eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emredir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı emredir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 10:02
sayın başkan halil ÜNAL da bu maçın son maç olması sebebiyle büyük taraftarımıza bir jest yapması ve bilet fiyatlarını düşük tutması gerekiyor bence.. mesela açık 15 , kapalı 30 tl gibi.
ESES'in ESES den başka dostu yoktur.
Yukarı
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı Bozüyüklü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 10:02
Alıntı yapılan drkursad

Alıntı yapılan Essfor

Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan atilla

sayın başkandan ricam
syn kemal unakıtnı trabzon maçına davet etmasi ve taraftarın onore etmesi
tamamen siyaset dışı düşünelim ve  syn unakıtana vefa borcumuzu ödeyelim
eses e el uzatana karşılık vermek eses e yakışır.

"Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez" zihniyetine sahip insanlara bizi borçlu bırakmak yönetimin ayıbıdır. Zor zamanlarda yanımızda olması için illa davet gerekiyorsa onun ESES liliğinin göstergesi seçim öncesi kaz-tavuk ilişkisinden öteye geçmez vede geçmiyor zaten.

Aman beyler hiç gerek yok..ankarada mutlu mesut otursun ...ayrıca kendisine ne borcumuz varki ?
eskişehirli bile değil, edirneli. es-es'imizi seçim malzemesi yapanların taraftarı veya camiayı kendini borçlu hissetmesine sebep olmamalı. kemal abi'nin eskişehirsporla bir alakası yok, futbolla hiç yok. kemal abi sadece siyaset yapar-dı. artık onu da yapmıyor. çağırsak da gelmez, ha belki bu işten bir siyasi yararı olur, o zaman gelir.

kendisine bir hekim olarak istirahat öneriyorum ankara'da. tekrar büyük geçmiş olsun. hem de geçmiş olsun. geçti. tolgrendi bitti gitti.
Yukarı
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Bozüyüklü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 10:16
Bildiğim kadarı ile yönetim ve Rıza Hoca Ankaragücü maçı öncesinde kendilerini ziyarete gittiler,konu birazda mali açıdan destek istemekti.Fakat kabine değişikliği belli olup herhangibir açıklama yapılmadığı için Yönetime ve Hocaya yeni gelecek bakanınıza söylersiniz o artık bu sorunlarınızı çözsün gibilerinden laflar etmiş zaten bu olay yerel medyada da yer aldı. Zihniyet baştan belli idi. Amaçlarına ulaşılamayınca ne ESKİŞEHİR nede ES-ES sevgisi kaldı.Şahsi fikrim olarak hiç gerek olmadığını düşünüyorum.Ayrıca bu tür olaylar taraflı tarafsız ES-ES sempati ile bakanlarıda olumsuz etkiliyor,ES-ES'i ve siyaseti ayrı kulvarlarda düşünelim.
Trabzonspor maçı olan ve evimizdeki son maçımızda takımımızı sonuna kadar destekleyelim,gece maçı olması sebebi ile ilğili arkadaşlardan ricam "SEVDAN BİR ATEŞ" karografisini tekrarlamamız ve LigTv maçı canlı vermesi Eskişehirspor taraftarını birkez daha ön plana taşıyacaktır.
Sevgi ve saygılarımla.
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 10:42

birşeyler birbirine karıştırılıyor.

burada esas konu trabzon ilk macta haksız kazanmış ,havaalanında hakemi tehdit etmiş ,oyuncularımıza sportmenlik dışı davranmıştı.buraya geldiklerinde sadece bunun bedelini ödeyecekler ama sportif biçimde. bizden kimse hakemi tehdit etmeyecek veya maç içinde sezgin colman'a dirsek atarak intikam almayacak ,bunlar bize yakışmaz.sadece taraftar destegi ve oyuncularımızın azmiyle 3 puanı bırakıp gidecekler , bedel bu.

taraftarların karsılıklı saygı durumu farklı birşey. simdi saygı duyulur ,mac biter yine saygılı olunur ama ilk maçta yaptıkları karşılıksız kalamaz. herkes yaptığı hareketlerin kime karşı oldugunu bilecek ,tekrarlamayacak. benim orda armamın altındaki oyuncu yumruklanacak ,
ayagı kanayanı itilip kakılacak ve ben de burda şakşaklayacaksam benim taraftarlıgımın ne anlamı var.

bu bir devamlı kin olmayacak, bir hatırlatma olacak.

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 10:44
Alıntı yapılan ŞaHiN

‘Tanrı’nın adaleti’

ALLAH'IN ADALETİNİ SEN ESKİŞEHİR'DE GÖRECEKSİN SAYIN SADRİ ŞENER............

Allahın adaleti merhametli olur ama ESES imin dersi o kadar merhametli olmayacak... Ayrıca ununa un katanı oğlunun tavuklarını 10 misli yapanı bırakın. Ölçüsü para olanın terazisi yoktur.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 10:45
   Trabzonspor kulüp başkanı Sadri ŞENER

Maçtan önce balans ayarı yaptır, pazar günü ihtiyacın olacak.
kalender
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 10:48
Hangi maçta hatırlamıyorum ama cep telefonlarıyla "Bir Şarkısın Sen" koroagrafisi yapılmıştı. TRT Stadyum programında filan yer almıştı çok beğenilmişti. Hem gece maçı olması hemde maçın naklen yayınlaması sırasında böyle bişey yapılabilir.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 10:50
  Colman efendi,attığın yumruğun hesabını Trabzonspor yönetimi soramadı ama

Sezgin seni bekliyor.
kalender
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 11:11
Alıntı yapılan atlantis_es

Hangi maçta hatırlamıyorum ama cep telefonlarıyla "Bir Şarkısın Sen" koroagrafisi yapılmıştı. TRT Stadyum programında filan yer almıştı çok beğenilmişti. Hem gece maçı olması hemde maçın naklen yayınlaması sırasında böyle bişey yapılabilir.

Kendi Kameramdan Wink (EsES 4 - 2 Gese )
http://www.youtube.com/watch?v=2l6R5iu6p5k&feature=channel_page

Ayrıca, taaaaa ozaman söylemişiz cimbomun şampiyon olamayacağını LOL LOL
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 11:17
Alıntı yapılan atlantis_es

fenerbahce macı sanırım
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır