eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Kayserispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 232425
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 18:17

Eğer Gençlerbirliği,Engin Baytar'ı Kayseri'ye vermişse,Gençlerbirliği'nin son maçı Kayseri ile....Bu sezonun en kritik maçı bu maçtı....Eğer böyle bir alışveriş böyle bir zamanda ,bu iki takım arasında yapılmışsa, Gençlerbirliği- Hacettepe maçından sonra yapılmış ikinci skandal maç olarak tarihe geçecektir......Angry

Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 18:18
Bu kadar maç satan şikeci bi takım görmedim gol atmamak için ellerinden geleni yaptılar 1 kişi fazlasın yaklaşık 80 dakika oynayan takıma yeniliyorsun yok böyle bi şey
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 18:32
Bu Kayserispor'la Ankaraspor'u kucaktan kucağa gezen ........
ya neyse yazdırtmayın bana devamını.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 00:48
Kayserispor'da sular durulmuyor
Kayserispor’da Genel kurul bitti ama tartışmalar bitmiyor..Yönetim Kurulu Başkanı Recep Mamur’un taraftarlara ve derneklere yönelik yaptığı eleştirilere yanıt geldi

Kayserispor’da sular bir türlü durulmuyor. Artık her kesim ile arasında problem bulunan kayserispor’da Başkan Mamur’un yaptığı her açıklama olay olmaya başladı.
Başkan Recep Mamur’un bir yerel televizyonda taraftarlar derneklerinin kendilerinden çok ağır şeyler istediğini ifade etmesi üzerine Grup38 Taraftarlar Derneği, yazılı bir açıklama yaparak Başkan Mamur’u yerden yere vurdu.

Grup 38 Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Mehmet İncialan, “Kayserispor başkan sayın Mamur'un bir yerel tvde yaptığı açıklamalar tam bir çelişki ve tezatlarla dolu. Hiçbir konuda yeterli bilgi vermemiş özellikle iki yıllık gelir konusunda kamuoyu tatmin edememiştir. Konuşmasının önemli bir bölümünü taraflar dermeklerine ayıran sayın atanmış başkan kendi yarattığı canavarın nedense sezon sonunda deşifre etmiştir. Yalnız kendilerinin ne karşılığında hangi isteklerinin yerine getirdiğini açıklamamıştır. Bahsi geçen derneğin ve baskın sözcüsünün bir kamu kuruluşunda işe girdiren ve tam 23 ay boyunca kadrolu işçi olarak çalışmasının sağlayan daha doğrusu bir gün bile çalışmadan maaş almasını sağlayan kim? Geçen yıl Fortis Türkiye Kupası finali için Bursa'ya götürülen otobüslere ödemek üzere bu derneğin başkan ve baskın sözcüsüne verdiğimiz 75.000 TL'yi tüm masrafları Hacı Boydak'ın ödediği halde neden geri almadınız?  Bu sezon başında araba alım için aynı kişileri hangi yöneticileriniz 35.000 TL verdi ? Bütün bunlar yetmiyormuş gibi birde tutanakla aynı kişilere 500 adet sezonluk kombine bileti neden verdiniz?

Bu kişilere araba sözü verdiği söylenen ve sözünü yerine getirmediği için ''istifa'' tepkisiyle karşılaşan yöneticimiz neden gerekli cevabı vermedi ? Tribünde sizin alehinize bağıranları dövmek ve diğer taraftarlara gözdağı vermeleri için mi katlandınız bunlara ? Yöntemden ayrılmasını istediğiniz yöneticiler için ellerine pankart tutuşturduğunuz için mi? Biz paramızla bilet alamazken bunlara stat dolu görünsün diye bilet takviyesi yapmadınız mı? Hem her şeyi yapıyorsunuz hem şikayet ediyorsunuz. Kimi kandırdığınız sanıyorsunuz Sayın başkan” diye tepki gösterdi.

“İnkar ediyor”

İncialan açıklamasında, “Siz herkesi siliyorsunuz işçilerinizi akrabalarınızı delege yazıyorsunuz. Üstüne de ''Eğer güvenilecek birini bulayım derhal Kayserispor'dan ayrılırım '' diyorsunuz. Demek ki koca Kayseri'de sizden başka dürüst adam kalmadı ! Bu sözleriniz Kayseri'ye hakarettir. Madem Kayserispor rant kapısı değil neden herkesi siliyorsunuz? Karşıma aday alamadılar dediğimiz insanların zaten üyeliğini silmişsiniz. Sizin yaptığınıza korkak bir insanın ıssız sokakta ıslık çalarak korkusunu bastırması denir. Sattığınız kombineyi inkar ediyorsunuz. Bazı taraftarları kombine biletiyle maça almak istemiyorsunuz. Çünkü bu taraftarlar size kral çıplak diyor. Üstelikte girişlerinin engellenmesi için emniyetten destek istiyorsunuz. Eğer bu vatandaşlar suç işlemişse veya işliyorsa polis gereğini yapar. Herkes aynı düşüncede olamaz. Tek taraftar meydana getirmek istiyorsunuz. İnsanlar beğenmediği bir şeyi medeni ölçüler içinde protesto edebilirler. Görevini yaparak taraftarın stada girişine engel olmayan emniyet personelini kutluyorum. Emniyet güçlerine ancak kendi amirleri emir verir, herkes haddini bilsin. Bu zihniyetle devam ettiğiniz sürece önümüzdeki sezon 4 maç haricinde tribünde 10.000 kişiyi bulamazsınız. Ahmet'e bilet satmayın, Mehmet'e biletiyle içeri almayın gibi düşüncelerden sıyrılın taraftarınızdan korkmayın. Yaptığınız işlere güvenin taraftarları fişlemekten vazgeçin” diye konuştu.

Kaynak: Kayseri Tempo Gazetesi

SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 00:58
Kayserispor maçının sonucu bence belli ya berabere bitecek yada gençlerbirliği yenecek 3 ihtimal asla olamaz. 10 kişi İBB'yi yenemeyen kayseri neden gençleri yensin değilmi?? Yani daha çok şey söylemek isterdim ama söyleyemiyoruz işte.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 01:08
En azından Kayserispor taraftarının isteklerini yayınlayan bir yerel medyası var bizde oda yok. Cry
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 11:47
Hurma: ''Görüşüyoruz'', Kafkas: ''Vallahi tanımıyorum''
Kayserispor'un transfer listesinde yer alan Hanek Goitom konusunda kulüp genel müdürü Süleyman Hurma ile teknik direktör Tolunay Kafkas arasında çelişki yaşandı.
28-5-2009 10:7

Hurma'nın görüşme yaptıklarını açıkladığı Goitom için Kafkas, "O kim? Vallahi tanımıyorum" dedi.

Kentte yayınlanan gazeteler, Kayserispor'da Real Valladoid takımında forma giyen 25 yaşındaki forvet oyuncusu Hanek Goitom konusundaki sarı kırmızılı kulüpten çıkan iki ayrı görüşü, "Goitom bilmecesi" ve "Tezatın böylesi" şeklinde okurlarına duyurdular.

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Gençlerbirliği maçı öncesi kendisine mikrofon uzatan gazetecilerin Goitom ile ilgili sorularına, "O kim. Vallahi tanımıyorum. Böyle bir oyuncuyu ilk kez sizlerden duydum. Böyle bir oyuncu gündemimizde yok" diye konuştu.

Geçen sezon yaptığı yabancı transferleriyle eleştirilen Kulüp Genel Müdürü Süleyman Hurma ise, "Takımımızı iyi bir golcü oyuncuyla güçlendirmek için 4 yabancı futbolcuyla görüşmelerimiz sürüyor. İspanya'nın Real Valladolid takımında forma giyen Henek Goitom ile görüştük. 25 yaşındaki satrafor ile görüşmelerimiz olumlu geçti. Bunun yanı sıra Manchester City'de forma giyen forvet Darius Vassel, Paris Saint Germain'de oynayan Fabrice Pancrate ve Portolu Tarık Sektioui ile görüşmeler yaptık. Bu futbolculardan hangisi ile anlaşabilirsek sezon sonunda transfer etmek istiyoruz" demişti.

OKTAY ENSARİ - KAYSERİ / DHA

SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 12:21
tarık sektioui mi yuh be ulen o adamı türkiyede alabilecek takım tanımıyorum ben
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 232425

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır