eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 11:53
Alıntı yapılan arman

Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Yönetim Gidiyor Halil'e BayBay
Sen Bizi Bırakma Rıza Çalımbay

Ankaraspor maçında bi tearuhat sölemiştik

ankara,ankara ....  ankara,dön ...... ...   bana  .... ankara diye
aynı melodiyle  bu tearuhat harika olcak

Yönetim Gidiyor Halil'e BayBay
Sen Bizi Bırakma Rıza Çalımbay

Ben ayva çiçek açmış yazmı gelecek melodisiyle söylüyordum
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 12:00
Arkadaşlar bırakın yönetimi falan artık maça odaklanmalıyız  bu maçta puan şart hem ilk maçta yapılanların hesabını sormalıyız  hemde ligte kaldığımızın tescilini vurmalyız 90 dk takıma destek şart...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 12:01
Futbol takımımızın idmana çıkmaması olası maç kaybında kendilerine düşen sorumluluk payını biraz daha arttırdı bence, kendilerine göre yaptıkları eylemde haklı olabilirler ama Trabzon maçından önce bu eylemin gerçekleşmesi umarım  kendilerini  ve bizi zor durumda bırakmaz zira Eskişehir camiası bu maçı yüzde yüz kazanmak istiyor.
önce eses sonra eses
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 13:28

Eskişehir-Trabzon 30. kez

Trabzonspor ile Eskişehirspor, Eskişehir Atatürk Stadı'nda yapacakları maç ile birlikte ligde 30. kez karşı karşıya gelecek.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 29 maçta, bordo-mavililerin galibiyetlerde 12-4 üstünlüğü bulunuyor. 13 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldılar.
Trabzonspor, söz konusu maçlarda 33 gol atarken, kalesinde 12 gol gördü.

ESKİŞEHİR'DEKİ MAÇLAR
Trabzonspor, Eskişehir deplasmanında galip gelmekte oldukça zorluk çekti.

Bugüne dek Eskişehir'de yapılan 14 maçın sadece 2'sinde Trabzonspor sahadan galibiyetle ayrıldı. 8 maç beraberlikle biterken 4 maçta da ev sahibi Eskişehirspor sahadan galibiyetle ayrıldı.

Trabzonspor, 14 deplasman maçında 6 gol atarken kalesinde 7 gol gördü.

İki takım arasında ligin ilk yarısında Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılan karşılaşmayı, Trabzonspor 2-1 kazanmıştı.

kaynak:ligtv.com
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 13:36
Bu maçta taraftarın yapması gereken 3 şey var.

1)Maç öncesinde ,devre arasında ve maç sonunda herşey bırakılıp halil ünal ve yönetimi istifaya çağrılmalıdır.
Bunu nefer -kızılcıklı tribünü açığı ayağa kaldırarak başlatmalıdır , bütün stad istifa diye inlemelidir.

2)Ts yönetimi ve futbolcularının ilk maçta yaptıkları protesto edilmelidir.

3)Maç öncesinde,maç sırasında ve maç sonunda futbolcularımızın ve rıza hocanın arkasında olduğumuzu , hafta içindeki olaylarda onların haklı olduğunu tezahüratlarımızla belli etmeliyiz.

İnşallah bu maç sonunda halil ünal yönetimden kurtulmuş ,ts yönetimi ve futbolcularına gerekli cevapları vermiş ve kendi futbolcularınında herzaman arkasında olduğunu belirtmenin mutluluğu içinde evlerimize döneriz.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 13:50
ben istanbuldayım. duyduğuma göre biletler bitmiş. doğru mu?
Yukarı
ahmet_gunay Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı ahmet_gunay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 14:00
Alıntı yapılan meliheses

ben istanbuldayım. duyduğuma göre biletler bitmiş. doğru mu?

ben yarım saat önce aldım daha var gibiydiTongue
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı meT1n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 14:02
yarın ki maçta kesinlikle rıza hocamıza ve futbolcularımıza onlarla birlikte olduğumuzu göstermeliyiz bence bu olay ts maçından daha önemli ama tabii hem 3 puan hemde yönetim gitmiş olursa çok daha güzel olur
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 14:29
Son Uyarımızı Yapalım... Lütfen Sağ Duyulu Olalım...

Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Selamlar Büyük Eskişehirspor Taraftarı!

4 Kişilik bir ekiple birlikte yürüttüğümüz konfeti kesiminin sonuna geldik. Kızılcıklı-Nefer tribünü için 1200 balya konfeti hazırladık. Evde,arkadaşlarımızda ne kadar dergi,test,kitap bulduysak kestik. Cumhuriyet üye adlı Serkan abimizden de kesilmiş kağıt aldık. Şovda emeği geçen herkeze salı günü yapımı bitecek blog sitesinde teşekkür edeceğiz. Blogda fotoğrafları, şovun hikayesini bulabilirsiniz. Abilerimiz de rulo konfeti hazırlamaya çalışacaklar. Konfetileri maçın başlama düdüğü ile yapılan 3'lü sırasında atacağız. Konfetiler hemen girişte tek tek dağıtılacak. Teker teker de uyaracağız. Burayı okuyan sağındakini solundakini uyarsın. Kesinlikle bireysel bir eylem yapmayalım. Setteki abilerimizi takip edelim. Onlardan talimat gelecek ve güzel bir görsel şov olacak. Allahın yardımıyla bu işten alnımızın akı ile çıkmak bizi mutlu edecektir.

Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 14:33
ya arkadaşlar bu hafta doğru düzgün giremedim foruma acaba bilet fiyatları ne kadar?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır