eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Online Durum: Offline
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 14:51
Arkadaşlar,rica ediyorum bazı arkadaşlar işi hakarete vardırıyor,ne kadar sevmesekte,dost meclislerinde içimizdeki gerçek duyguları söylesekte bu forumda başka bir takımın başkanına hakaret etmek bize yakışmaz.Sadri Şener bizim maçtan sonra talihsiz,ucunun nereye varacağını hesaplayamadan bir kelam etmiştir,onu protesto etmek hakkımızdır ama herşeyin yolu yordamı var..Sonra ben Sadri Şener'in maç yaklaştıkça bizi tahrik edecek açıklamalar yaptığını düşünmüyorum,rastlamadım hiç eğer varsa arkadaşlar link verirse bizde öğrenmiş oluruz.Gaza gelip kan davasına dönüştürmeye gerek yok.Sadece stadda bizi tanımayan yeni nesil Trabzon taraftarına ESES taraftarını öğretelim,şovlarımızı yapalım,Colman,Sadri Şener ve Aydınus'u protesto edelim..maç sonu çiftetellimizi oynayalım...Keşke Gökhan Ünal oynasaydı da bizimde Engin'imiz olsaydı..ama ben Trabzonu Eskişehir'de rahat bir şekilde yeneceğimizi düşünüyorum.Bazı gerçekleri takip edemeyenler sırf puan tablosuna bakarak ESES'in ne olduğunu anlayamıyorlar..Bizde hakem hatalarından diğer takımların ortalaması olan 6-7 puan kaybetmiş olsaydık şuanda Kayserinin üstündeydik.Şimdi Kayseri iyi takımda biz kötü takımmıyız.Bu ligin en iyi hücum futbolu oynayan,tempolu ve heyecan verici futbol sergileyen 3-4 takımından birisiyiz..Bunu TeSe maçında yine göstereceğiz..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 14:53
bu maçta alınacak galibiyet ve ardından çiftetelli sene başından beri aşkını hiç bir yerde yalnız bırakmayan  1965 den    MUSTAFA etd YAVUZ arkadaşlara  tanıdıgım kadarıyla büyüklere saygıyı kücüklerine  sevgiyi aşılamaya calışan abidin beye murat diri ye  erkana bu forumda ESES aşkını canlı tutan üyelere genc arkadaşlara EMRE ye SERKANa  kesinlikle tarafsız gözle bakıldıgındada içerde ve dışarda stadı bambaşka bir güzellige bürüyen koreo ESES üyelerine ilkleri sunan bando eses deki arkadaşlara gurbette ESES aşkıyla yanan BURSA,ANTALYA ,ESPARTA AFYON,ANKARADAKİ ,ESTANBULDAKİ,GÖNÜLDAŞLARIMIZA GELSİN ,İYİ VARSINIZ.BEN ESES Lİ OLMAKLA sizlerle beraber çok daha fazla gurur duyuyor hepinize başarılar diliyorum.ESES Lİ olmak gerçek ayrıcalık.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı SeLcuk_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 14:54
Hey güzel allahım ya inşallah bu haftada top bizi severde şu trabzonu arkasına baka baka göndeririz evlerine ilk yarıda oynanan hakkımız olan galibiyeti çalan bu takıma geçmişte gol krallığı elde etmek için (arçilmi Şotamı )hangisiydi tam hatırlamıorum 7 tane gol atıp bizim lügten düşmemize sebebiyet olan bu takıma karşı öcümüz almanın vakti geldi asıl bu maçta susanı allah affetmez herkez atkısını formasını alsın gelsin tvde olan bu son maçta gösterelim onlara olamazsınlar şampiyon gidemesinler şampiyonlar ligine....
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 14:57
Birde şunu ilave edeyim..Bu sene bizim 1/10'umuz kadar tribün şovu yapan takım varmı?Teknoloji kullanmak için vardır.Burayı okuyan bütün takım taraftarları video paylaşım sitelerine bakınız..Bu konuda master yaptığımızı göreceksiniz,yoksa balon şişirip plaka saatinde havaya bırakmayı şov zanneden ve bunu ballandırarak gösteren medya bu konuda ne kadar amatör olduğunun farkında değillermi?
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 14:59
Alıntı yapılan demiryolcu26

bu maçta alınacak galibiyet ve ardından çiftetelli sene başından beri aşkını hiç bir yerde yalnız bırakmayan  1965 den    MUSTAFA etd YAVUZ arkadaşlara  tanıdıgım kadarıyla büyüklere saygıyı kücüklerine  sevgiyi aşılamaya calışan abidin beye murat diri ye  erkana bu forumda ESES aşkını canlı tutan üyelere genc arkadaşlara EMRE ye SERKANa  kesinlikle tarafsız gözle bakıldıgındada içerde ve dışarda stadı bambaşka bir güzellige bürüyen koreo ESES üyelerine ilkleri sunan bando eses deki arkadaşlara gurbette ESES aşkıyla yanan BURSA,ANTALYA ,ESPARTA AFYON,ANKARADAKİ ,ESTANBULDAKİ,GÖNÜLDAŞLARIMIZA GELSİN ,İYİ VARSINIZ.BEN ESES Lİ OLMAKLA sizlerle beraber çok daha fazla gurur duyuyor hepinize başarılar diliyorum.ESES Lİ olmak gerçek ayrıcalık.

MarmarisESES'i saymamışsınızConfused Kırıldım valla...Cry
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 15:06
trabzonspor camiası 6 defa şampiyonluk yaşayan çok köklü ve güçlü bir kulüp olsa da,taraftar potansiyeli bakımından vasat denilebilecek bir noktadalar... tezahürat yapmayı bilmeyen, 90 dk. boyunca ıslık çalmayı ve balon uçurmayı şov zanneden bir yapıları var... tribün kültürü olarak bursayla eskişehirle ankaragücüyle kocaeliyle veya sakaryayla boy ölçüşebilecek potansiyele sahip değiller... o yüzden taraftar gücümüzü trabzonlu kardeşlerimize var gücümüzle gösterelim, ve de sonunda kazanan dostluk olsun...
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 15:06
Alıntı yapılan

MarmarisESES'i saymamışsınızConfused Kırıldım valla...Cry
  çok özür heyecanıma verin hepinize gönül dolusu selamlar
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
  Alıntı modifiyeli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 15:15
Alıntı yapılan kalender 26

Trabzonspor kulüp başkanı Sadri ŞENER

Maçtan önce balans ayarı yaptır, pazar günü ihtiyacın olacak.

Biz ona her türlü ayarı çekecez boşuna para ödemesin. Her türlü ayar çekilir itinayla. (Sibop,rot-balans,gaz ayarı)LOLLOLLOLLOL
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 15:17
Şu forumda biri o takıma bu takıma, taraftarına sallayan mesaj yazdığı zaman 50 kişi arkasından oraya buraya sallamaya başlıyor. Bırakın arkadaşlar forumda, klavye başında sallamayı, Eskişehirspor taraftarına başka takım ve taraftarlarını küçük görmek hakaret etmek yakışmaz... Her takımın kendine göre takım, yönetim ve taraftar yapısı vardır biz kimseyi hor göremeyiz öyle bir hakkımız yoktur ve bu ayrıca ayıptır...

Kullandığımız cümlelere sınır koymaya ve tadında bırakma gibi bir ayarımız yok maalesef herşeyin suyunu çıkarmadan, posasını görmeden bırakmıyoruz...

Ana teması Eskişehirspor-Trabzonspor MAÇI olan bu konu başlığında bu maçı nasıl kazanırız, nasıl oynamalıyız konularından başka herşey yazılmış her yere sallanmış, tehditler savrulmuş, dalgalar geçilmiş, hakaretler edilmiş...

Bu mesajları yazan arkadaşlar ondan sonra çıkıpta Eskişehirspor taraftarı çok büyük demesinler büyüklük atarla giderle,tehditle, hakaretle olmuyor...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 15:35
Maçı alıcaz inş ve sonrada antepi yenip ligi en iyi yerde bitiricez....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır