eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bank Asya 1.Lig ve TFF 2-3 Lig 2008/2009 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 01:45
Alıntı yapılan ases

Ligin yarısı İstanbul'la Ankara'da oynanıyor. Gına geldi artık bu kentlerin takımlarından. Dilerim Karşıyaka çıkar.

Gönlüm Kasımpaşa'dan yana da olsa işte bu sebepten Karşıyaka'yı istiyorum..
Yukarı
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
  Alıntı rosario Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 01:46
Kadir kardeşim iyi geceler, hislerime tercüman olmuşsun. Senin yukarıda belirttiğin şeyleri Kasımpaşa başlığı altına yazdığım için neredeyse aforoz ediliyordum. Okursan göreceksin. Yazdığın şeylerin hepsinin altını imzalıyorum.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 01:58
Alıntı yapılan rosario

Kadir kardeşim iyi geceler, hislerime tercüman olmuşsun. Senin yukarıda belirttiğin şeyleri Kasımpaşa başlığı altına yazdığım için neredeyse aforoz ediliyordum. Okursan göreceksin. Yazdığın şeylerin hepsinin altını imzalıyorum.

Forum beni linç edecek diye bunları yazmamazlık edemezdim . Sen de yaz abi doğru bildiğin şeyleri . Herkes aynı fikirde olacak diye bi kural yok . Ben kimseye sen nasıl onu yazarsın demiyorum işin içinde hakaret olmadıkça . Dediğim gibi bu lige 5 İstanbul takımı çok . Yıllardır çekiştiğimiz Karşıyaka'nın çıkması beni mutlu eder . Bale yapmıyoruz maç oynuyoruz azıcık küfürleşme azıcık şiddet azıcık atar gider olacak futbolda . Ezeli rakip diye birşey var .

Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 02:27
Alıntı yapılan ES_Kadir

Sakarya'nın , Kocaeli'nin küme düşmesine neredeyse zil takıp oynayacak , Karşıyaka gibi yıllardır çekiştiğimiz takım dururken 5. İstanbul takımının çıkmasını isteyen kişileri anlamıyorum bu mu tribün kültürü ? Tribünü tribün yapan maçı maç yapan karşındaki rakiptir . Ben karşımda İBB Kasımpaşa Hacettepe Konya değil Sakarya Kocaeli Karşıyaka Göztepe gibi takımlar görmek isiyorum . Ben maçtan önce iki rakip takımı el ele kol kola değil atışırken görmek istiyorum . Futbolda dost takım kardeş takım diye birşey yoktur bu saçmalık sadece bizim ülkemizde var . Futbolda rakabet vardır ve rekabet tribün kültürü yüksek takımlarla güzeldir . Onun içindirki dileğim Karşıyaka'nın çıkması . İstese forumun % 90'ı bana kızsın beni linç etsin zerre umrumda değil . Allah'ın bildiğini kuldan saklayacak değilim . Bu lige yakışan takım açık ara Karşıyaka'dır . İlla bir birini sevmek zorunda değilsin . Barça ile Madrid'liler birbirini çok mu seviyor bulsalar birbirini bi kaşık suda boğlarlar . Bunlardan biri olmasa rakabet olur mu ? Tat olur mu ? Everton'uz Liverpool olur mu ? GS'siz FB olur mu ? Olur ama eksik olur . Tatsız olur . Ben geçen sene Karşıyaka maçında aldığım tadın 10'da 1'ini Bursa maçında kardeşiz diye alamadım . Rezil bir tribün laçka bir maç izledik .

Bende senin yazının üstüne söyleyecek bir söz bulamıyorum benimde hissiyatım bu yönde.. Hadi kendi şehrinden bir takım veya ilçe takımın olur tamam da dostluktan ziyade bu tür taraftarı kitlelere yayılmış camiaların süper lige gelmesini tercih ederim..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 03:46
Alıntı yapılan esesberk

Alıntı yapılan ES_Kadir

Sakarya'nın , Kocaeli'nin küme düşmesine neredeyse zil takıp oynayacak , Karşıyaka gibi yıllardır çekiştiğimiz takım dururken 5. İstanbul takımının çıkmasını isteyen kişileri anlamıyorum bu mu tribün kültürü ? Tribünü tribün yapan maçı maç yapan karşındaki rakiptir . Ben karşımda İBB Kasımpaşa Hacettepe Konya değil Sakarya Kocaeli Karşıyaka Göztepe gibi takımlar görmek isiyorum . Ben maçtan önce iki rakip takımı el ele kol kola değil atışırken görmek istiyorum . Futbolda dost takım kardeş takım diye birşey yoktur bu saçmalık sadece bizim ülkemizde var . Futbolda rakabet vardır ve rekabet tribün kültürü yüksek takımlarla güzeldir . Onun içindirki dileğim Karşıyaka'nın çıkması . İstese forumun % 90'ı bana kızsın beni linç etsin zerre umrumda değil . Allah'ın bildiğini kuldan saklayacak değilim . Bu lige yakışan takım açık ara Karşıyaka'dır . İlla bir birini sevmek zorunda değilsin . Barça ile Madrid'liler birbirini çok mu seviyor bulsalar birbirini bi kaşık suda boğlarlar . Bunlardan biri olmasa rakabet olur mu ? Tat olur mu ? Everton'uz Liverpool olur mu ? GS'siz FB olur mu ? Olur ama eksik olur . Tatsız olur . Ben geçen sene Karşıyaka maçında aldığım tadın 10'da 1'ini Bursa maçında kardeşiz diye alamadım . Rezil bir tribün laçka bir maç izledik .

Bende senin yazının üstüne söyleyecek bir söz bulamıyorum benimde hissiyatım bu yönde.. Hadi kendi şehrinden bir takım veya ilçe takımın olur tamam da dostluktan ziyade bu tür taraftarı kitlelere yayılmış camiaların süper lige gelmesini tercih ederim..

İŞTE DEDİKLERİNİN BU ÜLKEDE OTURMASI ÇOK ZOR NEDENMİ?
TÜRKİYEDE REKABET ARAYA GİRDİĞİ ZAMAN FANATİZM BAŞ GÖSTERİYOR
TÜRKİYEDE FANATİZM BAŞ GÖSTERİNCE BICAK KAN KAVGA ANARSİZM TRÜBÜNLEİMİZDE KOL GEZİYOR
KARSIYAKA GELİRSE NEMİ OLUR ALSANCAKTA ANAMIZA SÖVERLER BİZDE ONLARINKİNE SÖVERİZ MAÇI BİZ ALIRSAK STAD ÇIKISI KAN GÖVDEYİ GÖTÜRÜR (HELEKİ KONYA MACIMIZ GİBİ BİR MAÇ OLURSA) ONLAR KAZANIRSA MACI STADI YAKAR YIKAR HEYECANLI GENC ARKDASLARIMIZ VS.. (DAHA ÖNCEKİ OLANLARI GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNE GETİRELİM)
TÜRKİYEDEKİ TRÜBÜN KÜLTÜRÜ FANATİZME DAYALI ARKDASLAR BUNU KAFAMIZA SOKALIM BİZ TÜRKLER HIRCIN MİLLETİZ YENİLMEYİ HAZMEDEMİYORUZ
BUNLARI YAŞAMAKTANSA GELSİN EL ELE KOLKOLA KASIMPAŞA MAÇLARINA GİDELİM HANİ ATAMIZ DEMİŞTİYA (SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR) BUNA MAHSUBEN Wink
KİMSE KARSIYAKDAN SAKARYADAN KORTUGUMUZ İÇİN OLAYLAR OLMAMASI İÇİN GELMESİNİ İSTEMEDİĞİMİ SANMASIN BEN DÜŞMANIMIN BAŞARISINI HAZMEDEMİYORUM KARDEŞİM O KADAR DOSTUM DİYEN BANA KARDEŞİM DİYEN İÇİCEK SUYU BULAMAZKEN DEPLASMANDA ONLARCA SUYU KARŞILIKSIZ ALIN İÇİN KARDEŞİM DİYEN ADAMLARIN SÜPER LİGİMİZE GELMESİNİ İSTİYORUM (ANAMA SÖVENLERİN DEGİL Wink)
YETER ARTIK BIRAKIN LİG ŞÖYLE LİG BÖYLE MEVZULARINI ALLAH KORUSUN ALT LİGE İNEBİLİRİZ Kİ BUNU DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUZ... BİZ KENDİ KAPIMIZIN ÖNÜNE BAKALIM  KARSIYAKA GÖZTEPE SAKARYA VS TAKIMLARIN BAŞARISINI BİZ TEMENNİ ETMİYELİM KENDİLERİ BUNU BAŞARSINLAR   (DOSTUNU DÜŞMANINI BİL)

Büyük harfle mesaj yazmak yasaktır..

MOD.

KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı knighteses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 09:22
Bizi Hangi Takım Gelipte İstanbulda Destekledi?
Size Sorarım: Feriköyspor-Kasımpaşa-Eyüp
Gelip Karşıyakamı Destekledi Bizi Sorarım Size Eskişehir Atatürk Stadyumunda Kırılan Koltukları Kim Ödedi Eskişehirspor Ödedi İŞte Bilin bunları
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 10:52
Eğer rakip KASIMPAŞA olmasaydı bu takımlardan birinin gelmesini isteyebilirdim ama kardeşimizin yeri bizde çok ayrı bu durumda öyle düşünmek söz konusu bile olamaz
bunu istanbula gelip onların maçlarına gidip kol kola gezdiğinde anlar insan herkes anlayamaz.
YÜRÜ BE PAŞAM SÜPER LİG VE KARDEŞLERİN SENİ BEKLİYOR...
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 10:57
inşallah kasımpaşa süper lige çıkaarr
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 10:58
119 dk. daki buz gibi Paşa'nın golünü iptal edip penaltılara bırakan, Altaylı federasyon başkanına eyyam yapmak isteyen Özgüç Türkalp'in hevesi kursağında kaldı en çok ona sevindim :)
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 11:58

İki takımın Finale kalmasına çok sevindim.Ben ikisinden hangisi gelirse gelsin sevinirim.Kasımpaşa İstanbulda en çok zevk aldığım deplasman İstiklalden marşlar söyleyerek stada gitmek büyük zevk.Ayrıca Kasımpaşayla aramızın iyi olmasıda cabası.

Karşıyaka için ise hem tribününden dolayı hemde İzmirin kesinlikle bir süper lig takımı olması gerektiğini düşündüğüm için sevinirim.Ayrıca İzmire deplasman yapmakta güzel
 İnşallah hak eden çıkar.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır