eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9899100101102 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:32
duyduğuma göre bilet kalmamış 1 adet satılık bilet vardır
sevinmek için sevmedik
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:33
Yoktur arkadaşlar  böyle birşey olması söz konusu dahi olmaz tamam trabzonlular kendileri girmeye kalkışa bilir ama yönetim siz açığa girin dermi hiç bu kadarda değil zaten ortam gergin yeterince bundan faydalanmak istiyorlar sanırım....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:36
 Kapılar kaçta açılacak?
S.nalbant
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:36
Alıntı yapılan inadına_eses

Yoktur arkadaşlar  böyle birşey olması söz konusu dahi olmaz tamam trabzonlular kendileri girmeye kalkışa bilir ama yönetim siz açığa girin dermi hiç bu kadarda değil zaten ortam gergin yeterince bundan faydalanmak istiyorlar sanırım....
vallla kardes dün ts li abı kapalıdan bilet almış ben yazmak istemiyordum herkez bişeydiyimce yazdım
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:37

yaparlarsada tepkinin kralı gelecektir.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:38
Alıntı yapılan güven

vallla kardes dün ts li abı kapalıdan bilet almış ben yazmak istemiyordum herkez bişeydiyimce yazdım
Tamam işte kapalıdan bilet almış diyorsun başkanmı söylemiş git bilet al diye trabzon bileti kalmadığı için aramızdan seyrederler renk yapmadan bu onların kendi şahsi fikirleridir benim görüşüm tabi...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
mutu_eses Liste gör
Yazar

mutlu
Yer: merkez
  Alıntı mutu_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:51
lig tv yayına kaç gibi başlar bilgisi olan varsa yazabilirmi
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:54
2 hafta önceki kocaeli maçında ki gibi heryerde trabzonlu olamaz burası ekişehir başka şehirlere benzemez. kocaelinde heryeri bordo mavi görünce bu ne rezalet demiştim bu ne biçim iş bunlarda onur haysiyet kalmamış artık demiştim biz aynı duruma düşmeyiz burdan söyleyeyim bir uyarı olsun bazılarına eğer böyle bişey yaparsanız o statda bordo mavili tek bir taraftar olsa dahi oda babamın oğlu olsun isterse kendilerine ayrılan yere girmeyip bizim açığa veya kapalıya girerse diğil polis orduyu yıksanız o adam ordan çıkamaz.
 Sayın pancarcı sizin onurunuz kalmasada biz taraftarlar onurumuzu herzaman en üst seviyede tutar ne futbolcumuzu, ne armamızı, nede renklerimizi ezdiririz.
                             AKILLI OL BURASI ESKİŞEHİR...
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:55
Eskişehirspor-Trabzonspor maçı Digiturk 201 nolu kanaldan verilecek ve maç öncesi yayını 18.30 civarında başlayacak...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:58
Alıntı yapılan doğuş

duyduğuma göre bilet kalmamış 1 adet satılık bilet vardır
msj attım aga bi baksana özel mesajlara
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9899100101102 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,527 saniyede hazırlanmıştır