eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mesuteroll Liste gör
Yazar

mesut
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı mesuteroll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:35
TRT DE MAÇI RADYODA ANLATAN SPİKER
''ŞU AN DURUM 3 0 OLDU AMA İNANIN ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI MAÇI SHOVA DÖNÜŞTÜRMÜŞ DURUMDA. KİMBİLİR ŞU AN ONLARIN ARASINDA OLMAK VARDI.''
ACABA TÜRKİYEDE VEYA DÜNYADA KAÇ TAKIMIN BÖYLE BÜYÜK TARAFTARI VAR Kİ MAÇ 3-0 KEN BUNLARI YAPABİLİYOR. TABİİKİ BURADA BANDOESES İN KATKILARINI DA AYRI BİR TARAFTA TUTMAK İSTİYORUM. BİZ BU HALLERDE TÜM BUNLARI YAPABİLİYORSAK DERECE YE OYNAYAN BİR ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI NELER YAPMAZKİ. BENCE STADLAR YIKILIR

içiyorsak aşkımızdan
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:45
yarın malum yerel gazeteler taraftar  halil ünal bizi bırakma diye bağırdı yazarsa hiç şaşırmam
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
26lı Liste gör
Yazar

Uğur.
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26lı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:46
bitmek bilmeyen bi espana vardı açıgında kapalısında MUHTEŞEM di açık trıbun hele şahaneydi.... yıllardır çok zevkli anlar oldu ama bugün bi başkaydı teşekkürler bize size takıma stad'da ve bütün ES-ES lilere
KÜFÜR İstemiyoruz....
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:49
Keşke maç sonuna kadar devam etseydik Espanaya 20 dk yaptık heralde 58 de başladı 78 de bitirdik.. 79 da gol yedik Espana yaptığım dk ler içindede 2 gol bulduk 
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:50
Allahın Trabzonundan 5 yiyen  başkanından malzemecisine hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum.ALLAH BELANIZI VERSİN
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:56
halil ünal şehrini seven takımını seven bir adam olsaydı onurlu davranıır bugün istifasını kamuoyuna açıklardı...
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:59
Sağlık olsun arkadaşlar... bütün bi sezon ter döken savaşan takımımızı kutluyorum ve en büyük alkış herzaman olduğu büyük taraftarlarımıza ClapClap
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
eses_musty Liste gör
Yazar

mustafa çakır
Yer: eskişehirrrrr
  Alıntı eses_musty Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:00
Alıntı yapılan delibasozi

Bu akşam yaşananlardan utanıyorum..

Tamam paranı alamaz, oynamak istemezsin ama bu isteğini de 5 yiyerek sergilemezsin. Bugün futbolcularımız kümede kalarak bize yaşattıkları gururu bu hafta tamamen unutturdular. Sezonun ilk maçını hatırlayın ve onun üstüne evimizde 5 gol yiyip farklı yenilmeyi hazmedebilirseniz siz hazmedin; ben hazmedemedim... Bu skordan "utanıyorum".

En az 500 kere farklı kişiler tarafından beşiktaş maçının;
* skorunun merak edilmesinden,
* haber edilmesinden,
* gollerine sevinilmesinden,
* üstüne şanpiyonluk dileklerinden
* utanılmasa sevincinden;
"bıktım" , "tiksindim", "öfkeden kudurdum". Bundan dolayı çift cinsiyetli taraftarlarla aynı tribün içinde bulunmaktan "utanıyorum".

Skora bakıyorum ve taraftar olarak hakkımız bu muydu diyorum. Biz ne yaptık?? Yönetime, futbolculara ne yaptık, ne kötülük ettik?? Kendi evimizde 5 golü ve bu farkı yiyecek ne yaptık?? Sezon başından beri ateş pahası olan biletler kapanış için bari ucuz olamaz mıydı?? Saha içinde Trabzon'dan "2-5" yedik; içeri girerken de "25" yedik. Söğüşlenmekten usanmamış birisi olarak utanmıyorum da "aynı gece içerisinde iki kere 25 yemekten", tüm paramı harcadığım ve buna değmeyen pahalı bilet fiyatlarından "utanıyorum"

Yönetim!! Senden de "utanacak yüzün olmamasına" rağmen hala o mevkide bulunmandan dolayı "utanıyorum"

Allah belanı versin Bünyamin; bu kadar mı olur?? Yediğimiz ilk iki golün de başlangıcı fauldü; ilkinde sanırım ofsayt da vardı ve bir de net penaltımız verilmedi. İzleyebildiğim kadarıyla böyle "utanılası" bir yönetim gösterdi şerefi ve hakkında konuşmamın elvermediği malum şahsiyet. Hala bazı insanların kendini "hakem" sanmasından ve onları hakem sanarak o göreve atayan insanlarla aynı ülke içinde yaşamaktan "utanıyorum".

Bu gece tek tesellim taraftar ve Espana.  Maçın başlarında biraz sönüktük belki ama sebebi de sahadaki ruhsuz oyun ve yenilen gollerdi daha çok. Maç gidiyor derken belki umudu kestiğimizden belki taraftarlık örneği sunmak için belki de hani bir ihtimal takım etkilenir de oynamaya başlar düşüncesiyle olsa gerek yaptığımız şov harikaydı. BandoEsEs'in ellerine sağlık. Can-ı gönlünce destek veren  taraftarımızın da gönlüme- emeğine sağlık (çift cinsiyetlileri kasten hariç tutuyorum). Trabzonlular bi ara maçı bırakıp bizi izlediler; hatta kameralarının-telefonlarının ışıkları gözümüzü alacaktı neredeyse. Bu mükemmel taraftardan, yarattığı atmosferden, verdiği destekten "gurur duyuyorum".
sonuna kadar haklısın be ozanım
şampiyonluğunu görmeye yetmesede nefesim uğrunda ölmeye değersin esesim..
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:04
Maçta yerel basına bir protesto oldu mu?
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:05
Trt-1 de maçsonu Eskişehire bağlandılar  Muhabir;
Maçın skoru bir tarafa bu akşama damgasını vuran taraftarlardı. Eskişehirspor taraftarları maç 3-0 bile takımına inanılmaz derecede  destek veriyorlardı. Futbolcular anlamış olucakki macı biranda 2-3 getirdiler. İşte taraftarın futbolda ne kadar önemli oludğunu gösteren somut örnektir dedi.
GURUR duydum. Her ne kadar sinir küplerine binsemde bu sözler çok hoşuma gitti.
Tek kelimeyle Harikasınız Büyük Eskişehirspor TARAFTARI.
Ayrıca muhabir Eskişehirspor taraftarlarının Yönetime olan tepkisinide yoğun bir şekilde gösterdi dedi. Aynen öle YÖNETİM İSTİFA..!!

Yönetim Siz bu büyük camiaya ve  taraftara Yakışmıyorsunuz.
Yönetim İSTİFA.
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır