eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 99100101102103 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
Online Durum: Offline
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 21:18
Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Alıntı yapılan c eren1965

ts maçında var canım kim diyor yok diye.nasıl olsa boyacı küpü bu.hop bandırıyon çıkarıyorsun hemen itsediğin neyse oluyor

Kadir abi dediğin gibi bugün bir iki hoop bandırdık acaba oluyormu diye. Bi baktık pankartBig%20smile. Oluyormuş hakkatten deBig%20smile.
Yarın trabzonlulara türkiyede daha önce hiç görülmemiş görsel şölen yaşatacağız inşallah..

Kadir abim biliyorda konuşuyor.....

Hokuz, pokuz hazır.....

Bu iş bu kadar. Artık seriye bağladıkWink
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 21:25
Helal olsun kardeşlerime Clap
Dayınız size kurban olsunLOL
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 21:35
siz varya siz süpersiniz valla helal beklıyoruz heyecanla :)
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 22:02
Elimizden geldiği kadarı ile güzel bir çalışma yapmaya çalıştık.Bu işin maddi yönü çok ağır kimlerin yardım ettiğini destek olduğunu herkes biliyor.Onlardan birkez daha allah razı olsun...KoreoESESSmile
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 22:08
vay be sizin gib gençleri görünce helal olsun diyorum.hepiniz pırıl pırıl gençlersiniz.bu bayrak yarışını en güzel şekilde devam etiriyorsunuz.size yürek dolusu helal olsun diyorum.
şimşeklerim benim

şişen köfteler
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 22:12
ClapClapClapClap
Karadeniz ESES
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 22:14
ClapClap
Şimdi Emre, her zaman ki gibi yarın nasıl bir Koreografi olacak diye sorsam, söylemezsin. Peki bir şey sorsam söyler misin? "Sevdan Bir Ateş" kadar iddialı mı?
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 22:17
cok güzel!!!
merakla bekliyorum!!!

TS´lilerin gazini alalim 61ínci dakkika sovu yapalimCool
Yukarı
halilefe35 Liste gör
Yazar

halil
Yer: Eskişehir
  Alıntı halilefe35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 22:30
Alıntı yapılan es_emre26

Aslında düne kadar Trabzonspor maçında bir koreografi yapmayı düşünmüyorduk ancak dün bir anlık hışımla son maçı boş geçmeyelim dedik.

Bugün gerekli hazırlıkları tamamladık.

Diğer şovlar kadar geniş kapsamlı olmasa da yine güzel birşey ortaya çıkacak planladığımız gibi olduğu takdirde.

Bu mesajı okuyanlardan ricamız ; Açık tribündeki beyaz koltuklara oturunuz.Şov maçın her an her dakikasında olabilir.Olmadı diye umudunuzu kesmeyiniz.Tongue

emeği geçen herkesin, emeğine yüreğine sağlık şahsım adına beya koltuklarda yerimi alıyorum önce trabzona sonra tüm Türkiye ye gene tribün dersi verilecek anlaşılan
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 22:30
Alıntı yapılan Turkmen

ClapClap
Şimdi Emre, her zaman ki gibi yarın nasıl bir Koreografi olacak diye sorsam, söylemezsin. Peki bir şey sorsam söyler misin? "Sevdan Bir Ateş" kadar iddialı mı?

Sonuçta 1 günde yaptığımız birşey olacak bu seferki koreografi.Boş geçmemek adına yapıldı gibi.Ama herşeye rağmen güzel olacak.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 99100101102103 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır