eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 02:50
Tamam hafta içi çok olumsuz şeyler oldu ama şu maçta 5 tane gol yenilmemeliydi.
Bu sezon farklı kaybettiğimiz tek maç oldu. Deplasmanda olsak bir nebze neyse derdim, ama iç sahada bizim gibi bir takım böyle yenilmemeliydi.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 02:51
haklısın valla hele ts den yememiz daha çok koydu bana neyse hayırlısı 3 0 dan 3 2 yaptık az daha şansımız yanımızda olsa 1 gol daha bulabilirdik... 
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 02:58
ALLAH o stada gidipte sesi kısılana kadar bagıran herkesden razı olsun yemişim halilini onu bunu bu taraftar en büyük oldugunu gine gösterdi keske acıkdan mac sonu 85 den sonra kimse cıkmasaydı cok daha güzel olcaktı... bu yönetim bu taraftarı haketmiyor.. bülent uygunun dediği gibi: eskişehhirsporun tarafttarı bizde olsa ligin ilk yarısında sampiyonlugumuzu ilan etmiştil....
heryerse tekrardan herkese tesekkrler bilet paraları gene bosa gitmicek küfürden yencek cezalara kalcak:D

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
onuronat Liste gör
Yazar

onur onat
Yer: Yenibağlar
  Alıntı onuronat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 02:59
bugün sergiledikleri performanstan dolayı futbolcuların hepsini ( kalecimiz hariç ama artık onuda gençliğine ve tecrübesizliğine verelim ) kutluyorum. 3-2 olunca en azından yenilmeyiz berabere biter diye ümitlendik ama nolduysa ondan sonra oldu zaten. neyse oldu artık bu sezon kalemizde 3 ten fazla gol görmemiştik bunuda gördük. içimiz biraz buruk ama seneye yine burdayız. Seni Seviyoruz EsEsim.. hemde çok seviyoruz...
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im
Yukarı
onuronat Liste gör
Yazar

onur onat
Yer: Yenibağlar
  Alıntı onuronat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 03:09

ayrıca bugün taraftarımız mükemmeldi ama onlara bir o kadarda kızdım..

1- ts taraftarı bizi alkışladı EsEs diye bağırdılar biz onlara küfürle karşılık verdik durduk yere onlarla küfür dialoğu yaşandı. bunun sebebini anlamadım adamlar bize naptı alkışlayıp EsEs diye bağırdıkları içinmi küfürü bastık?
2- 15-16 yaşlarında bi velet koltuklara tekme atarak teker teker sökerek kırarak aşağı iniyo. ve orada kendisini tribün lideri zannederek demirlerde ayakta duran adamlar o veleti koltukları kırdığı için azarlayan yaşlı bi adama tepki gösteriyolar, bıraksana çocuğa ne bağırıyorsun diye. varmı böyle bişey ya o stad bizim malımız, koltuklar bizim.. bi şekilde o koltukların parası bizden çıkıyo neden laf söylemiyolar ayrıca onu desteklermiş gibi koruyolar.. bu nasıl iş anlamadım benim gibi düşünen bi kaç kişi olaya karışsa koskoca bi kavga çıkacak. hiç yakıştıramadım ordaki insanlara. tamam hepimiz yönetime kızgınız ama bunun için koltukları kırmamız kıranlarıda korumamız gerekmez.. bu zihniyet EsEs seyircisine yakışmaz..
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 03:27
sinanı harcamayın. fiziksel olarak dezavantajları olsa da çok iyi bir kaleci olacak.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 03:28
Beyazıt Öztürk ve Ümit Özat da bugün maçımıza gelmişler.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 03:29
haklısın onur. tüm dediklerine harfiyen katılıyorum..!
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 03:32
Alıntı yapılan omerbihlar

Pardon??? Beyaz??? Ümit Özat??? Dead

Vallaha inanmam Ömer; canlı görmeden inanmazdım da saati geçtiği için fotoğraf falan da olurLOL
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 03:36
Alıntı yapılan delibasozi

Alıntı yapılan omerbihlar

Pardon??? Beyaz??? Ümit Özat??? Dead

Vallaha inanmam Ömer; canlı görmeden inanmazdım da saati geçtiği için fotoğraf falan da olurLOL

Ayrıca Beyaz ve Ümit Özat'ın fotoğraflarını burda da görebilirsin.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır