eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 11:50
Bu sevinç bitmez bu takım düşmez

Seneler sonra çıktığı Türkcell süper liginde özellikle hakem hataları sonucu önemli puanlardan olan Eskişehirspor, kritik haftaları yüz akıyla aşmasını bildi. Sezonun en kritik 90 dakikası olan Konyaspor maçında 1-0'lık yenilgiye karşın 2-1'lik galibiyete ulaşan Eskişehirspor'lu futbolcular sevinç gösterilerini soyunma odasında da sürdürdü. Soyunma odasına giden Başkan Halil Ünal'a tezahürat yapan futbolcular Başkan'ı havaya atıp, ES ES çektiler. Yoğun tezahürat altında maç öncesi açıkladığı 25 Bin TL'lik primi 30 Bin TL'ye yükselten Başkan Ünal hafta içinde futbolcuların tüm alacaklarını ödemek için harekete geçti.

Trabzonspor maçı yoğun ilgi görecek.Bu maçın bilet fiyatları hasılata yansıyacak.
Futbolcu alacakları konusunda üzerine görev düşen kim var kim yoksa ES-ES formasını hakkıyla üzerinde taşıyıp bizleri sevindiren futbolcularımızı başkalsına muhtaç etmemeli,başlarını dik tutmalıdır.
 Şehrimizin mümtaz işadamları ve yönetim Trabzon,Antep maçlarına prim dopingleri yapmalı,Klüp kasasına destek vermelidir.
  Birliğimizi,gücümüzü diri ve güçlü tutma zamanıdır.Ligde kaldık diye zafer sarhoşluğu ile rehavet çare değildir.Bu moralle yapılacak çalışmalar gelecek sezonada olumlu yansımalıdır.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 11:51
Olay adam sadri şenerin açıklamaları ESKİŞEHİRE rahat gidiyoruz diyor....

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 11:55

''3 puan için oynadık ve kazandık''
Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Konyaspor deplasmanında 3 puan için oynadıklarını ve bunu başardıklarını söyleyerek, "Bu sonuçla rahat bir nefes aldık" dedi.
18-5-2009 13:56

Bu hafta kendi sahalarında Trabzonspor'u konuk edeceklerini, ardından da Gaziantepspor deplasmanına çıkacaklarını hatırlatan Çalımbay, şöyle konuştu:

"Deplasmanda karşılaştığımız Konyaspor maçında 3 puan için oynadık ve bunu başardık. Bizim için önemli olan galibiyetti. Onu da başarılı futbolumuzla aldık. Futbolcularımı, geriye düşmelerine rağmen oyun disiplininden kopmadan maçı kazandıkları için kutluyorum. Şimde ligde iki maçımız kaldı. Bu iki maçı da kazanmak istiyoruz. Bu hafta oynayacağımız Trabzonspor'un ligdeki konumu bizi ilgilendirmiyor. Biz her maç olduğu bu maça da galibiyet hedefiyle çıkacağız. Taraftarlarımızın desteği ile sahadan 3 puanla ayrılacağımıza inanıyorum"

Konyaspor maçını televizyon ve radyolardan izleyen binlerce Eskişehirli, maç bitiminde takımlarının galibiyetini sokaklarda davul zurna eşliğinde oynayarak kutladı.

SAADET KEFAL - ESKİŞEHİR / DHA

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
yigitmetin Liste gör
Yazar

Metin Yiğit
Yer: Turkey
  Alıntı yigitmetin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 11:57
Bence bu adam, bizim ona olan tepkimizin farkında. Bizi tahrik etmek için elinden geleni yapıyor . Maç günü yaklaştıkça çok daha ateşli açıklamalar bekliyorum kendilerinden.
Yukarı
veysel Liste gör
Yazar

Veysel ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı veysel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 11:59
Kardeşimize başarılar Tarbzon'u yenip ligde kalacaktır esesimiz kimsenin şüphesi olmasın...
Her Zorluğa Rağmen İnanmaktır KASIMPAŞALI olmak...
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 12:03
Alıntı yapılan veysel

Kardeşimize başarılar Tarbzon'u yenip ligde kalacaktır esesimiz kimsenin şüphesi olmasın...

Biz zaten düşme durumundan çok uzaktayız Veysel kardeşim.Ankaragücü Konya,Denizli,Antalya birbirine çelme takacak.
 Bu arada Kasımpaşaya bir kez daha tebrikler.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 12:03

Bizim Spor Gazetesi'nin yayın koordinatörü Halil ağabeyin bu sabah söylediğini söylüyorum:
"Siz Trabzon'u yenersiniz.." İsteyen rahat olsun isteyen gerilsin; hiçbir tahrike kapılmadan Trabzon'dan ilk maçın rövanşını Kırmızı Şimşek alacak.
Üç hafta önce 41-43 puanla bitiririz demiştim, aynısını diyorum. Trabzon'dan galibiyet, Antep'den 1 puanla döneceğiz inşallah. Lige bu yıl çıkan ES ESim 10 numara bitirecek bu ligi.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 12:04
Alıntı yapılan winterwind

Bu sevinç bitmez bu takım düşmez

Seneler sonra çıktığı Türkcell süper liginde özellikle hakem hataları sonucu önemli puanlardan olan Eskişehirspor, kritik haftaları yüz akıyla aşmasını bildi. Sezonun en kritik 90 dakikası olan Konyaspor maçında 1-0'lık yenilgiye karşın 2-1'lik galibiyete ulaşan Eskişehirspor'lu futbolcular sevinç gösterilerini soyunma odasında da sürdürdü. Soyunma odasına giden Başkan Halil Ünal'a tezahürat yapan futbolcular Başkan'ı havaya atıp, ES ES çektiler. Yoğun tezahürat altında maç öncesi açıkladığı 25 Bin TL'lik primi 30 Bin TL'ye yükselten Başkan Ünal hafta içinde futbolcuların tüm alacaklarını ödemek için harekete geçti.

Trabzonspor maçı yoğun ilgi görecek.Bu maçın bilet fiyatları hasılata yansıyacak.
Futbolcu alacakları konusunda üzerine görev düşen kim var kim yoksa ES-ES formasını hakkıyla üzerinde taşıyıp bizleri sevindiren futbolcularımızı başkalsına muhtaç etmemeli,başlarını dik tutmalıdır.
 Şehrimizin mümtaz işadamları ve yönetim Trabzon,Antep maçlarına prim dopingleri yapmalı,Klüp kasasına destek vermelidir.
  Birliğimizi,gücümüzü diri ve güçlü tutma zamanıdır.Ligde kaldık diye zafer sarhoşluğu ile rehavet çare değildir.Bu moralle yapılacak çalışmalar gelecek sezonada olumlu yansımalıdır.

para ödeyeceksen baskan bunun büyük bölümünü taraftardan cıkartmayacaksın her hafta aynı terane yeter artı yeter su sezon bitsede kurtulsak senden
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 12:13
Silinen 2.Mesajın, aynı tarz mesajlara devam edersen üyeliğin durdurulacaktır..

MOD.

Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 12:31
Taraftara rahat yok
Trabzon maçında Es Es li futbolcular çiftetelli oynamadan
ooo ooo
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır