuğunuz denilmeyi hakettiler sonuna kadar canımmm

Büyük taraftarlık gelen herkese ana bacı küfretmek olmuş da haberimiz yok , seneye kasımpaşaya da aynısı olacak adamlar bi eses kümeye desin yeter Big%20smileana avrat söveriz artık LOL
 Şu deplasmana gitmeyen taraftar müsveddeleri anlayamayacak azınlık olmayı ve herkesin kendi renklerinin sevdalısı olduğunu bizden olmayan o. çocuğu olacak onlar için çok acı bir toplumsal gerçeğimiz bu eskişehir halkı da böyle yaparsa diğerleri ne yapmaz diyorum yazık o stadaAngry gelen bayan taraftarımızın düştüğü duruma AngryAngry
yaşa varol SEN sonsuza kadar ES-ES im
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 16:57
Alıntı yapılan MuratHoca

Murat, bence, Lig A ve Lig B'deki tribünlerimiz karşımızda rakip olmadığı için belki bu tarz durumlar karşısında "İYİ" gözükmüştür. Diğer görüşüne ise katılıyorum.
Deplasmana gitmeyen, rakip tribünde bulunup azınlık olma duygusunu tatmayan, sevdiği rengin peşinden koşup gelmiş kişilere saygısı olmayan içimizdeki taraftar müseveddeleri yüzünden aramızın bozulduğu bir çok taraftar topluluğu oluştu. Bence bu hazımsızlık örneğidir. Bu taraftar müseveddeleri yüzünden gereksiz polemiklere konu oluyoruz. Sap ile samanı ayırt etmeyi bir başarabilse bu kişiler işte o zaman daha düzgün bir ortam olur tribünler.

Lig A ve Lig B de rakip taraftar yoktu çünkü katılıyorum , rakip taraftara tahammülü olmayan bir taraftar kitlemiz var gibi ama rekabet kadar güzel birşey var mı kendin çal kendin oyna misali , futbolumuzun gelişmesi için demiyormuyuz herkes kendi şehrinin takımına sahip çıksın istanbulun saltanatını yıkalım diye ama hep ikileme düşüyoruz felsefemizle trabzon gibi anadolunun kalelerinden birine etmediğimiz küfür kalmayabiliyor bir anda kaldı ki onlar bizi çok güzel ağırlamışlar şehirlerinde gidenler öyle dedi hep çok üzücü çok AngryAngryAngry
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
Yer: eskişehir
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 17:04

Çok yazık çok , kendim adıma trabzonspor taraftarından özür diliyorum , bu küfreden taraftar müsveddeleri ile aynı takımın taraftarı olmaktan utanç duyuyorum,  inşallah aramızdaki karşılıklı saygı sevgi bu çapulcular yüzünden yara almaz bozulmaz eskisi gibi devam eder,  umarım omuz omuza istanbulun saltanatını yıkacağız seneye şampiyonluğa beraber oynarız inşallah Smile
biz eski-şehirliyiz oleyyy
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 17:07

Açıktaki küfür eden kişiler Bizim A takımla Paf takım maç yapsa biz oraya girip izlesek bize bile küfür ederler adamlardaki mantık bu ...

Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır