eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 11:45
Küfür etmek, acizliğini resmi olarak belgelemektir. Duygu ve düşüncelerini, isteklerini başka bir yöntem ile ifade edebilmeyi bilememektir. Organize olmayı ve hep beraber tezahürat yapmayı becerememek, takım sevgisini anlayamamak, deplasmana gitmenin ne olduğunu bilememek, yaşamın intikamını almanın yolunun bu olduğunu sanmaktır.

Yazık ki, ne yazık!...

Neyi, niçin yaptığının bilincine varamayan, kendilerine bile faydaları olmayan böyle bir taraftar profili istemiyorum.

ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 11:48
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Ya okuyorum yorumlarıda herkes benle aynı şeyi söylüyor. o şu bu kimse küfür etmediyse benmi ettim ya ? 
serdar kardesim malesef edenler galyana gelen arkadaslar birisi bir kıvılcım veriyor ve diger insalarda ayak uyduruyor ayrıca  merak ettim ajansspordaki oldcity sen misin...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 11:49
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Ya okuyorum yorumlarıda herkes benle aynı şeyi söylüyor. o şu bu kimse küfür etmediyse benmi ettim ya ? 
Burada yazan taş çatlasa böyle düşünen 100 kişi var açıkta kaç kişi var 10.000 yakın hea sen diyorsan ki ben küfür etmedim 10.000 kişiyi seyrettim herkez bağırıyordu dersen o başka... Her zaman burada bişeyler konuşulur ama çoğu kişi takip etmediği için burayı stad da değişir işler :S
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 11:57
Açık tribünde pankart hazırlayan arkadaşlara Teşekkürler.
Devre arası Halil Ünal Reklam panosuna çıkan arkadaşlara Teşekkürler
Kapalı tribünde(Nefer-Kızılcıklı) Yönetime tepki koyan arkadaşlara Teşekkürler.
Daimi abi mesut reis,Murat Diri ve diğer tribün liderlerine Teşekkürler.
Açık tribünü bayram yerine çeviren Bando-ESES'e Teşekkürler.
Paralarını alamayan fakat sahada elinden geleni yapan futbolculara Teşekkürler.
Rıza hocam TEŞEKKÜRLER.

Bütün stad YÖNETİM İSTİFA derken.Tribünde makara yapan.İstifayı ıslıklayan Ayder tribünü ve ETD başkanı Yavuz ORHAN Size ayrıca teşekkürler.Devre arası HUNİ (tamer) reise ne söylediğini merak ediyorum.ConfusedConfused
Hala orada oturan yöneticiler sizlerede teşekkürler.(Bizi rezil ettiğiniz için)

Bu sezon evimizdeki maçlar bitti.Artık 2009-2010 sezonu için ne yapmalıyız.Onları konuşmanın zamanı.Trabzonspor maçı bitmiştir.Mağlup olduk.Unuttuk gitti....
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı mak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 12:09
Bu maça 3 forvetle çıkmak en büyük hata idi....
Yukarı
eSeSLee_26 Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eSeSLee_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 12:10

Halil Ünal'ı,yönetimi,futbolcuları, oynanan oyunları falan bir kenara bırakalım.Biz Eskişehir Halkı olarak son yıllarda insanlığımızı kaybediyoruz kimse farkında değil.Sadece tribünde değil,şehrin her yerinde bu böyle.

Düşsek de kalsak da ne farkeder.Adam gibi adam olabildikten sonra başarı da gelir,saygınlık da gelir.kimse sadece açığa yüklenmesin.Tribün çocuklarının bulunduğu Nefer&Kızılcıklı'da başladı "burası leş gibi hamsi kokuyor" lafı.
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE ES-ES!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 12:22
Eğer maçın öncesinde bazı gelişmeler olmasaydı, kulübün başında bir takım yalancılar ve bereceriksizler ordusu yerine gerçek yöneticiler olsaydı, dün Trabzon'u yenebilirdik. Bu futbolcular bunu yapabilirdi. Motivasyon eksikliği, bazı futbolcuların -hangi nedenden dolayıdır bilinmez(!)- yokluğu, hafta içerisinde gelişen olaylar v.s. dolayısıyla böyle bir sonuç ortaya çıktı. Artık geçti, gitti. Bundan sonra düşünmemiz gereken bu yönetimin görevi bırakması ve gelir-gider tablosunu net şekilde ortaya koyması, bazı soru işaretleri halinde resmi denetleme istenmesi olmalıdır. Bu yalancı yönetim değişmezse, futbolcular ve teknik kadro önümüzdeki sene takımda kalmayı düşünmeyebilirler. Çünkü onlar bu yönetimin ne mal olduğunu bizden çok daha iyi biliyorlar. Oysa ki; bizim yapmamız gereken mevcut teknik ve futbolcu kadrosunu koruyup gerekli takviyelerle önümüzdeki sezona ve süper ligde kalıcılığa hazırlanmaktır. Ancak bu yönetimle bu mümkün değildir. 5 milyon liraya 5 tane futbolcu arayan arkaik zihniyet ellerini bu camianın üzerinden çekmelidir. Yerel basın her ne kadar tekrar Halil ÜNAL'ı ısıtıp camianın önüne sunmaya çalışsa da, her ne kadar Halil ÜNAL'ı mecburi ve meşru kılmaya çalışsa da, onlara da en güzel cevabı yine bu taraftar verecektir. Gerekirse, bildiriler hazırlayıp kendimiz dağıtalım, genel kurula gidelim, söz hakkı isteyelim, ne yapıp ne edip bu yönetimin yaptıklarını, kulüp yönetmekten ne kadar uzak olduklarını gözler önüne serelim. Ama ne olursa olsun, bu yönetim gitsin.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 12:22
Alıntı yapılan mak

Bu maça 3 forvetle çıkmak en büyük hata idi....
Kesinlikle katılıyorum heleki forvetlerimizden biri Anderson ise..!
Orta sahamız çok açık verdi çok çabuk geçtiler.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 12:36
Küfre gelince havaya zıplıyorlar, ESES'e gelince yerlerinden kalkmıyorlar.Küfreden taraftar i-s-t-e-m-i-y-o-r-u-z.

Adamlar beş gol atmış, sevinecekler.Takımı bu hale getiren yönetime tepki vereceğine, gidip Ts'liler ile uğraşıyorsunuz.Eskişehir'de ne zaman küfürsüz bir maç çıkartacağız, merak ediyorum...
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 12:40

sahamızdaki bu son maçta galibiyetle en azından beraberlikle veda etmek isterdik.yenildik tamam da farklı mağlubiyet beklemediğimiz bir sonuç oldu.engini bülenti aradık bu maçta.3-2 den sonra umutlanmıştım ama olmadı.yönetimi istifya çağırmak tabiki görevimiz ama bu kulüp başkanımız halil ünal küfürle olmamalıydı.ayrıca halil ünal pankartını yırtanlarda yalnış yapmıştır.dünkü maçın tek galibi yine taraftarımızdı muhteşemdik yine trabzonlular ağzı açık bizi izledi.maçta karşılıklı küfürler oldu yabancı maddelerde atıldı sahaya bu sezon 3. olduğundan muhtemelen 1 maç seyirciz oynama cezası alabiliriz.inşallah yanılırım da para cezasıyla yırtarız

BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır