eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bank Asya 1.Lig ve TFF 2-3 Lig 2008/2009 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
Online Durum: Offline
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 23:52
Pazar günü Paşamızı Desteklemeye gidicem. Gözüm Paşada Kulağım Konyada olucak.
Haydi Paşa Bank asyadaki son 90 dakikan kaldı.

SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 23:53
Alıntı yapılan lawyer

Geçen sene Serdar'ın 81. dakikada attığı goldeki gol sevincini,keyfini ve hazzını bu sene bütün maçlara gitmeme rağmen henüz  alamadım.Bu nedenle bir dost kulübün daha lige katılıp gevşek maçlar yerine tansiyonun yüksek,heyecanın ve adrenalinin yüksek olacağı karşıyaka maçlarını yaşamaki çin kaf kaf ın çıkmasını tercih ederim.

Ya yanlış anlamayın ama ben bu seneki maçlardan hiçbirinin gevşek geçtiğini düşünmüyorum.
Sadece Türkiye kupasındaki Bursa maçı gevşekti. Diğer bütün maçlar bence kora kor geçti.
Mesela 4-3'lük Denizli maçı, deplasmandaki Gs maçı, geçen haftaki Antalya maçı, içerdeki Kocaeli maçı, Belediye maçı......... Böyle böyle çoğu maçı sayacamSmile
Ligde dostumuz diyebileceğimiz hemen  hiç bir takım yok. Sadece Bursaspor ile bir yakınlığımız var. Bir dost daha gelmesini istememişsiniz ama ligde zaten dostumuz yokkiSmile
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 00:05
Futbolda dostluk kardeşlik yoktur rekabet vardır . Ben içerde oynadığımız Ankaragücü ve Bursa maçlarından zerre zevk alamadım . O maçlarda yaptığımız tribün ve aldığımız sonuçlar ortada .
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Yer: Turkey
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 00:33
Alıntı yapılan lawyer

Geçen sene Serdar'ın 81. dakikada attığı goldeki gol sevincini,keyfini ve hazzını bu sene bütün maçlara gitmeme rağmen henüz  alamadım.Bu nedenle bir dost kulübün daha lige katılıp gevşek maçlar yerine tansiyonun yüksek,heyecanın ve adrenalinin yüksek olacağı karşıyaka maçlarını yaşamaki çin kaf kaf ın çıkmasını tercih ederim.

Tamamen katılıyorum o bambaşka bir duyguydu çok güzeldi. Ben isterim böyle dost takımlar gidelim gelsinler güle oynaya tribünde paslaşalım falan ama bi yandan da istemiyorum anlayamadığım çözemediğim bişey amaaaaaan...
Yukarı
hydr Liste gör
Yazar

HAYDAR
Yer: İZMİR
  Alıntı hydr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 00:57
karşıyaka çıksın averaj takımı olurrrrrrrr
ÖLMEDİK GELİYORUZ İZMİRESES
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 01:13

paşa çıksın sakarya izmirde sürünsün

- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 01:15
Alıntı yapılan lig_a

paşa çıksın sakarya izmirde sürünsün

Sakarya derken ? ? ? ? ?

Karşıyaka olcak sanıırım:)
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 01:16
Alıntı yapılan Sarpery26

Alıntı yapılan lawyer

Tamamen katılıyorum o bambaşka bir duyguydu çok güzeldi. Ben isterim böyle dost takımlar gidelim gelsinler güle oynaya tribünde paslaşalım falan ama bi yandan da istemiyorum anlayamadığım çözemediğim bişey amaaaaaan...

Ya zaten bizim elimizde olan birşey değil ki Big%20smile  biz sadece kardeş olarak gördüğümüz ve gerçekten diğerleri gibi olmayıp karşılıksız bizi destekleyen Kasımpaşa'yı tribünde olsun ekranlarda olsun  yada gönüllerde destekleriz. İnşallah hak eden çıkar diyelim Wink
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 01:29
Ligin yarısı İstanbul'la Ankara'da oynanıyor. Gına geldi artık bu kentlerin takımlarından. Dilerim Karşıyaka çıkar.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2009 saat 01:42
Sakarya'nın , Kocaeli'nin küme düşmesine neredeyse zil takıp oynayacak , Karşıyaka gibi yıllardır çekiştiğimiz takım dururken 5. İstanbul takımının çıkmasını isteyen kişileri anlamıyorum bu mu tribün kültürü ? Tribünü tribün yapan maçı maç yapan karşındaki rakiptir . Ben karşımda İBB Kasımpaşa Hacettepe Konya değil Sakarya Kocaeli Karşıyaka Göztepe gibi takımlar görmek isiyorum . Ben maçtan önce iki rakip takımı el ele kol kola değil atışırken görmek istiyorum . Futbolda dost takım kardeş takım diye birşey yoktur bu saçmalık sadece bizim ülkemizde var . Futbolda rakabet vardır ve rekabet tribün kültürü yüksek takımlarla güzeldir . Onun içindirki dileğim Karşıyaka'nın çıkması . İstese forumun % 90'ı bana kızsın beni linç etsin zerre umrumda değil . Allah'ın bildiğini kuldan saklayacak değilim . Bu lige yakışan takım açık ara Karşıyaka'dır . İlla bir birini sevmek zorunda değilsin . Barça ile Madrid'liler birbirini çok mu seviyor bulsalar birbirini bi kaşık suda boğlarlar . Bunlardan biri olmasa rakabet olur mu ? Tat olur mu ? Everton'uz Liverpool olur mu ? GS'siz FB olur mu ? Olur ama eksik olur . Tatsız olur . Ben geçen sene Karşıyaka maçında aldığım tadın 10'da 1'ini Bursa maçında kardeşiz diye alamadım . Rezil bir tribün laçka bir maç izledik .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır