eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konyaspor - Eskişehirspor : 1-2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 204205206207208 209>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:08
Malesef bugün öğrencilerime ders anlatamadım. ve sesimin kısıklığının sebebini herkes biliyor okulda. Gece geç vakitte yatmam rağmen koşarak gittim okula tebrikleri kabul etmek için.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:11
Alıntı yapılan atlantis_es

Bizim sayemizde konyalılar birbirine düşmüş durumdalar.

Gonyalılar cin olmadan adam çarpmaya kalktılar ama Kırmızı Şimşek'im onlara öyle bir çarptı ki Big%20smile
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
SPOR_EGİTMENİ Liste gör
Yazar

GÖKAY Gökhan
Yer: Turkey
  Alıntı SPOR_EGİTMENİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:29
Arkadaşlar Konya düşer veya düşmez şimdi bunları konuşmanın vakti değil lig henüz bitmedi ve ihtimal zayıflasada hala bir riskimiz var önümüzdeki tirabazon maçına motive olalım.
FORMANIZDA MAZİNİN; ZAFERLE ŞAHLANMIŞ RENKLERİ VAR
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:29
Maç sonunda ses kısıldığından,futbolcularla 3 lüyü bile düzgün çekemedik.Ne ses kaldı ne vucut.Benim her yerim ağrıyorBig%20smile
S.nalbant
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:32
Nereden bakarsanız bakın Maçtan önce yaptığımız "Sanal Bilet Şov'u" acaba çok mu abarttık diye düşünüyordum...Sonradan da diyorum ki iyiki de abartmışız çünkü bir nev-i Konya Emniyetini alarma geçirdik...Stresi ve atmosferi çok yüksek olan bu maçta alınan eksra güvenlik tedbirleri her iki tarafın burnu kanamadan bitmesine vesile de oldu...Çok şükür üzücü bir olay yaşanmadı.... 

Birde otobüs plakaları bildirilmeyen o kadar çok insan konya'ya ulaşmadan geri gönderildi ki ancak bir kaç gün önce Konya'ya giden taraftarımız maçı onların arasında izleme şansına sahip oldu...

Bu arada bazı arkadaşlarımız o kadar bilet aldık ama tribünlerinde boşluk yok demişler...Biz oradan 10.000 bilette almış olsa idik o tribünler zaten boş kalmayacaktı...Biletsiz ve fazla bilet satacaklardı...Bunların hepisini biliyorduk....Onlar ceza yemeyi göze almışlardı...

Birde maç oynandığı esnada stad haporlerinden verilen uzun süreli ses yayınları talimatlarca yasaktır...
Bunu ya bilmiyorlardı ya da bile bile  yaptılar bu konuda yorum yapamam...Bildiğim tek bir şey varsa "Konyaspor Yönetimi" hakikaten amatörmüş...Bir camia kendi kendini ancak bu kadar rezil edebilirdi onu da başardılar...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:32
Alıntı yapılan desperadomt

Maçın Geniş Özeti.
http://www.metamorfoz.net/index.php/konyaspor-1-2-eskisehirspor-mac-ozeti.html

arkadaşım, çok teşekkürler, Kasımpaşa maçı dahil bütün maçlar var burada..
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:53
Alıntı yapılan since65

Konya iki maçını da kazanırsa, Ankaragücü Ankara'da Denizli'ye yenilir,deplasmanda Antalya'yı yenerse, bizde iki maçtan puan alamazsak, hala matematiksel olarak düşme olasılığımız var.Bu yüzden taraftarlar, futbolcular ve yönetim olarak kafamızda ligi bitirmemeliyiz. İlk kez 9. olma şansını yakalamışken Konya maçının rehavetinden kurtulup kalan iki maçımızı kazanmaya bakmalıyız.
ankaragücü denizliye yenilip antalyayı yense bile bizim antalyaya karşı ikili averajda üstünlüğümüz var.ayrıca üçlü averaja kalsada ankaragücü, antalya ve bizim aramızda yine antalya düşüyor.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 17:06
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Sanırım Serdar Özbayraktar geçen hafta ilk onbirde, ilk defa sahaya çıkmamıştı.Ve maçı kazanmıştık.Bu maçta da hoca onla başlamıyor.Ben kazanacağımıza inanıyorum...

Bunu dün yazmıştım
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 17:20
Bu andan itibaren ben "evimize döndük" diyebiliyorum .Artık buradan gitmeyiz .Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 17:21
eed ESESliler fotoların bir kısmını ekliorum üzerine tıkladınızda orginal boyutunu kazanır ve bunların arkasından da konyadaki Huni reisin bir baba hindisi dakika 34 de kasımpaşaa videosu konya taraftarıyla dalga gectigimiz videoları eklicem ewde hata verdi ben bi net  cafeye gidiorum videolarımla geri gelicem:D

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 204205206207208 209>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır