eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
Online Durum: Offline
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:12
Alıntı yapılan gentleman

Maç başladığından itibaren son düdüğe kadar YÖNETİM İSTİFA  diye bağırılmalıdır maç sonunda sonuç ne olursa olsun takım ve teknik heyet tribüne çağırıp verdikleri emeğe  teşekkür edilmelidir 
Herseyin ilkini yapan taraftarımız bunuda yapabilir...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:13
malesef tribünlerde bu yönetimin yalakaları var
büyük taraftarın haklı isyanında susturmaya çalıştılar. adi goygoyculara fırsat vermeyelim
nasıl olur ama taraftarı temsil ettiğini söyleyen bu goygoyculara gereken dersi verelim
sıkıyorsa bu defada sustursunlar bakalım
yönetimin yalakaları defolun tribünlerden
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:19
Alıntı yapılan metinyalin

Alıntı yapılan gentleman

Maç başladığından itibaren son düdüğe kadar YÖNETİM İSTİFA  diye bağırılmalıdır maç sonunda sonuç ne olursa olsun takım ve teknik heyet tribüne çağırıp verdikleri emeğe  teşekkür edilmelidir 

Siz ne yapmaya calısyorsunuz.  Ligi bir bitirelim , daha düşme potasındayız.  Takımını destekle . Yönetim istifa diyerek maçı alacağınımı sanıyorsun.  Eses menfaatine olmayan hic bir seye simdi kalkışmayalım.
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:22
Alıntı yapılan Savas33es

Alıntı yapılan gentleman

Siz ne yapmaya calısyorsunuz.  Ligi bir bitirelim , daha düşme potasındayız.  Takımını destekle . Yönetim istifa diyerek maçı alacağınımı sanıyorsun.  Eses menfaatine olmayan hic bir seye simdi kalkışmayalım.

Sizin dediğinizle günü kurtarırız, biz yönetimi kovup geleceği kurtarmayı planlıyoruz Savaş Abi.Sen de var mısın isyan etmeye?
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:24
Alıntı yapılan Savas33es

Alıntı yapılan gentleman

Allah rızası icin bu futbolcular oynarmı. ya sölesene para verme oynarmı yarısı kiralık bunlar oynarmı. fener konyayla berabere kalsa bile ligte kalıyoruz. bence mac sonuna kadar
YÖNETİM İSTİFA
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:25
Fener konyayla berabere kalmaz o maç satış..
Biz kendi işimizi kendimiz görelim maçın 26.dakikasından devre arasına kadar bağırsak olur
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:26
Alıntı yapılan Savas33es

Kusura bakmayın ama, Öyle saçmalamışsınız ki.

Yukarı
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:28
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Fener konyayla berabere kalmaz o maç satış..
Biz kendi işimizi kendimiz görelim maçın 26.dakikasından devre arasına kadar bağırsak olur

Kusura bakmada bizi yenemeyen feneri hic yenemez deplasmanda
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
yurtsever Liste gör
Yazar

Samim YURTSEVER
Yer: İzmir
  Alıntı yurtsever Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:28
Alıntı yapılan Savas33es

Takımı desteklemenin en etkili yolu, bu yönetimi kovmaktır Savaş bey..
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:29
Alıntı yapılan ases

Alıntı yapılan Savas33es

Kusura bakmayın ama, Öyle saçmalamışsınız ki.

Oradan öyle gorunuyor.  Asıl sacmalayan sizsiniz.  Bu futbolcular parasını alır merak etmeyın. Ama bu taraftar bu sekılde biz trabzon macını zor alırız. Yönetim istifa , cok biliyorsanız gecın yonetin.  Eskisehirde yonetıme o kadar cok talip vardı da , niye gecmediler.  
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır