eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Karşıyaka

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 09:19
Alayına İnadına Kasımpaşa
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 09:46
Alıntı yapılan rosario

Bank Asya 1.lig play-off yarı final maçında Boluspor'u penaltılarla safdışı eden Karşıyaka finalde Kasımpaşa ile oynayacak.
17 Mayıs 2009 Pazar günü yapılacak finalde Karşıyaka'ya başarılar diliyorum. Çünkü hem güçlü taraftar potansiyeli hem de İstanbul takımı olmadıkları için süper lige daha çok yakışacaklar.
arkadaşım dün gördük güçlü potansiyelli karşıyaka taraftarını play off maçına 4 bin kişi.Abartmayın arkadaşım bu kadar şunları, beğenmedimiz bolu bile onlardan iyidir.
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 09:49
izmirden kesinlikle süper lige takım gelmeli bence bu da göztepe olmalı çünkü onlarda biz gibi geçmişte başarısı ve taraftar potansiyeli iyi olan takım.Yakışırlar.
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 10:20
galiba 1984-1985 sezonu ikinci ligteydik üç takım çekişiyordu
eses samsun karşıyaka
ilk yarıdaki maç epey olaylı olmuştu basmanede bir kaç taraftarımızı darp etmişlerdi
rövanşın alınması gerekliydi.ben o zamanlar gençtim15-16 gibi
sabah 4 te kalktım,doğru stada sıraya girdim.nasıl yağmur vardı anlatamam.
durmaksızın aksama kadar yağmıştı.zafer tüzünün penaltısı ile bu otuzbeşbuçukları
devirmiştik.açık tribün tamamiyle şemsiye kaplıydı simsiyahtı.kale arkasından izlemiştim maçı.kale arkaları vardı o zamanlar.unutulmaz günlerdi.   
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 10:27
Dünde görüldü ki tff başkanının bir takımı süperlige çıkacak az kalsın buz gibi golü iptal ederek Paşa yı eliyorlardı ama ilahi adalaet işte. Pazar günü maçta Paşa favori çünkü deneyimli kadrosu var ksk çok toy bir takım ama şuda bir gerçek finallerde favoriler hep kaybetmiştir hatırlayın geçen sene sakarya bolu yu kaale almadı ve şuan 3 ncü ligdeler gerçi o ligin adı neyse tam bilmiyorum maç ortada hakem faktörü olmazsa sanırım Paşamız yanımızda...
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 10:29
Alıntı yapılan ayk26

Dünde görüldü ki tff başkanının bir takımı süperlige çıkacak az kalsın buz gibi golü iptal ederek Paşa yı eliyorlardı ama ilahi adalaet işte. Pazar günü maçta Paşa favori çünkü deneyimli kadrosu var ksk çok toy bir takım ama şuda bir gerçek finallerde favoriler hep kaybetmiştir hatırlayın geçen sene sakarya bolu yu kaale almadı ve şuan 3 ncü ligdeler gerçi o ligin adı neyse tam bilmiyorum maç ortada hakem faktörü olmazsa sanırım Paşamız yanımızda...

Play-off'ları araştırırsak 4.olan takımların genelde finale çıktığını ve finaldede büyük oranda kazandıklarını görürüz. Geçen sene bizde olduğu gibi. 4.olduk 6. ile oynadık çıktık. Bence ksk'nın hiç şansı yok...

Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 10:36
Alıntı yapılan escemes

galiba 1984-1985 sezonu ikinci ligteydik üç takım çekişiyordu
eses samsun karşıyaka
ilk yarıdaki maç epey olaylı olmuştu basmanede bir kaç taraftarımızı darp etmişlerdi
rövanşın alınması gerekliydi.ben o zamanlar gençtim15-16 gibi
sabah 4 te kalktım,doğru stada sıraya girdim.nasıl yağmur vardı anlatamam.
durmaksızın aksama kadar yağmıştı.zafer tüzünün penaltısı ile bu otuzbeşbuçukları
devirmiştik.açık tribün tamamiyle şemsiye kaplıydı simsiyahtı.kale arkasından izlemiştim maçı.kale arkaları vardı o zamanlar.unutulmaz günlerdi.   
1983-1984 maçı değilmiydi bende deplasmana Bandırmaya gitmiştim hani o bandırcez dediğimiz maça süperdi o maça yalnış hatırlamıyorsam 94 otobüs gitmiştik otomobil ve dolmuşlar hariç Clap
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 10:43
doğru evet bir yıl yanılmışım ee yaşlandık artık
bende eskişehirdeki maçlarına gitmiştim bandırcez birde düzcez vardı galiba
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 11:16
Bahsi geçen tarihteki Bandırma deplasmanında ben de vardım.Bizim otobüs Eskişehir'den kalkan en son otobüstü.Yolda teker patladı;şöför sarhoş olduğundan tekeri bizler değiştirdik.Epey gecikmiştik .Neyse yola koyulduk,ancak şöför çok kötü bir performans sergiliyordu,taraftarlar bu durumdan oldukça şikayetçiydi.Durumdan çok bunalmış olan bir taraftar, otobüsü kullanmak için şöförden araba giderken yer değiştirmelerini istedi ,buna hepimiz karşı çıktık,sorun yolun virajlı olmasından çok,otobüsü kullanmak istiyen zatın şöförden daha sarhoş olmasıydı.Sonunda Bandırma'ya vardık.Herkes çoktan stada girmiş ve maç başlamak üzereydi.Görevliler bize kara borsa bilet satmaya kalktılar.Kavga çıktı.Derken tribünlerden taraftarlarımız bize onlarca yırtılmamış biletler attılar(girerken yırttırmamışlar). Nihayet tribüne girdik.Maçı 2-0  aldık.Dönüşümüz daha da muhteşemdi....
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 11:28
Eskimiş (Takım) topiclerini kaldırmak lazım.. Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50