eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 21:52
Burası Atatürk Stadı ..
Burda kolbasmaz
TER BASAR !
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 22:00

Trabzon başkanına haklı olarak kızgınız ve maçı kazanarak öfkemizi dindirmek istiyoruz . Ancak bunu yaparken ayarı kaçırıp Trabzon ile düşman olmayalım . Bize karşı sempati ile bakıyorlar ve büyük saygıları var . Tribünde her zaman olduğu gibi takımımızı destekleyelim zaten futbolcularımız gerekeni yapacaktır . Burada bazı arkadaşlar olayları abartıp kan davasına çevirip düşmanlık yaratmaya çalışıyorlar modlar buna göz yummamalı .

Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 22:14
Maç biletleri düşürüldüğü takdirde açık tribünümüz tıklım tıklım dolacaktır. 90 dk tezahurat4 top rakibe geçtiği esnada ıslıklayarak rakibi baskı altına almalıyız. Protestomuzu gerektiği şekilde, "küfürsüzce" vermeli ve bu maçta Trabzon'un morelini 0'a indirmeliyiz! Tek sonuç galibiyet olmalı tüm Türkiye çiftetelliyi izlemelidir.
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 22:43
İnşallah futbolcularımız Konya galibiyeti ve büyük oranda ligte kalmanın rahatlığı ile maça çıkmazlar. Bu maçın en az Konya maçı kadar önemli olduğunun farkındalardır. Pazar akşamı Trabzonspor başkanına gösterelim kim kimin rakibiymiş.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Hicri Liste gör
Yazar

Hicri
Yer: Gökmeydan
  Alıntı Hicri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 22:52
Bu Maç Youla'nın Maçı Olsun Onun Patlamasını Bekliyoruz..
Sevişmek 1dk Destek 7/24 KIZILCIKLI Gökmeydan Tayfa...!
Yukarı
a_sea Liste gör
Yazar

FATİH
  Alıntı a_sea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 22:56
fikrim geldi:)))

Gösterelim laz usaklarına 26.dakıkada nasıl show yapılırmıs ne dersınız buyuk bayraklar cıksın sevdan bır ates gıbı bır hazırlık yapılsın anadolunun ılk yıldızı eses gıbı
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....
Yukarı
esesliamaumutlu Liste gör
Yazar

uğur
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esesliamaumutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 22:59
Düşünün herkez elinde birer eses bayragı dk 26 da hep birlikte bayrakları sallıyoruz tek bir koro tek bir ses eseses kikiki eski eski es :)
Burası ESKİŞEHİR
Yukarı
a_sea Liste gör
Yazar

FATİH
  Alıntı a_sea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 23:04
super olur ama bun ek bırseyler daha yapılmalı bence ben ankardan gelecegım maca ınsallah bana dusen bırsey olursa seve seve razıyım
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 23:05
Alıntı yapılan ES_Kadir

Trabzon başkanına haklı olarak kızgınız ve maçı kazanarak öfkemizi dindirmek istiyoruz . Ancak bunu yaparken ayarı kaçırıp Trabzon ile düşman olmayalım . Bize karşı sempati ile bakıyorlar ve büyük saygıları var . Tribünde her zaman olduğu gibi takımımızı destekleyelim zaten futbolcularımız gerekeni yapacaktır . Burada bazı arkadaşlar olayları abartıp kan davasına çevirip düşmanlık yaratmaya çalışıyorlar modlar buna göz yummamalı .

aynen katılıyorum ilk maçta hata yapıldıgını onlarda kabullenmişti .ama şunu söylemeden gecemiyecegim futbolcularıda taraftarı gibi mert olsalardı keşke haksız puandan sonra oynamak göbek atmak yakışırmı bu nası büyük olmak sadece kompleks bu.bence TRABZONLU ARKADAŞLAR HOŞ GELSİNLER.ama boş gitsinler.saygılarla.SEVELİM SEVİLELİM
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 23:07
Alıntı yapılan kalender 26

Daha lig bitmedi işimizi antepe bırakmadan bu maçtan en az 1 puan almalıyız. Bu ligde herşey olabilir.
Aynen katılıyorum tam anlamıyla yırtmış değiliz.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır