eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Mİ YEMEZMİ
Online Durum: Offline
  Alıntı NONS26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:19
Alıntı yapılan esesman

Alıntı yapılan ÖZKAN

Tribünüm yönetimi istifaya çağırdı ama aynı zamanda ikileme düştü. Yönetim istifa dedik, eyvallah defolup gitsinler. Peki, bu maçı satanın tezahuratı neydi? Maçı yönetim mi sattı? Hem maçı satanın diyeceksin, hem futbolcuyu ve taknik adamı alkışlayacaksın. Ben anlayamadım birisi bana anlatsın. Başkan, protokolden play station koluyla kendisi mi oynuyor bu futbolu? Sahadakiler satmadıda, yönetim mi sattı?

Maçtan 1 gün önce Halil Ünal ve Sadri Şener birlikte görülmüs bilmiyom yalan bilmiyom doğru bunu duydum birinden...

sarar'ın fabrikasını gezmişler.
hiçbir gruba üye değilim.eskişehirspor'luyum..
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:22
Beyazit öztürk ve yılmaz hocamızda protokoldeydi.
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:22

Şimdi size kendi siteleri aracılığıyla yaptıkları haberi göstericem arkadaşlar ; Buyrun o küfür eden herkes keyifle okusun...

Eskişehispor ile oynadığımız müsabakanın öncesinde, müsabaka esnasında ve müsabaka sonrasında Eskişehirsporlu taraftarlar taraftarlarımıza, takımımıza yönelik yakışıksız eylem ve tezahüratlarda bulundu...

Ligin ilk yarısında Trabzon'da oynanan müsabakada saha içerisinde hakem kararlarıyla gerilen bir ortam oluşmasına karşın taraftarlarımız müsabaka öncesi ve sonrasında gerek Eskişehirspor taraftarını, gerekse de futbol takımını en iyi şekilde ağırlamış üzerine düşeni yapmıştı. Eskişehirspor'un 2.Lig B kategorisinde olduğu dönem Trabzon'da oynanan kupa maçında dahi Eskişehirspor'un az sayıdaki taraftarı Trabzon'da en iyi şekilde ağırlanmış, takımı tribünlere çağırılmış alkışlanmıştı; tıpkı bu sezon ligin ilk yarısında oynanan müsabakada olduğu gibi. 

Trabzon'daki müsabakanın öncesi ve sonrasında taraftar bazında hiç bir olay yaşanmamasına, hatta tam aksine kırmızı siyahlıların en iyi şekilde ağırlanmış olmalarına rağmen bugün sergiledikleri tavır neresinden bakılırsa bakılsın en yumuşak ifadeyle yakışıksızdır.

Müsabaka öncesinde stat dışında ilk yarıdaki müsabakada yaşanılanları göz önünde bulundurarak karşılarında "adam" göreceklerini sanıp Eskişehirspor taraftarı ile karşılıklı tezahürat yapmak isteyen taraftarlarımıza verilen karşılık "küfür" olmuş; müsabaka içerisinde de taraftarımıza, takımımıza, camiamıza edilmedik küfür kalmamış; müsabaka sonrasında da olay bambaşka bir boyut kazanmış Trabzonspor taraftarını taşıyan otobüslerin camları al aşağı edilmiştir.

Ligin ilk yarısındaki müsabakada yaşanan hakem hatalarını camiamıza, taraftarımıza mal edip forumlarda ve benzer platformlarda Bordo Mavimize edilmedik küfür, hakaret bırakmayan Eskişehirsporlular'ın bu davranışlarını dahi sineye çekip mağlubiyetlerine bağlamış, hiç adetimiz olmamasına rağmen alttan almış, sağduyuyu elden bırakmamak için çaba göstermiştik.

Uzun süredir forumlarımızda yer alan Eskişehirspor başlığına dahi tüm bu yaşananlara rağmen dokunmamış, forumlarımıza üye Eskişehirsporlu dostlarımızın paylaşımlarına devam etmelerine olanak tanımıştık. Yani biz, bu ortamın oluşmaması için üzerimize düşeni yapmıştık. Ve hatta ilk yarıdaki müsabakada yaşanan hakem hatalarını en ağır dille eleştiren platformlardan biri olmuştuk.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda Eskişehirspor taraftarının, her ne kadar bugüne kadar genele yaymak istemesek de bugün gördüğümüz üzere genelinin camiamıza karşı bugün ve bugüne kadar sergiledikleri yakışıksız tutuma karşılık daha fazla anlayış gösteremeyeceğimiz ortadadır.

Çılgınlar - www.kalearkasi.net

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:26
adamlar bole stadın dediler bence yanlışta söylemediler.
sonuçta biz ligde kaldık, trabzona da avrupada başarılar
seneye inşallah bizde onların yerinde olucaz
halil başkan es-es şampiyon
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:40
bu maça ön yargı ile gelmiş, bir çok taraftar kimliğinde insan vardı ne yazık ki statda. kimse trabzon dost-kardeş takımımız olsun demiyor, ama en azından daha fazla düşman kazanmayalım. adamlar maç öncesi ESES çekiyorlar bizim tribünden adamlara küfür yağıyor. ama tezahürat yapmaya, takımı desteklemeye gelince hepsi oturuyor.bu otobüs taşlayanlar acaba kaç deplasman maçına gitti ve o camı kırık otobüste bi yerleri donarak yolculuk yaptı. bence yönetimle beraber tribün kültürümüze de bir çeki-düzen vermemiz gerekiyor. koreoğrafi ve bando-eses hariç lig A daki lig B deki tribünlerimizi özlüyorum. 
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:47

http://www.kalearkasi.net/vbulletin/showthread.php?t=1417

Bu başlık altında Esesimizi yeterince tanıtmaya çalıştım. Yeri geldi tartışmalar yaşandı. Ama her seferinde sonuna kadar bizi savundular. Her seferinde iyi niyetle yaklaştılar...

Ama benim tanıttıklarımın hepsi boşaymış. Dün o küfür edenler 90 dakika içinde benim 1.5 senede yapamadığımı yaptılar. Anında tanıttılar gerçek kimliklerini..

YazıkLar Olsun..!

Yukarı
es08es26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı es08es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:54
ben de dün maçtaydım iki saat  önceden girdim ilk defa bir şey yapacagım fanatik bir esesli olarak TRABZONSPOR tarfarından kendini bilmez kişilerin ettikleri küfür nediyle özürdiliyorum
eses1965
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:54
Murat, bence, Lig A ve Lig B'deki tribünlerimiz karşımızda rakip olmadığı için belki bu tarz durumlar karşısında "İYİ" gözükmüştür. Diğer görüşüne ise katılıyorum.
Deplasmana gitmeyen, rakip tribünde bulunup azınlık olma duygusunu tatmayan, sevdiği rengin peşinden koşup gelmiş kişilere saygısı olmayan içimizdeki taraftar müseveddeleri yüzünden aramızın bozulduğu bir çok taraftar topluluğu oluştu. Bence bu hazımsızlık örneğidir. Bu taraftar müseveddeleri yüzünden gereksiz polemiklere konu oluyoruz. Sap ile samanı ayırt etmeyi bir başarabilse bu kişiler işte o zaman daha düzgün bir ortam olur tribünler.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 14:08

Eee Şimdi ne yapacağız peki allah aşkına ?

1 düşman daha kazandık...Herkese teşekkürler..! Sırada kim var ?

Kasımpaşayada yapacakmıyız seneye bunları ?

Paşa 1 gol atınca haydi haydi haydi allah aşkına kasımpaşa ... dönsün şaşkına diyecekmiyiz ? Ben eminimki küfür edenler der ! Onlardan herşeyi beklerim ben !

25 Lirayı verince klup sahibi sanıyorlar kendilerini. Küfür etmek için stada giriyorlar. 

Yukarı
Mira_61 Liste gör
Yeni Yazar

Fatma Tüfekçi
Yer: İstanbul
  Alıntı Mira_61 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 14:31
Selamlar.
Öncelikle içtenlikle söylüyorum Es-Es'in ligde kalması için çok dua ettim.Geçen hafta Konyayı malup ettiğinizde kendi takımımın galibiyetinden daha fazla sevindiğimi söylesem umarım yadırgamazsınız.
Eskişehirspor'u gerçekten çok seviyorum.Çünkü Merttir taraftarı,takımına bağlıdır.Birçok Anadolu takımı gibi İstanbul eziklerine yaltaklanmaz.Bizim Trabzon tribünlerinde bir söyleyiş vardır.Tıpkı onun gibi ''DİK OYNAR''.Lige böyle takımlar,böyle şehirler,böyle taraftarlar lazım.
Trabzonspor taraftarının geneli inanın benim gibi düşünüyor.Sürekli ortada dönen bir muhabbet vardır ya kardeşlik diye.Günümüzde iyice içi boşaltıldı bu kavramın.Şimdi burda ''Kardeş ES-Es taraftarı'' diye hitap etsem eminim yanlış anlaşılmalar çıkacaktır.Bizim bahsettiğimiz kardeşlik sahada al gülüm -ver gülüm meselesi değil.Savunduğumuz ortak değerlere olan bağlılıktan doğan muhabbettir.Saha da her iki takım aslanlar gibi çıkar ve mücadelesini sergiler.Lakin şimdilerde İstanbul basınınında kışkırtmalarıyla bizim gözümüzdeki kardeşlikten bahsetmeye korkar olduk yanlış anlaşılır diye.
Ligin ilk yarısında tatsız olaylar yaşadık.Bu sebepten dolayı özellikle başkanımıza kızgın olduğunuzu biliyorum.Savunmaya kalkmayacağım başkanımızı ama inanın ettiği laflarda kötü bir niyeti yoktur.Aynı Sadri Şenerdir’’Anadoluya stat yapılacaksa Trabzonla Eskişehire yapılsın’’ diyen.
Sizin maçtan önce çok hakkımız yenilmişti ve bunun acısıyla maçtan önce o açıklamalar yapıldı.Fırat Aydınus sağolsun eyyamcılığın kralını yaptı.İki şehiri birbirine düşürmek için.Oysa biz sadece adalet istedik adaletsizlikten pay değil.
Dün sanırım yine tatsız olaylar yaşanmış statda.Açık söyliyeyim çok üzüldüm.Malum tezahüratları farzı muhal Antepten duysam tebessüm eder geçerdim.Lakin sizin taraftardan duymak üzdü beni.Neyse eskiye takılıp kalmamak gerekli.Umarım bundan sonra herşey daha güzel olur.
Seneye Sivasın yerine Eskişehirin olmasını istiyorum canı gönülden.Dün aralıksız tezahüratlarınız çok hoşuma gitti.Bu takım lazım lige hemde üst sıralarda.
İnşallah seneye birlikte şampiyonluk mücadelesi veririz.
Sağlıcakla Kalın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır