eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:09

İntikamımızı sahada almalıyız . Trabzon taraftarı ile atışmamalıyız . Bize ilk maçta yapılan haksızlıkların intikamı için oynayacak oyuncularımız . Trabzonlularda buna hak vereceklerdir ama gidip Trabzon taraftarı ile küfürleşmeler atışmalar yapıp düşman kazanmayalım .

Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:11

sadri şener ve colman

sizi untmadık
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:17
Alıntı yapılan EsEsliyim

Engin Baytar ve Emre Toraman Trabzonspor maçında cezalı oldukları için oynamayacaklar...

Trabzonspor'dada Gökhan Ünal cezalı duruma düştüğü için oynamayacak..

Bu macta Enginin olmayisi cok kötü oldu... neyse Bülent Kocabey sirtlar takimi...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:18
Yattara'nın da oynaması zor. 
Yukarı
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:21
ya herkez 95-96 diyor yakısıyormu hiç bize biz maçlarımızı yenseydik ts ile oynadığımız maçtan önce altayla berabere kalıosun yemiceksin kardeşim golü o maçı alsaydık kümede kalıorduk adamlar eyyamcılıkmı yapsalardı bize yatıpta ozaman anti bizansın ne anlamı kalırdı 95-96 yı bırakalım evet bu sezon hakem ahataları ile yenildik adamlar maçta pankart açtı maç bitti deplasman tribünlerinin oraya gelip eses diye bağırdılar yabancı madde atılmadımı atıldı ama heryerde oluyor böyle ince ufak kendini bilmezlerin yaptığı olaylar biz trabzonda adam gibi karsılandık adam gibi ağırlandık aynı şekilde onlarıda düzgün bir şekilde ağırlayıp yenerek güle güle demek olacaktır kimse ortamı germesin daha hiçbirşey belli değil matematiksel olarak maç sonunda çiftetelli oynamak üzere inşallahhhhhhhhhhhhhh
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:22

Trabzonspor'lu taraftarlar okuyorlardır bunları kesinlikle fakat, yazılara bakıyorumda baya bi saptırılmış bizim taraftarı ile sorunumuz yok yönetimin yaptığını kınıyoruz unutmayın ki Eskişehir Süper Lig'e çıktığında Hoş Geldin 'e gelenler Trabzonspor taraftarıydı,

Ha bu arada Trabzonspor'un en sağlam forum sitesi hangisi?
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:23
LOLmaç biletleri tahminimide söyleyeyim hiç yanılmamışımdır LOL

açık tribün=15 TL kapalı tribün=30 TL  olur tahminimce son maç ya ondan tabi
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:28
1995-1996 da Trabzonda o maçtaydım.Hayatımın en kötü günlerinden biriydi.16 yasında yasadıgım o depresyonu hiç unutmadım.Şotanın 5.golü tık tık yaparak atması resmen yıkmıstı beni.12 yıl kasaba takımlarınla oynarken hep bugünün gelmesi için dua ettim.Tek isteğim birgün süperlige dönelim son hafta trabzonla oynayalım onlar şampiyonluga oynasın bizde rahat bir yerde olalım diye.Çok şükür biz nispeten rahatız onlar hala acaba şampiyon olurmuyuz yada en azından 2. olurmuyuz diye hesap yapıyorlar.Ama unuttukları birşey var burası Eskişehir burdan çıkış yok!!
  O günleri hatırlayanlar az çok anımsarlar.Maçtan sonra rahmetli sayın Aydın Arat,maçtan önce trabzonlu yöneticelerden rica ettiğini maça fazla asılmamalarını ama kendileri gol krallıgına oynayan oyuncumuz var onu gol kralı yapacağız dediğini es tvde şükrü oytanın programında açıklamıştı.O günleri unutamıyorum.Yıllardır beklenen an geldi.Şimdi kalkmışlar kardeş eskişehir muhabbeti yapıyorlar.
 Üstüne üstük ilk yarıda saha da ve saha dısında başkanlarının söylemleri yaşananlar hepimizi çok üzdü.Gün hesap günü hamsispor.
SALDIR ESES KRAL KİMMİŞ GÖRSÜN HERKES...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:31
Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Trabzon yönetimine olan tavrımızla trabzon taraftarına olacak tavrımızın kesinlikle karıştırılmaması gerekiyor..
Ligin ilk yarısında orada oynanan maça giden taraftarımızın nasıl karşılandığını, staddayken yan tribünlerde olan trabzonluların bizimkilerle atkı değişmek için 2 saat uğraşmalarını,  maçtan sonra dışarıdan deplasman tribününün oraya gelip eses çekmelerini, vs.  hepsini oraya gidenler biliyor. Hatırladığım kadarıyla da "eyyamcılık yapmayın es esi harcamayın" diye de bi pankart açmışlardı yönetimlerine hitaben..

Aynen Kerem kardeşim Clap Bilinçi bi şekilde olan yazılar kendisini direk belli ediyor...

''Eyyamcılık yapmayın Esesi Harcamayın'' Pankartını yaptılar fakat sopalı olduğu için güvenlikten geçiremediler...Ama yinede KAN Haber diye çıkıpta Lig Tv ye bile haber olan yazılarını hatırladıkça Taraftarına karşı gerçekten tek kötü düşüncem olmuyor. Ama herkes gibi bende Sadri Şenere kıl oluyorum. Nefret ediyorum ondan. Ve şunuda unutmayın Trabzonsporlu olan ve bu sözlerinden dolayı Sadri Şenere KİN duyan taraftarlarıda var... 

Saldır Esesim..! Saldır Esesim..!

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 19:50
Alıntı yapılan SerifOkan

Trabzonspor'lu taraftarlar okuyorlardır bunları kesinlikle fakat, yazılara bakıyorumda baya bi saptırılmış bizim taraftarı ile sorunumuz yok yönetimin yaptığını kınıyoruz unutmayın ki Eskişehir Süper Lig'e çıktığında Hoş Geldin 'e gelenler Trabzonspor taraftarıydı,

Ha bu arada Trabzonspor'un en sağlam forum sitesi hangisi?
Ben bir iki yere baktım en çok üye bunda var gibi_

SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır