eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:45

Tamam kemal bey , benim nacizane fikrim, katılırsınız katılmazsınız, saygı duyarım. Umarım kimseyi kırmamışımdır.  Bu konuda artık mesaj yazmıyacağım. Pazar gün  hep destek tam destek  .

Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:45
Maçın başından itibaren. YÖNETİM İSTİFA.

Hatta futbolcularımızla birlikte bağırırız maç sonu.
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:49
Eğer bu maçta yönetim çok ciddi olarak protesto edilmezse futbolcular bu kulübü SAHİPSİZ zannedecektir.
Eğer bu maçta yönetimi gönderemezse bu büyük taraftar futbolcuların ve teknik ekibin bir dahaki sene için asla inancı ve güveni kalmayacaktır bu şehre.

Eğer bu maçta taraftar gerekeni en sert ve etkili biçimde yapmazsa

BU ŞEHİR KAYBEDER...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:50
Maçta sürekli yönetim istifa diye bağırılsa olmaz. Gol attıkça ve yedikçe bağırmak lazım. Ondan sonra da 75. dakikadan maç bitene kadar sürekli bağırmak lazım. Diğer zamanlarda takım desteklenmeli olanca güçle. 75. dakikaya kadar ne olacaksa olur zaten. 75. dakika geç denirse 60. dakikada da başlanabilir.

Takım sahaya çıktığında takım tribünlere çağırılıp "Paralar ödenir, hakkınız ödenmez" ve "Bu taraftar sizinle gurur duyuyor" diye bağırabiliriz arkalarında olduğumuzu hissettirmek için.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 23:05

Kesinlikle bardağın son damlasının taştığı noktadayız.Takımı bu hafta bağrımıza basmalıyız.

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 23:11

Her ne kadar yönetime çok kızgın olsakda her maçda ve bu maçda olduğu gibi  bize düşen görev takımımızı desteklemektir.

Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 23:11
 Şuna adım gibi eminim; Biz o gün maçtan önce futbolculara ve teknik ekibimize arkalarında olduğunu gösterdiğimiz ve karakter yoksunu yönetimede en başta bizim karşısında olduğumuzu ve istifaya çağırdımızı gösterirsek bu aslan yürekli futbolcularımız o gün parasını alamamış olsalar bile ts'yi yenerler.Bunu bizim için yaparlar biliyorum ama önce bizim onlara bişe yapmamız lazım arkadaşlar.ARKALARINDA BİZ VARIZ BİZ TARAFTARLAR.....
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 23:13
bu yönetim paraları napıyo yaaa Angry
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
hydr Liste gör
Yazar

HAYDAR
Yer: İZMİR
  Alıntı hydr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 23:14
ya arkadaşlar eskişehirspor-trabzon  konu başlığı altında neler konuşuluyor burada kadrolar ne bileyim oyuncular cezalılar savunmanın dikkatli olması bazı oyunculara alınacak önlemler falan tartışalım veya bizim nasıl oynamamız gerektiği sayfalarca tartışmaya gerek yok
ÖLMEDİK GELİYORUZ İZMİRESES
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 23:15
bir atasözümüz vardır çaydan geçerken at değiştirilmez bence güzel bir atasözü işimizi garantileyelim tepkimizi ondan sonra verelim
sevinmek için sevmedik
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır