eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
anti_bizans_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı anti_bizans_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 16:29
Alıntı yapılan sin4n

tribündergi.com a üye olan varmı 

ewet ben üyeyim nikimde aynı
ne oldu kii????
ALsada Bu Sevda Canımızı Hayatın Anlamı Sİyah Kırmızı...
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 16:32
Bize 7 tane attılar diye öfkelenmek bana anlamsız geliyor. Ne yapsalardı yani, şike mi yapsalardı. Yada acıyıp 3'te mi bıraksalardı? Merhamet mi dileniyoruz arkadaşlar. 7 tane yiyecek takım kurduğumuz içi kendime kızmamız daha uygun olur sanırım.
Ayrıca, hatırladığım kadarıyla, Trabzon seyircisi o maçta kendi takımını yuhalamıştı, gol attıklarında.

Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 16:42
Tabi canım sportmenliği elden bırakmayacağız sadece Sportmence KOYACAĞIZ ve  içimizdeki öfkeyi dindireceğiz .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 16:52
Eskişehirsporumuzu kendine göre aşalamaya çalışan TS başkanına hesap soracağız.Tam istediğimiz gibi Şampiyonluk yada 2.cilik rüyası gören TS'ye kabus olma zamanı geldi...AngryAngryAngry
Yukarı
sin4n Liste gör
Yazar

sinan
  Alıntı sin4n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 16:58
Alıntı yapılan anti_bizans_26

Alıntı yapılan sin4n

tribündergi.com a üye olan varmı 

ewet ben üyeyim nikimde aynı
ne oldu kii????

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=50920&start=100
bu to***e bağlantı paylaşmak istiyorum üye almıyorlar şifreni verirmisin bana

Aşkımız okullara ders, kitaplara konu olsun !!!
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 17:03
Arkadaşlar Trabzon'dan 7 tane gol yemişiz o geçmişte kaldı. Ve Trabzon seyircisiyle de bir alıp veremediğimiz yok. Bizim Sadri Şener'le işimiz. Olayı fazla abartmaya gerek yok. Sonuçta ölüm kalım maçı oynamıyoruz. Çıkacağız maçı alıp kim rakip kim değil göstereceğiz hepsi bu. 
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
es08es26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı es08es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 17:30
arkadaşlar içer de sezonun son maçı bize sezon boyu bu heyacanı mutlulugu üzüntüyü yaşatan taraftarı için oynayan futbolcu kardeşlerimizi bagrımıza basalım kimi kalacak kimi gidecek onlara teşekkürlerimizi sunalım rakip uğraşırken kendi futbolcularımızla ilgilenmiyoruz gün teşekkür günü bırakın sitede atıp tutmayı düşman kazanıyoruz en iyi cevap sahada veriliri benim takımım da vercektir maç bittimi çiftetelli çaldımı bak sen o zaman sadri nin yüzünü bizim başkan da çıkıp ilahi adelet diye bir açıklama yapar

eses1965
Yukarı
cemk Liste gör
Yazar

Cem
Yer: Eskişehir
  Alıntı cemk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 17:43
Arkadaşlar internet haber sitelerinde gezinirken dikkatimi çekti. Bizimle ilgili olan kısmı sizinle paylaşmak istedim:

"BAZI FUTBOLCULARIMIZ ÇOK ÖZVERİLİ"

Eskişehirspor maçının çok zorlu geçeceğini de söyleyen Hacısalihoğlu, şöyle konuştu:

"Eskişehirspor bu sene iyi bir kadro kurdu. İyi futbol oynuyor. Hak ettikleri konumda olmadıklarını düşünüyorum. Bu seneki ligin seyri itibari ile her maçın üç neticeli olacağını biliyoruz. Ama bizim bu neticelerden yalnızca kazanmayı arzu ettiğimizi söylüyorum. Maalesef son dönemde bazı oyuncularımız hafifte olsa sakatlıkları ile maça çıkıyor. Colman, Selçuk ve Yattara'nın oynayıp oynamayacakları maç saatinde belli oluyor. Buna rağmen kendileri özveride bulunup maçlarda görev yapıyorlar. Bu arada bazı oyuncularımızda geçmiş dönemlere göre çok üstün performans gösterip, arkadaşlarının açıklarını kapatıyorlar. Bu ekibin başındaki Ahmet hocamıza teşekkür ediyoruz. Kendisi ve ekibiyle çalışmaktan mutlu ve memnunuz."

haberler.com
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 17:56
rıza hoca inşallah maça serdarla başlamaz...
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
alper26esk Liste gör
Yazar

salim alper
Yer: Turkey
  Alıntı alper26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 18:00
esesimden bir sezon boyunca istediğim geceye çok yaklaştık.O patavatsız trabzon başkanına çok güzel beste yapma zamanı geldi.Esesim ne kadar büyükmüş göreceksiniz trabzonlular.EsEsim size bi koysun burada şampiyonluktan da olacaksınız bi daha o başkanınız eSesimi hiç aklıdan çıkaramayacak..
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır