eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:17
Stada gittiğimde idmanın iptal olduğunu öğrenince aklıma tek bir sebep geldi. Kesin paralar ödenmedi dedim. Futbolcular elinden geleni yaptılar. Bu kadar dayandıklarına şükretmek lazım. Takım henüz ligde kalmayı garantilememişken bunu yapsalar şuanda Bank Asya 1. Lig'in yolunu tutmuştuk.

Bence Trabzonspor maçında takımı, yedekleri, teknik ekibi hep birlikte tribünü çağırıp yönetimi istifaya davet edelim.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
esesli26onair Liste gör
Yazar

burak
  Alıntı esesli26onair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:19
Alıntı yapılan omerbihlar

Stada gittiğimde idmanın iptal olduğunu öğrenince aklıma tek bir sebep geldi. Kesin paralar ödenmedi dedim. Futbolcular elinden geleni yaptılar. Bu kadar dayandıklarına şükretmek lazım. Takım henüz ligde kalmayı garantilememişken bunu yapsalar şuanda Bank Asya 1. Lig'in yolunu tutmuştuk.

Bence Trabzonspor maçında takımı, yedekleri, teknik ekibi hep birlikte tribünü çağırıp yönetimi istifaya davet edelim.
çok.mantıklı
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:20
Ya bu futbolcular daha 3-4 gün önce soyunma odasında başkanı havaya atıp "en büyük başkan" demiyorlar mıydı?
Tamam mevzularında haklılar ama madem para alamıyorsun soyunma odasında başkandan primi artırmasını ne diye istiyorsun?

Ben bu durumdan bir samimiyetsizlik seziyorum açıkçası.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:21
Gerçekten Helal olsun bu futbolcularımıza ve rıza hocamıza,Clap

Yahu galibiyette 350küsür milyar para beraberlik 150 küsür milyar para veriliyor bunlar nereye gidiyor , bilet paraları nereye gidiyor, başka gelirleri bilmiyorum ama bu kadar parayı napıyorsunuz be futbolcuların haklarını dağıtsanıza Angry

Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:29
 git artık hallil ünal yoksa pazar günü yiyceksin tekmeyi bizden !!
bizi yalnız bırakmayan futbolcularımızın yanındayız !
NEFER !
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:31
Alıntı yapılan Rasputin

Ya bu futbolcular daha 3-4 gün önce soyunma odasında başkanı havaya atıp "en büyük başkan" demiyorlar mıydı?
Tamam mevzularında haklılar ama madem para alamıyorsun soyunma odasında başkandan primi artırmasını ne diye istiyorsun?

Ben bu durumdan bir samimiyetsizlik seziyorum açıkçası.

Ben de bu noktada futbolculara kırgınım. Tavır alın madem. Büyük Başkan demeye ne gerek var? Yüzüne bile bakmayın anlasın.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
  Alıntı prenspamukses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:39
Eskisehirde degilim maca gelemeyecegim ama arkadaslara tavsiyem yonetim istafa yapacaksaniz gruplarin tepkisine dikkat edin,kulubunuzu dusunurken size bir zarar gelmesin...
Yukarı
tekbuyukEs Liste gör
Yazar

emre
Yer: eses
  Alıntı tekbuyukEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:44
yenı baslık nasıl acılıyor bılmıyorum ama mac gunu gelmeden bı baslık acalım bence halıl unal ıstıfa dıye anlar heralde okadar mal degıldır demı bı ınsan ..................Angry
TEK gunAhıM SENı sEVMek ısE ESEs Lıyım CEhENnemDe bıLE
Yukarı
Estatar Liste gör
Yazar

alper
Yer: eskişehir
  Alıntı Estatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:47

bu yönetimin başına gelişin kavga dövüş olmuştu zaten, gidişin ondan beter olsun inşaallah yeter artık yeterr

seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:50
Trabzon maçına farklı kadroyla çıkılırsa kimse şaşmasın!! hepsi halil ünal yüzünden..AngryAngryAngryAngry
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır