eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 12:44
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Küfre gelince havaya zıplıyorlar, ESES'e gelince yerlerinden kalkmıyorlar.Küfreden taraftar i-s-t-e-m-i-y-o-r-u-z.

Adamlar beş gol atmış, sevinecekler.Takımı bu hale getiren yönetime tepki vereceğine, gidip Ts'liler ile uğraşıyorsunuz.Eskişehir'de ne zaman küfürsüz bir maç çıkartacağız, merak ediyorum...

En basitinden Beyaz artık ne kadar bahseder bizden ??!?!?! Espanamız iyiydi ama inş bizden vazgeçmez her yerde bizden bahsetmeye devam eder...
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
esesman Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı esesman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 12:46
Alıntı yapılan ÖZKAN

Tribünüm yönetimi istifaya çağırdı ama aynı zamanda ikileme düştü. Yönetim istifa dedik, eyvallah defolup gitsinler. Peki, bu maçı satanın tezahuratı neydi? Maçı yönetim mi sattı? Hem maçı satanın diyeceksin, hem futbolcuyu ve taknik adamı alkışlayacaksın. Ben anlayamadım birisi bana anlatsın. Başkan, protokolden play station koluyla kendisi mi oynuyor bu futbolu? Sahadakiler satmadıda, yönetim mi sattı?

Maçtan 1 gün önce Halil Ünal ve Sadri Şener birlikte görülmüs bilmiyom yalan bilmiyom doğru bunu duydum birinden...

ANTİ byzans!!...
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 12:52

dün açıkta altes ve bandoesesin arasında üst tarafta bi yere çıktım bir arkadaşımla beraber sol tarafımda bulunan ve birbirini muhtemelen tanımayan değişik bir topluluk vardı. fakat tek bir ortak noktaları vardı trabzonlulara durup dururken ana avrat sövüyorlardı. "arkadaşlar yapmayın adamlar bize orda bir kelime küfür etmedi" dedim. "sağa sola yalakalanma lan" deyip trabzonlulara küfür etmeye devam ettiler. hele orada bulunan iki tane abi kasımpaşadan başlayıp bütün takımlara teker teker küfür etmeye devam etti.tabi bu arada biz diğerleriyle tartışmaya devam ettik. ardından tönetimi istifaya çagıralım dedim ve "şimdi istifanın sırası mı ne istifası insanları provoke etme" dediler. peki dedim . ardından maç başladı ben ve yanımdaki bir kaç kişi yırtılana kadar bağırırken yaklaşık 2 saattir trabzonluların anasına bacısına söven beni provokatörlükle suçlayan saga sola yalakalanmayan insanlar  ağızlarını açma zahmetinde bile bulunmadılar hiç bir tezahürata katılmadılar . en sonunda ikinci yarı maçı en önden izledim ve kendimce tribüne eşlik ettim.

bundan sonra da eğer bir daha kombine alırsam  ömrüm olur allah kısmet ederse ve de bir daha maça gidersem açıgın en önünde tek başıma tribün yapacam.

www.unieses.org
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:01
Zaten bazı insanlar, küfürü kendilerine meslek edinmişler.Maçtan önce yerlerini alıyorlar ve 90 dakika kesintsizi maç yayını gibi küfür ediyorlar.Kendi anasını-bacısını düşünmeden başkalarının analarına-bacılarına küfür ediyorlar.En aşağıda yırtılmayan bir pankart var:"Küfür aciz insanların silahıdır"
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:02
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Küfre gelince havaya zıplıyorlar, ESES'e gelince yerlerinden kalkmıyorlar.Küfreden taraftar i-s-t-e-m-i-y-o-r-u-z.

Adamlar beş gol atmış, sevinecekler.Takımı bu hale getiren yönetime tepki vereceğine, gidip Ts'liler ile uğraşıyorsunuz.Eskişehir'de ne zaman küfürsüz bir maç çıkartacağız, merak ediyorum...

Sana katılmakla beraber bazı taraftarların sırf küfretmek için maça geldiğini düşünüyorum. Rakibe ya da hakeme küfretmese kendi takımına, kendi oyuncusuna küfrediyor çünkü. Dün de Espana hariç kötü bir gündü. Trabzon taraftarları ile de husumete başlayarak bunu tescilledik. Artık her deplasmanda biz de taşlar yeriz, nasıl olsa herkesle var bi husumetimiz..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
kavies Liste gör
Yazar

Abdullah Saraç
  Alıntı kavies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:11
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Evet şimdi bir cevap istiyorum...

YAKIŞTIMI (?)

Maçtan 2 saat önce stadın oraya geldim. Stada bi baktım dolmuş. Bir anda İbne Trabzon Olamazsın Şampiyon diye küfür başladı. Sonra burası Leş Gibi Hamsi Kokuyor dendi. Yakıştımı Peki soruyorum size ?

Burada Murat Diri abimizi gördük. Maçtan önce gitti çiçek verdi. Peki neden biliyormusunuz ?

Dostluk kardeşlik ayaklarına yatmadan deplasmanda adam gibi karşıladıkları için..! Tek küfür etmedikleri için..! Üstüne üstlük Futbolcularımızı çağırıp alkışladılar. Oda yetmedi maçtan önce ve sonra Es Es Es Ki Ki Ki çektiler. Arkasından Siyah Kırmızı çektiler. Karşılığını biz böylemi verdik ? 

Ya 1 kere deplasmana gitmeyen taraftarımıza acıyorum ben. Ligte kaldığımız garantiydi zaten. Düşeceğimizi sanmıyordum maç öncesi. Bu maçıda rövanş maçı gibi görmüyordum açıkçası. Tamam hakem satılıktı haklısınız ama BU SEZON LİGTE OYNADIĞIMIZ MAÇLARDA HANGİSİ SATILIK DEĞİLDİ ? 

Bana yediğimiz 5 golden çok koyan öncelikle başlattığımız küfürler. 

Nerde kaldı büyüklük Allah Aşkına ? Büyüklük gelen herkese küfür etmekmi ana bacı ?

Şunuda söylemeden geçemeyeceğim ;

Kız arkadaşım Trabzonlu ve Trabzonsporlu. Eskişehirsporuda o kadar çok seviyorki...Ama dün maçtan sonra konuşurken YEMİN EDİYORUM UTANDIM...Neden herkes o stada ayak bastığında aklına gelen ilk şey küfür etmek ? Soruyorum size arkadaşlar ?

Ne dost Olalım nede kardeş..

Ama buraya gelen her takıma ana bacı küfürde ederek herkese karşı saygınlığımızı yitirmeyelim...

Herkes herşeyde kendimizi haklı çıkarmayı çok iyi biliyor. Bu sefer herkes doğruları söylesinki Ayıp Ettik...

Murat Reisimiz neden çiçek verdi ? Hani Tribün Liderlerine saygı ? Tribün Lideri ne dese o bağırılmıyormuydu ? Açık tribünümüz küfüre gelince 1 numara yemin ediyorumki. Dün 2. yarıda yapılan Espana harici tribünlerimizden güzel hiçbirşey göremedim. Yapılan bu Espanada yaptığımız ayıbı kapatmadı bence...

Şimdi bana eminimki birçok kişi diyecek Sen Trabzonlumusun Sen kimsinde böyle konuşuyorsun diye. Beni bilen bilir arkadaş, Tribün Liderlerim hariç dayılarım reislerim hariç HİÇKİMSEYE HESAP VERMEK ZORUNDA DEĞİLİM BEN..! Kim Ne derse desin umrumda değil. Ama şu yazdıklarımıda okurken elini vicdanına koysun sadece dün akşamı yaşayarak okusun..!

hadi Selametle...

Kardeşim ben herhangi bir gruba dahil değilim bireysel olarak maçlara gidip esesimize destek olmaya çalışıyorum fakat yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum.Valla ben utandım.Ortada küfür edilecek herhangi bir tahrikte yoktu.Bu bizim toplumsal bir sorunumuz.
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:12
arkadaşlar es es taraftarı aslında maçın başında toplu olarak küfretmedi. ta ki  ts lilerin es es kümeye demelerine kadar. maç başında leş gibi hamsi kokuyor diye bağrıldı ama ne yapılsaydı kardeş takım mı ilan edilseydi. zaten yeteri kadar kardeş var.
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:17
Alıntı yapılan kavies

Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Evet şimdi bir cevap istiyorum...

YAKIŞTIMI (?)

Maçtan 2 saat önce stadın oraya geldim. Stada bi baktım dolmuş. Bir anda İbne Trabzon Olamazsın Şampiyon diye küfür başladı. Sonra burası Leş Gibi Hamsi Kokuyor dendi. Yakıştımı Peki soruyorum size ?

Burada Murat Diri abimizi gördük. Maçtan önce gitti çiçek verdi. Peki neden biliyormusunuz ?

Dostluk kardeşlik ayaklarına yatmadan deplasmanda adam gibi karşıladıkları için..! Tek küfür etmedikleri için..! Üstüne üstlük Futbolcularımızı çağırıp alkışladılar. Oda yetmedi maçtan önce ve sonra Es Es Es Ki Ki Ki çektiler. Arkasından Siyah Kırmızı çektiler. Karşılığını biz böylemi verdik ? 

Ya 1 kere deplasmana gitmeyen taraftarımıza acıyorum ben. Ligte kaldığımız garantiydi zaten. Düşeceğimizi sanmıyordum maç öncesi. Bu maçıda rövanş maçı gibi görmüyordum açıkçası. Tamam hakem satılıktı haklısınız ama BU SEZON LİGTE OYNADIĞIMIZ MAÇLARDA HANGİSİ SATILIK DEĞİLDİ ? 

Bana yediğimiz 5 golden çok koyan öncelikle başlattığımız küfürler. 

Nerde kaldı büyüklük Allah Aşkına ? Büyüklük gelen herkese küfür etmekmi ana bacı ?

Şunuda söylemeden geçemeyeceğim ;

Kız arkadaşım Trabzonlu ve Trabzonsporlu. Eskişehirsporuda o kadar çok seviyorki...Ama dün maçtan sonra konuşurken YEMİN EDİYORUM UTANDIM...Neden herkes o stada ayak bastığında aklına gelen ilk şey küfür etmek ? Soruyorum size arkadaşlar ?

Ne dost Olalım nede kardeş..

Ama buraya gelen her takıma ana bacı küfürde ederek herkese karşı saygınlığımızı yitirmeyelim...

Herkes herşeyde kendimizi haklı çıkarmayı çok iyi biliyor. Bu sefer herkes doğruları söylesinki Ayıp Ettik...

Murat Reisimiz neden çiçek verdi ? Hani Tribün Liderlerine saygı ? Tribün Lideri ne dese o bağırılmıyormuydu ? Açık tribünümüz küfüre gelince 1 numara yemin ediyorumki. Dün 2. yarıda yapılan Espana harici tribünlerimizden güzel hiçbirşey göremedim. Yapılan bu Espanada yaptığımız ayıbı kapatmadı bence...

Şimdi bana eminimki birçok kişi diyecek Sen Trabzonlumusun Sen kimsinde böyle konuşuyorsun diye. Beni bilen bilir arkadaş, Tribün Liderlerim hariç dayılarım reislerim hariç HİÇKİMSEYE HESAP VERMEK ZORUNDA DEĞİLİM BEN..! Kim Ne derse desin umrumda değil. Ama şu yazdıklarımıda okurken elini vicdanına koysun sadece dün akşamı yaşayarak okusun..!

hadi Selametle...

Kardeşim ben herhangi bir gruba dahil değilim bireysel olarak maçlara gidip esesimize destek olmaya çalışıyorum fakat yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum.Valla ben utandım.Ortada küfür edilecek herhangi bir tahrikte yoktu.Bu bizim toplumsal bir sorunumuz.
ya siz hiç açıkta ve özellikle deplasman tribününe yakın maç izlediniz mi? yapılan hareketleri, edilen sözleri duymadınız galiba. zaten takım top oynamıyor, taraftar yönetime ateş püskürüyor ne yapsın ki?
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:17
Serdar kardeşim sana kimse trabzonlu diyemez eses imizi tanıtmak için yaptıklarını bilenlerden biriyim bunun içinde sana ne kadar teşekkür etsek azdır.Dun yapılanları bi kaç sayfa önce yazmıştım ama gene yazıyorum o açıkta fütursuzca küfreden arkadaşlar acaba kaç deplasmana gitmişler.Valla trabzonlu taraftarlar için çok üzüldüm herhalde bizim taraftardan belkide hiç beklemedikleri bi tepki ve küfür aldılar.
...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 13:18

smand 26  yapma gözünü seveyim...ben engelliler tribününün kapısı açııkken orada bakıyordum. Açık fulldu. Trabzonlularda doldurmuş oturuyorlardı. Bir anda ibne trabzon olamazsın şampiyon dendi. arkasından kapalıyla karşılıklı burası leş gibi hamsi kokuyor dendi. heleki ilk golü yedikten sonra trabzon ***leri dönsn şaşkına tezahüratı ipleri iyice kopardı. 

Tekrar tekrar söylüyorum büyük AYIP ETTİK..!

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır