eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:11
 Trabzon seyircisi aramıza girerse olay çıkar,ben o adamları bizim tribünde görmek istemiyorum.
S.nalbant
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:11
paf maçı kaçtaydı bilgisi olan varmı.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
mutu_eses Liste gör
Yazar

mutlu
Yer: merkez
  Alıntı mutu_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:11
biz trabzon taraftarıyla sorunumuz yok dedikya ama o kadarda uzun boylu değilAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:15
Alıntı yapılan darling eses

paf maçı kaçtaydı bilgisi olan varmı.

14.00 da galiba
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskişehir
  Alıntı meT1n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:21
bizim akılsız yönetim hayatta akıllanmaz bursa maçındada aynı şeyler oldu bursa seyircisi bizim tarafa girdi sonra ne oldu federasyon kesti cezayı çatır çatır ödettircek hem para yok diyo halil aga sonrada hamsileri bizim tarafa alıp gene klubü zarar sokucak Allah akıl fikir versin diyim

ama böyle birşey inşallah yaşanmaz olaylar ne büyüklükte olur görmek lazım
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:21
Biletimi aldım, maç saatini bekliyorum herkes gibi. Caddelerde bir çok Trabzonsporlu var, sorunsuz bir şekilde geziyorlar Eskişehir'îmizi. Trenle gelirken, bir çok Trabzonsporlu'yla konuştum, hepsi sağduyulu, takımlarını desteklemeye geliyor, bize sempati duyduklarını söylediler. Problem olacağını zannetmiyorum. İnşallah kazanan taraf biz oluruz. Ayrıca şu basiretsiz yönetimden de kurtuluruz inşallah.
Yukarı
nefer_t.t.l Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker TOPÇU
Yer: Turkey
  Alıntı nefer_t.t.l Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:22
o kadarda uzun boylu deıl ya:@yeter halil yeter !!!
Ne sevdam bitti, ne kavgam ..
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:25
Alıntı yapılan bozüyük26

Biletimi aldım, maç saatini bekliyorum herkes gibi. Caddelerde bir çok Trabzonsporlu var, sorunsuz bir şekilde geziyorlar Eskişehir'îmizi. Trenle gelirken, bir çok Trabzonsporlu'yla konuştum, hepsi sağduyulu, takımlarını desteklemeye geliyor, bize sempati duyduklarını söylediler. Problem olacağını zannetmiyorum. İnşallah kazanan taraf biz oluruz. Ayrıca şu basiretsiz yönetimden de kurtuluruz inşallah.
kardeş ben 5 gibi inecem bulusuruz emaneti alrım
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:29
yönetim şimşekleri kendi üzerinden atıp trabzon taraftarının üzerine atmaya çalışıyor. yemeyelim bu numaraları.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 15:30
Alıntı yapılan mutu_eses

biz trabzon taraftarıyla sorunumuz yok dedikya ama o kadarda uzun boylu değilAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

Adamların(bizim yönetimin) onuru yok nerden ne para gelir diye fazladan bilet satacaklardır
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır