eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
Online Durum: Offline
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:28
bilet fiyatlarından haberi olan varmı?
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
kirmizi Liste gör
Yazar

hgorgulu
Yer: Turkey
  Alıntı kirmizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:29
Bırakalım dostluğu, düşmanlığı. Çıkalım oynayalım. Alalım üç puanımızı. Kapatalım hesabımızı. Bu hesap (96 sezonu, 7 gol) kapanmadan bu yürek yangını sönmez.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:32
trabzonspor cl ligi için bastırıyor. bu maça asılacaklar.

bizim ise en azından bir puan alıp ligde kalmayı garantilememiz lazım.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:36

Eğer giripte bordomavi.net tekilere yorum yapıyorsanız arkadaşlar size hiçbirşey diyemiyorum...Biliyorum onları, % 90 ı sanalcı elemanlar. Trabzon tribünlerinde sözü geçen grup Çılgınlar tribünü ve Gurbetçi gençler tribünüdür...

Çılgınlar tribününde 1 yıl 1 ay önce açılan Eskişehirspor topicine giripte okumak isteyen varsa bizle ilgili düşüncelerini söylemek isteyen varsa baksın...

http://www.kalearkasi.net/vbulletin/showthread.php?t=1417

Heryerde vardır çürük elmalar. Ama bu verdiğim topici sonuna kadar okuyun bakın. & 95 i olumlu değilse % 95 i güzel yorum değilse ben bu işten anlamıyorum arkadaş...

Gurbetçi Gençlerin web sitesinde de var Eskişehirspor topicimiz...

http://gurbetcigencler.net/forum/showthread.php?t=112

Onada burdan bakabilirsiniz..! 

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:39
Bu hafta trabzonu cok rahat yenecegimizi düşünüyorum gerçi 2 takımdada eksikler var bizim takımda engin trabzonda ise gökhan ünal kart cezalısı ve yattaranında sakatlığı var büyük ihtimalle oynamıyacak bizim macda buda eses imiz icin büyük bir avantaj diye düşünüyorum inşallah farklı bi galibiyet alırız.4-1 gibi bi skor geçiyor içimden
...
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:41

Alıntı yapılan dangerofayder

bilet fiyatlarından haberi olan varmı?

yok ama en geç yarın açıklanır..

Yukarı
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:44
7-1 alalım maçı 96 yılının hesabını kapatmış oluruz
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
volkanes Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Ankara
  Alıntı volkanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:58
Bilet fiyatları ne zaman acıklanır ?
Yukarı
Emrock Liste gör
Yazar

Emrah Ergüleç
Yer: Akarbaşı
  Alıntı Emrock Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:58
Geçmişe çok takılmışız uzun zamandır okuyorum yazmamak içi kendimi tuttum ama bir 7-1 olayıdır gidiyor. Bırakın abi şu 7-1 olayını, bizi düşürdü olayını ben o maçta futbolculara kızarım teknik heyete kızarım  trabzonla ne alakası var, maç bu adam atabildiği kadar atacak tabi sen olsan aynısını yapmayacaksın sanki. Youlayı gol kralı yapmak için elimize bir imkan geçse bizde aynısını yaparız. Biz şikemi hila hurdamı istiyoruz yok hayır istemiyorsak bizi yene her takıma aynı tepkiyi vermemiz lazım. Trabzonluların sitesine girdim baktım çoğu biz hatırlattığımız için "adamlar 7-1 e takılmış lan sağlam çakmışız demekki" gibi yorumlar var ben esesime bu yorumu ettirmem o yüzden geçmişi ısıtıp ısıtıp önümüze koymayın abilerim kardeşleri.

Maça gelince tabiki alacağız alıp artık önümüzdeki sezona bakacağız. en azından 1 puan cepte diyorum ama olmassada yakıp yıkmaya gerek yok gaziantep artık as takımla oynamıyor başkanları açıklama yaptı artık bir iddamız kalmadığı için gençlere şan vereceğiz dedi. Hele bide bu hafta fener konyayı yenerse bu iş tamamdır.

Bu Maçı A la ca ğız ...
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 11:01
TRABZONSPOR’A SÜRPRİZİMİZ VAR!
Daha lig bitmedi. 2 maçımız var. Ama şunu söyleye bilirim ki takım olarak özellikle Trabzonspor’a motive oluyoruz. Arkadaşlarıma bakıyorum hepsi biraz kabaca bir tabir olacak ama Trabzon’a kendilerini kuruyorlar. Ligin ilk yarısında Trabzon’da oynanan maçta yaşananları kimse unutmamış. Bülent Ertuğrul’a yapılanlar, Sezgin’e yapılan ve diğerleri. Taraftarımızın Pazar günü yine tribünleri dolduracağını biliyoruz. Ve hedefleri olan Trabzonspor’a bir sürpriz hazırlıyoruz. Maçın ardından çiftetelli oynamak için ne gerekiyorsa yapacağız.

http://www.anadolugazetesi.net/haberdetay.asp?hid=15664

Daha önce verildiyse özür dilerim.
Korayımız düşüncelerimizi dile getirmiş.Daha fazla söze gerek yok.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır