eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:31

malesef engellendi ikinci liste aldık başımıza belayı işte

Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:33
Savaş

Başkası neden yönetime gelmedi sorusunu unakıtan ve eski valimize sor...Cevabı en iyi onlar vereceklerdir...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:34
@ savas33es
Tamam, şimdi anlaşıldı niyetiniz. Sizin derdiniz yönetimi savunmak. O zaman tartışacak birşeyimiz yok zaten sizinle.

Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:34
Alıntı yapılan yurtsever

Alıntı yapılan Savas33es

Siz ne yapmaya calısyorsunuz.  Ligi bir bitirelim , daha düşme potasındayız.  Takımını destekle . Yönetim istifa diyerek maçı alacağınımı sanıyorsun.  Eses menfaatine olmayan hic bir seye simdi kalkışmayalım.

Takımı desteklemenin en etkili yolu, bu yönetimi kovmaktır Savaş bey..

Takımı su an destekleyelım , ligi garantileyelım sonra yonetımı kovarız . Ben garantiyi severım. Fenerin konyaya 3 puanı verecegını dusunuyorum .  Su an cok krıtık bir donemdeyız. Köprü gecıyoruz su an. Lig düşersek bu haftayı cok ararız. Yönetimde bir an önce futbolculara ödemeyi yapmalı.
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:36
Alıntı yapılan ases

@ savas33es
Tamam, şimdi anlaşıldı niyetiniz. Sizin derdiniz yönetimi savunmak. O zaman tartışacak birşeyimiz yok zaten sizinle.

Benim yönetimi savunmak gibi bir niyetim yok asla. Ancak trabzon macınıda yönetimle değil , trabzon takımı ile uğraşarak alırız. Antalya maçı gibi.
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:38
Antalya macı öncesinde de aynı tartısmaları yasadık hatırlarsanız. Ben diyorumki  trabzon macını atlatalım sonra bu konuyu acalım.
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:41
Tamam da Savaş Bey, birincisi yönetimi yollamak için başka şansımız yok. İkincisi, yönetimin protesto edilmesi, düşündüğünüzün aksine futbolcularımızı motive edecektir. Emin olun. Çünkü, aynı zamanda onların hakları da savunulmuş oluyor.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:41
Alıntı yapılan Savas33es

Antalya macı öncesinde de aynı tartısmaları yasadık hatırlarsanız. Ben diyorumki  trabzon macını atlatalım sonra bu konuyu acalım.

Gaziantep'e gidecek 10 kişi ile mi yapacağız?
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:42
Alıntı yapılan Savas33es

Hatırlatırım ki Antalya maçından önce futbolcularımız böyle bir şeye kalkışmamışlardı  ve ligtv sitesinde bizim yönetimimizin yaptığı yalan yanlış işleri okursanız haklıymışssınız dersiniz bilgi sahibi olmadan başka bir konu başlağının gereksiz uzamasına sebep olmayanız lütfen.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:43
Futbolcuları ve teknik heyeti tribünlere çağıralım, sonra çok kuvvetli bir şekilde "YÖNETİM İSTİFA!!!!" diye bağıralım. Bu şekilde bence hem futbolculara arkalarında olduğumuzu gösterip, onların her zamanki maça asılmalarını sağlamış hemde protestomuzu yapmış oluruz.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır