eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:20
Hem bizim hem Bursa'nın hem çiftetellinin intikamı olacak. Sene başında bizi tebrik eden taraftarı ile bir sorunumuz yok ama başkan ve oyuncularına bir ayar gerekli. Pazar günüo ayara hazırlansalar iyi olur.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:29
Valla serdar seni tebrik ediyorum kardeşim eses imizin çok iyi reklamını yapmışsın seni canı gonulden tekrar kutluyorum o zamana kadar eses imizi bilmeyenlerde sayende öğrenmiş oldular.
...
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:32
 Geçmişteki Trabzonspor maçlarından ,Colman'ın yumruğundan, Sadri Şener'in demecinden bundan sonra bahsetmenin fazla anlamı yok. ES ES sezonun kendi sahasındaki son maçında kendine yakışır futboluyla , tribünlerdeki muhteşem taraftarıyla ,misafirlerine karşı seviyeli misafirperverliğiyle ve alacağı bir galibiyetle spor kamuoyunda kendinden bahsettirecektir. Camia olarak bu maçı kazanıp keyfimize bakalım.
since1965
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:34

Suat abi şu ana kadar girdiğim forumlarda Esesimizi tanıtmak adına büyüklüğünü göstermek adına elimden geleni yaptım. Ve şunuda söylemeden geçemeyeceğimki; Kasımpaşayı saymıyorum çünkü o bizim semtimiz...Bana en iyi misafirperverliği gösteren Esesi çok sevdiklerini her seferinde gösteren tek onlar oldu...

Umarım bizi sevenler bu maçtan sonra nefret etmezler...

Onlarda tereddütlü. Son deplasman yani Kocaeli deplasmanında kocaeliyle olan dostlukları bitti. Kocaeli golü yiyince küfüre başladı, Ts de körfez kümeye diye tempo tuttu. Tribün olarak kocaeli ezildi o maç. Kocaelinin gerçek yüzünü herkes görmeye başladı.

Biz içerde hiç ezilmedik ezilmeyizde. Bu taraftar varken ben kimseden korkmuyorum. Liverpool gelsin bizi alkışlamazsa şerefsizim Big%20smile

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:35
Sadri Şener'in maç sonrası açıklama hala kulağımda çınlıyor.Hani demişti ya ''Eskişehirspor kaybettim diye niye üzülüyor onlar zaten bizim rakibimiz değil.''.İnşallah şampiyonluk umutlarınızı Atatürk stadının çimlerine gömeceğiz.Maç sonunda oynayacağım çifteteliden alacağım zevki kendi düğünümde bile almadım.Onlarda kolbastı değilde yanbastı oynasınlar maç sonundaTongue
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:35

Alıntı yapılan since65

Geçmişteki Trabzonspor maçlarından ,Colman'ın yumruğundan, Sadri Şener'in demecinden bundan sonra bahsetmenin fazla anlamı yok. ES ES sezonun kendi sahasındaki son maçında kendine yakışır futboluyla , tribünlerdeki muhteşem taraftarıyla ,misafirlerine karşı seviyeli misafirperverliğiyle ve alacağı bir galibiyetle spor kamuoyunda kendinden bahsettirecektir. Camia olarak bu maçı kazanıp keyfimize bakalım.

İşte Babam Yaşındaki abilerimden şu ana kadar en doğrusunu yazan en güzelini yazan Vehbi Abi...

TeşekkürLer abi Esesimin gerçek yüzünü gösterdiğin için...

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:39
Eskişehir'e yeni adet
Bursaspor maçında da değişmedi Trabzon'un hikayesi... Sezon boyunca yaşananların tekrar gösterimi vardı Avni Aker'de. Yine stres, sıkıntı. Zor geçen 90 dakika. 13 Aralık 2008'de Bursa'da kalkmayan bayrağın adalet tecellisi, 4 ay 5 gün sonra Gökhan'ın vuruşuyla karşılık buldu. Anlaşıldı ki bu kadro hedefe koşarken ağırlığı taşımakta zorlanıyor. Hüseyin
ve Egemen dışında bir isim sayamazsınız üstüne koyan. Takım, "Kolektif futbolda ben de varım" diyemiyor.
Bireysel yetenekler gününde olmayınca, 'sabır' ülkesine tarifeli uçaklar kaldırdı tribünler 95 dakika boyunca.

Bu üçlüye dikkat!
Sona iki kala rakip Eskişehirspor. Hafta sonu Konya deplasmanından aldığı 3 puanla, suni teneffüsü bırakıp, daha rahat nefes almaya başladı. Defansları uzun, fakat ağır adamlardan kurulu.
Orta sahası, oyunu sıkıştırıp hata yapmaya zorluyor rakibi.
Kazanılan toplarla da hızlı çıkıyorlar.
Engin, Batuhan ve Youla üçlüsü savruk oynasalar da form grafikleri üst düzeyde. Hocanın Batuhan'ın hava hakimiyetine karşı Giray'ı aklından çıkarmayacağını düşünüyorum.
 Maçın kaderini belirleyecekler ise ortada...
Hüseyin, Selçuk ve Colman'ın, ağır Eskişehir savunmasının arasına bırakacağı toplar Alanzinho, Yattara ve Umut'a gol, tribünlere ise galibiyet sevinci yaşatır.

11. kusurlu hareket
Kocaeli deplasmanında Umut'a, Bursa maçında Alanzinho'ya yapılanlar '11. kusurlu hareket(!)' olarak değerlendirildiği için penaltı çalınmadı. Gökhan'ın cezası, Yattara'nın sakatlığı, Serkan'ın izni, yeni hocanın durumu. Hepsi bir kenara bırakılmalı.
Kart sınırındaki futbolcular dikkatli olmalı. Bordo-mavililere, 'Çiftetelli' yerine 'Kolbastı' izlettirilerek eski köye yeni adet getirilmeli. Son bir söz de Mustafa Denizli'ye... Hocam sizler örnek insanlarsınız. Lütfen, kritik haftalarda espri anlayışınızı gözden geçirin.
ARİF ÇETİN

KAYNAK:Fotomaç Gazetesi
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:43
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:43
Demedi deme ibrahim biz bu maçı alırız ÇİFTETELLİ oynarızLOL

Eskişehirspor-Ankaraspor Eskişehir Çiftetellisi

http://www.youtube.com/watch?v=7F3eZF3N3f0&feature=related

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:48
trabzonda baya eksik varmış
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır