eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
Online Durum: Offline
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 01:26
ben akşama doğru 6 gibi aldım taşbaşındaki aktif aş'den daha satılıyodu bitmemiştir ya..
Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 01:33
Bu maçın birçok önemli yanı var Trabzon'dan ilk yarının rövanşını almak , matematiksel olarak kümede kalmayı garantilemek gibi . Bunlar hakikaten çok önemli ama bir önemli yanı daha var o da taraftar olarak vereceğimiz sınavdır . Klübü babasının malı gibi kullanan , vizyonsuz , verdiği hiçbir sözü tutmayan , taraftara gram değer vermeyen , oyunculara deflarca kez yalan atan , bizden fahiş fiyatlarla bilet parası alıp nereye gittiğini açıklamayan başkan ve yönetimi bu klüpten kovamazsak bu taraftar sınıfta kalır . Şahsen benim Trabzon'a 5 atsakta  kalbim kırılır bunları yollayamazsak . Biz köy takımı gibi yönetilmeyi hak etmiyoruz .
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 01:59
Alıntı yapılan bozüyük26

Pazar günü bulabilir miyim acaba bilet? Malum, Bozüyük'te oturduğum için bilet alamıyorum erken.

Pazar erken saatlerde gidersen Eskişehire akın bulursun bilet.
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 02:06
Alıntı yapılan ES_Kadir

Bu maçın birçok önemli yanı var Trabzon'dan ilk yarının rövanşını almak , matematiksel olarak kümede kalmayı garantilemek gibi . Bunlar hakikaten çok önemli ama bir önemli yanı daha var o da taraftar olarak vereceğimiz sınavdır . Klübü babasının malı gibi kullanan , vizyonsuz , verdiği hiçbir sözü tutmayan , taraftara gram değer vermeyen , oyunculara deflarca kez yalan atan , bizden fahiş fiyatlarla bilet parası alıp nereye gittiğini açıklamayan başkan ve yönetimi bu klüpten kovamazsak bu taraftar sınıfta kalır . Şahsen benim Trabzon'a 5 atsakta  kalbim kırılır bunları yollayamazsak . Biz köy takımı gibi yönetilmeyi hak etmiyoruz .

Evet bu maçta olması gereken taraftarın tepkisinin yeterliliği bu büyük taraftarın bir sınavıdır. Menfaatleri bile olsa artık bazı taraftarların da kulübün geleceği adına bu kadar kötü yönetilen bir yönetime ve başkana! dur demesi gerekir...
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 09:18
Alıntı yapılan ES_Kadir

Aynen katılıyorum.Clap
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 10:06
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

paranız ödenir
hakkınız ödenmez
sabredin ne olur
yönetim yolcudur

Yönetim Gidiyor Halil'e BayBay
Sen Bizi Bırakma Rıza Çalımbay

Çok güzelll Clap
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
  Alıntı harun 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 10:31
beyler  5 dk önce biletimi aldım taşbaşındaki türkcell bayiinden az kaldı biletler dediler lütfen mağdur olmamak için hemen alalım
Yukarı
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 10:54
bugun doğum günüm  inşallah es es im yarın güsel bir hediye verir bana :)
ES   ES
Yukarı
arman Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı arman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 11:30
şimdi yönetim giderse Rıza Hocadamı gidecek ne kadar saçma
Yukarı
arman Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı arman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 11:46

Ankaraspor maçında bi tearuhat sölemiştik

ankara,ankara ....  ankara,dön ...... ...   bana  .... ankara diye
aynı melodiyle  bu tearuhat harika olcak

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50