eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 22:33
Ne kadar az koreo ile girersek oylamaya,o kadar iyi olur Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 22:38
seninleyiz uyar bence...sevdan bir ateş'te kamillerden kaynaklanan bozukluk vardıAngry
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 22:03
Eğer bir şov yapacaksak daha öncede kendi aramızda konuştuğumuz bir olay vardı. Maytaplarla yapabileceğimiz bir gösteriydi. Hazır bu maçta gece maçıyken uygulanabilir.

Eğer dersenizki seneye kullanıcaz maytapları, o zaman 90 dk bağırırız.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 22:41
Alıntı yapılan must-ang

Alıntı yapılan turker

Bende onu merak ettim, zaten 10 kareografi seçilecekmiş, takımımızdan birden fazla kareografi çıkmayacağına göre hangisi ile ön plana çıkacağız?

Benim en beğendiğim Eskişehirspor-Galatasaray maçı Anadolu Yıldızı..

her takımdan birden fazla çıkar rahat olun.bu sene gs,fb,mersin,antalya,bursa ve biz yaptık.bjkde yaptı ama katılacaklarını sanmıyorumLOL ilk 10'a 2 koreomuz rahat girer hatta az adalet olsa 3'ü bile sokarız oylamaya...

fazla koreo ile katılma işide artık lobisi sağlam mod. abilerimize düşerBig%20smile

bence bu yarışmanın galibi sevdan bir ateş... diger tribunlerden oldukca begeni kazandı. bu yuzden ortak hareket etmeye gerek yok. ama eger 2.de bizden olsun derseniz ben 14 subat kareosunu oneririm. aksi bir gorus birligi olursada her turlu uyarım.

ayrıca zaten 4 takımdann başkasının yarışmaya dahil olacagını sanmıyorum. cogu tribun başlangıc olsun diye yaptı...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 22:45
Alıntı yapılan khan

Sevdan bir ateş'ten sonra, gs deplasmanında yapılan "Seninleyiz" kareosu, deplasmanda olması ve şakır şakır yağmur altında olmasından dolayı benim favorim.Şeritleri kaldıran ellerden süzülen su donumuza kadar girmişti resmen.Clap

Abi öyle bir özet geçmişsin ki, o gün orada olup da sana hak vermeyen yoktur eminim.. Islanırken zevk almak.. Sesimiz kısıldı, ıslandık, yorulduk.. Ama o kadar güzeldi ki.. O yorgunlukla ertesi gün okula gidip övgü ve tebrikleri dinlemek.. Gurbette olunca daha bi anlamlı oluyor..

Ayrıca içerdeki maçta kareografi yapmak bi açıdan kolaydır (emek sarfeden kardeşlerimiz yanlış anlamasın, ne demek istediğimi anladıklarını umuyorum) ama deplasmanda, hele hele ASY'de o gösterinin bi parçası olmak... Anlatılmaz yaşanır.. Kesinlikle benim de favorim...

O gün Ali Sami Yen'de olup ter akıtan herkesi yeri gelmişken tekrar kutlamak istedim..ClapClap
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 22:46
Ben de derim ki ;

Oylarımızı sonlara doğru kullanalım,hangisi üzerinde yoğunlaşma varsa ondan yana kullanırız.

14 Şubat : inanılmaz bir hikayesi var.çok değerli.
Seninleyiz: Pankart hazırlanırken çıkan zorluklar ve muhteşem sonuca ulaşıldı.çok değerli.
Sevdan Bir Ateş : Türkiye'de şeritlerin birleşerek yazı oluşturma şeklindeki ilk koreografisi.Çok değerli.

Yani gözümde bütün koreografilerin değeri aynı.Smile
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:31
Alıntı yapılan ersöz

Alıntı yapılan khan

Sevdan bir ateş'ten sonra, gs deplasmanında yapılan "Seninleyiz" kareosu, deplasmanda olması ve şakır şakır yağmur altında olmasından dolayı benim favorim.Şeritleri kaldıran ellerden süzülen su donumuza kadar girmişti resmen.Clap

Abi öyle bir özet geçmişsin ki, o gün orada olup da sana hak vermeyen yoktur eminim.. Islanırken zevk almak.. Sesimiz kısıldı, ıslandık, yorulduk.. Ama o kadar güzeldi ki.. O yorgunlukla ertesi gün okula gidip övgü ve tebrikleri dinlemek.. Gurbette olunca daha bi anlamlı oluyor..

Ayrıca içerdeki maçta kareografi yapmak bi açıdan kolaydır (emek sarfeden kardeşlerimiz yanlış anlamasın, ne demek istediğimi anladıklarını umuyorum) ama deplasmanda, hele hele ASY'de o gösterinin bi parçası olmak... Anlatılmaz yaşanır.. Kesinlikle benim de favorim...

O gün Ali Sami Yen'de olup ter akıtan herkesi yeri gelmişken tekrar kutlamak istedim..ClapClap

Hakikaten o macta o kadar ıslanmısım ki uzerimdeki deri mont ertesi gun şeklini kaybetti o derece ıslanmısız gunun şartları açısından ve deplasmanda yapılmasından dolayı seninleyiz benimde favorim.
...
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:52
Şu balon patlatma işini de düşünelim.Herkesin aynı anda balonu patlatmasıyla görüntü nasıl olur hayal edebiliyor musunuz?
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:58
Konumuzla balon patlatmanın ilgisi nedir sayın Darkevil Big%20smile
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 01:38
Galatasaraylılar bu yıl göze hoş gelen pek bir şey yapamadı. Diğer Anadolu takımları zaten bizden görünce yeni yeni başladılar bu işe. Hiç birininde iddaalı bir şeyi yok.
Çekişirsek Fenerlilerle çekişiriz.
Sevdan bir ateş koreomuz, sevenimizle sevmeyenimizle büyük taktir topladı. Sadece Sevdan bir ateş değil diğer yaptıklarımızda.
Beşiktaşlıların büyük bir kısmı diğer ikisine inat bize vereceklerdir oylarını. Galatasaraylılar, üste söylediğim gibi bu yıl pek varlık gösteremediler. Fenerliler onlara göre daha iddaalı işler yaptıkları için bir kısmı yine bize atacaktır oylarını. Anadolununda çoğu bizi destekleyecektir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır