eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 01:17
BURSA inş. uefaya giderde şöyle bir uefa takımı gelir bursaya bende abimin yanına bursaya gider eses formamla sonuna kadar desteklerim.Tongue
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 09:10
12 Mayıs 2009

Bursa'da haciz şoku

Bursaspor´da dün gergin anlar yaşandı. Vakıfköy Tesisleri´nin restorasyonunu yapan yapı firması, parasını alamadığı gerekçesiyle icra takibi başlattı.

İcra memurları ve avukatlarla birlikte Özlüce Tesisleri’ne giden firma yetkilileri, beklenmedik bir durumla karşılaştı. İdmanı takip etmek isteyen Bursaspor taraftarları, başta avukatlar olmak üzere icra memurlarını tartaklayınca olaylar çıktı. Güvenlik güçlerinin müdahalesiyle olaylar yatıştırıldı.

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/BURSASPOR-Bursa'da-haciz-şoku_3_HDetail_88_133148.htm
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 21:18

Galibiyet için gidiyoruz

Bursaspor Basın Sözcüsü Mehmet Çavuşoğlu Trabzon'a galibiyet için gideceklerini, zoru başaracaklarını belirtti

Futbolcuların erdemli davranışlarının devam etmesi neticesinde başarıların süreceğini belirten Bursaspor basın sözcüsü Mehmet Çavuşoğlu, "Takımımız Konyaspor galibiyeti ile ikinci devrede çıkışını sürdürmeye devam edecektir. Kalan üç maçı final havasında oynayacağız. Futbolcu arkadaşlarım erdemli davranışlarını sürdürdükçe başarılarımız devam edecektir. Bursaspor'un şanlı mazisine isimlerini altın harflerle yazdıracaklar.Futbolcu arkadaşlarımın istekli ve özverili oluşu başarıyı getiriyor kendilerini cani gönülden tebrik ediyorum "dedi.

"TRABZON ZOR DEPLASMAN"

Çavuşoğlu" Trabzonspor deplasmanı için zor bir deplasman ama Bursaspor zoru başaran bir takım Trabzonspor deplasmanında mutlak galip gelmek için oynayacağız. Kalan 3 maçımızı da galibiyetle kapatmak arzusundayız. Uzun yıllar bu şehir ve taraftar bu başarıya hasret kaldı. Şimdi fırsat ayağımıza kadar geldi bizde bu fırsatı iyi değerlendirip UEFA ya katılarak bu mutluluğu yaşamak istiyoruz"dedi.

"KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK"

Bursaspor'un başarısında benim payım nedir diyenlere kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirten Çavuşoğlu, "Bursaspor taraftarının Bursaspor'un başarısında benimde payım ve katkım ne kadar diyenlere de kapımız sonuna kadar açık olacaktır. Yapılacak olan yardımların yönetimde olmamaları gerektirmemektedir. Taraftarımızın her türlü yapacağı maddi ve manevi desteklerinden Bu şehrin katma değerinden yararlanacağını düşünüyorum"dedi.

"KÖTÜLÜK İSTEYENLERİN OYUNUDUR"

Çavuşoğlu Bursaspor'a gelen icra konusunda ise, "Böyle başarıya koşan bir takım varken bu yapılanlara anlam veremiyorum. Bu Bursaspor'a zarar vermek isteyenlerin bir oyunudur"dedi. Böyle bir zamanda takıma böyle oyunlarla zarar vermek isteyenlere bunu hiç yakıştıramadığını sözlerine ekleyen Çavuşoğlu, "Bu kişiler art niyetli davrandıklarını düşünüyorum. Sıkıntı yaratmalarının hiç anlamı yok. Başarıya giderken takımımıza daha çok destek olmalıyız daha çok kenetlenmeliyiz "dedi.

Bursa taraftarından yardım gecesi

Bursasporlu taraftarlar, maddi sıkıntı içinde olan yeşil-beyazlı kulüp için yardım gecesi düzenleyecek

Bursaspor taraftar dernekleri ve internet sitelerinin temsilcilerinin öncülüğünde, Atatürk Spor Salonu'nda 14 Mayıs Perşembe günü saat 19.30'da gerçekleşecek gecede kulüp için yardım toplanacak.

Taraftar derneklerinin yöneticileri, amaçlarının Bursaspor sevdalılarını bir araya getirmek olduğunu belirterek, tüm eski ve yeni Bursaspor yöneticilerini, futbolcuları ve taraftarları geceye katılarak kulübe maddi yardımda bulunmaya çağırdı.

Biçer'den Haciz Olaylarına ilişkin Açıklama

Genel müdürümüz Osman Nuri Biçer dün Özlüce Tesislerinde yaşanan haciz olayları hakkında bir bilgilendirme yaptı

Genel müdürümüz Osman Nuri Biçer dün Özlüce Tesislerinde yaşanan haciz olayları hakkında bir bilgilendirme yaptı.

Biçer yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinin tadilatı için yapılan anlaşma gereği, yüklenici firma belirtilen işlemler henüz yapılmadan kulübümüzce iş karşılığı için verilen senetlerle ilgili olarak senetleri 3.kişilere ciro ettirdiğinden kulübümüz bu firmaya dava açmıştır. Firmanın yapmış olduğu işlerin tespiti mahkemece yapılmış olup, işin bedelinin ödenmiş olduğuna dair makbuzlar kulübümüzde mevcuttur. 2.Asliye Ticaret Mahkemesi 2009/160 Esas sayılı dava henüz sonuçlanmamış ve yargılama devam etmektedir.

Ancak, alacaklı olduğunu iddia eden firma, avukatları vasıtasıyla haksız biçimde kulübümüzün mal varlığına haciz koyma dahası kulübün işleyişini önleyici biçimde mali işler ile seyahat organizasyonların ve üye bilgilerinin bulunduğu bilgisayarlara haciz koymak istemiştir. Bizde bu bilgisayarların haczedilmemesini, başka malları almalarını avukat ve haciz memurundan talep ettik. Çünkü o bilgisayarlara konulacak haciz sonrasında kulübümüzün fiilen çalışması engellenecekti. Avukat konuda ısrarcı olunca görevli polis memurları, çevik kuvvetten destek istedi. Çevik kuvvet beklenirken Trabzonspor maçı deplasmanı ile ilgili olarak 4-5 tane tribün lideri görüşmek üzere tesislere geldi. Ayaküstü kendilerinin taleplerini dinledim. Özel uçak konusunda bilgilendirme yaptım. O sırada çevik kuvvet araçları tesise gelince tribün liderleri polislerin neden geldiğini sordular. “Bende haciz işlemi var” dedim. Onlarda olayı izlemek istediklerini söylediler. O sırada haciz memuru ile birlikte polisler mal almak için içeriye girmek istediler. Bende kendilerine “ ben burada haksız yere kimseye mal vermem, haksız yere götüremezler” dedim. O sırada tribün liderleri ile polis arasında karşılıklı bir itiş kakış söz konusu oldu. Bu sırada taraftarlar ekip otosuna alındı. Daha sonra Mehmet Güzelsöz’ün ekip otosunda kalp spazmı geçirdiğini öğrendik. İcra memurları ve avukat daha sonra tesislere girerek haciz edilecek malların tespitini sükunetle yaptılar.  Olayların ardından savcılık tarafından konu ele alındı ve yaşanan olayları kendilerine de anlattım.

Kulübümüzün hak ve menfaatlerini korumak biz yöneticiler için her zaman ön plandadır. Yargı kararlarına ve yargısal işleyişe saygılı olmakla birlikte, kulübümüzün maddi kabiliyet ve imkanlarını haksız ve mesnetsiz biçimde sarf etmeme yolunda çaba gösterdik.

Tanık olarak çağırılmasını beklediğimiz mahkemede sanık olmamız bizleri son derece üzmüştür. Ayrıca dün yaşanan olaylarda Nilüfer İlçe Karakolundaki polis memurlarının göstermiş olduğu iyi niyete teşekkür ederiz. Ancak birkaç görevli emniyet personelinin tutarsız ve tahrik edici davranışları bizleri üzmüş ve bu olaylara sebebiyet vermiştir.  Kulüp-emniyet işbirliği ve güveni hiçbir zaman zedelenemez. Bizler emniyetin çalışma arkadaşlarıyız. Beraber bir bütün içerisinde çalışmak zorundayız. Emniyetle aramızda hiçbir sorun ve nifak söz konusu değildir.

Sonuç olarak; mahkeme konuyla ilgili olarak adı olaylara karışan taraftarlardan 2 kişiyi tahliye etti ve yargılama tutuksuz olarak devam edecektir. Şahsım ile ilgili olarak savcı ve mahkemece herhangi bir işlem yapılmamıştır. Kulüp tesislerinde yaşanan talihsiz olaylardan dolayı üzüntülü olduğumuzu kamuoyuna arz ederim” dedi.

Sercan idmanı tamamlayamadı

Bursaspor, 17 Mayıs Pazar akşamı Trabzonspor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken, genç golcü Sercan antrenmanı tamamlayamadı

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Özlüce Tesisleri'nde ilk 20 dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenman öncesi oyuncularını sahanın ortasında toplayarak kısa bir görüşme yaptı.

Yeşil-beyazlı oyuncuların neşeli olduklarının gözlendiği antrenmanda sakatlıkları süren takım kaptanı Ömer Erdoğan, Volkan Şen, Mustafa Sarp ve İbrahim Öztürk, takımdan ayrı koştu.

Bursaspor, Trabzonspor maçının hazırlıklarını yarın yapacağı çalışmayla sürdürecek

Efsaneler unutulmadı

Efsane futbolcularmızı, 1967 yılının şampiyon kadrosunun kaptanı Vedat Okyar'ı hasta yatağında yalnız bırakmadı

Yakalandığı hastalık sebebiyle tedavi gören Bursaspor'un efsane kaptanı Okyar'ı aynı dönemde birlikte ter döken takım arkadaşları Mesut Şen, Ersel Altıparmak ve Haluk Erdem ile Bursaspor İdari Asbaşkanı Recep Bölükbaşı, arkadaşlarını İstanbul'daki evinde ziyaret etti. Eski takım arkadaşlarını karşısında gören Okyar, duygusal anlar yaşadı.

Okyar, Bursaspor'da oynadığı dönemde giydiği 6 numaralı formayı tekrar sırtına geçirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Okyar, Bursaspor'un son dönemde yakaladığı başarıda Ertuğrul Sağlam'ın büyük rolü olduğunu, Sercan Yıldırım'ın da gelecek vaat ettiğini söyledi.

Bursaspor'un maçlarını hasta olmasına rağmen yakından takip ettiğini ifade eden efsane kaptan, "İbrahim Yazıcı ve Ertuğrul Sağlam gerçekten iyi işler yapıyor. Bursaspor'un çıkışını büyük bir zevkle izliyorum. Bu sezon Avrupa kupalarına katılması muhteşem olur. Ama katılmaması gibi bir durum olursa da hiç üzülmeyin. Bursaspor önümüzdeki sezonda mutlaka hedefine varır. Ertuğrul Sağlam Bursaspor'a geldiği gün takımını buldu demiştim. Bu yıl Avrupa'ya gidilmezse bunun tek sebebi ilk yarıda kaybedilen puanlar olur" dedi.

Her fırsatta yarı Bursalı olduğunu dile getiren Okyar, "Ben Bursaspor'un iyi yerlerde olmasını isterim. Biraz kendimi iyi hissettiğimde Bursa'ya gelip dostlarımı ziyaret edeceğim. Bu ziyaretle beni çok mutlu ettiniz. Hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu. Bursaspor'un efsane futbolcuları Mesut Şen, Ersel Altıparmak ve Haluk Erdem, acil şifalar dileyerek yanlarında getirdikleri 6 numaralı formayı kaptanlarına giydirdiler.
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 15:33

Türkiyede sadece Bursaspor

Sercan Yıldırım, Türkiyede sadece Bursasporda oynamak istiyorum dedi

Sercan Yıldırım, Türkiye' de Bursasporda oynamak istiyorum, Çünkü Bursaspor' un diğer takımlardan farkı yok. Hedefim Avrupada Oynamak, orada hem kendi adımı hemde Bursaspor' un adını duyurmak. Daha sonra futbolu en son Bursaspor' da bitirmek istiyorum. Kariyerimde son durak Bursaspor olarak görüyorum sonrasında ise Bursaspor' da antrenörlük istiyorum

Trabzonspor ile 66.kez

Trabzonspor ile yarın Hüseyin Avni Aker Stadı`ndaki karşılaşmayla birlikte ligde 66. kez karşı karşıya geleceğiz

Bugüne dek iki takım arasında yapılan 65 maçta bordo-mavililerin galibiyetlerde 34-8 üstünlüğü bulunuyor. 23 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı.

Trabzonspor 98 kez ağları havalandırırken Bursaspor 44 gol kaydetti.

-TRABZON`DA GALBİYET YOK-

Bursaspor, Hüseyin Avni Aker Stadı`nda Trabzonspor`a karşı galibiyet yüzü görmedi.

Trabzon`da yapılan 32 maçın 21`inden Trabzonspor galibiyetle ayrılmayı başardı. 11 karşılaşma ise berabere bitti.

Bursaspor deplasmanda 12 gol atarken , kalesinde 57 gol gördü.

Ligin ilk yarısında Bursa`da yapılan karşılaşmayı ise Bursasporumuz, 2-1 kazanmıştı.

PAF takımımız 1 puanı kaptı

Bursasporumuz'un PAF takımı bugün Trabzonspor ile karşılaştı ve sahadan 1-1'lik sonuçla ayrıldı

PAF Ligi'nin 32. haftasında Trabzon Yavuz Selim Sahası'nda oynanan maçta Bursaspor PAF takımı Trabzonspor ile berabere kaldı.

Maçın 41. dakikasında Mehmet'in attığı golle 0-1 öne geçen PAF takımımız soyunma odasına önde girdi. Maçın ikinci yarısında takımımız 68. dakikada Göksu'nun golüne engel olamayınca maç 1-1 eşitlikle sona erdi.

Taraftarımızın çilesi

Taraftarlarımız Akçaabata gelmeden Beşikdüzü ilçesinde polis ekipleri tarafından bekletiliyor

İlk otobüsümüz Trabzon'a varmış durumda, ancak polis ekipleri tarafından Akçaabat girişinde bekletiliyorlar.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 16:06
Dün gece 7 otobüs Bursa'dan hareket ederek Trabzon yollarına düştü. Sabah İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan ise yaklaşık 100 kadar Bursaspor taraftarı bu kritik maç için Trabzon'a hareket etti.

Bu akşamki maçta yaklaşık 400 - 450 kadar Bursaspor taraftarının takımımızı desteklemesi bekleniyor.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 18:21

Bursasporun suçu ne?

Sercan, Serdar ve Eren, U 19 Milli Takıma çağrıldıkları için Gaziantep ve İstanbul BB maçlarında forma giyemeyecek

PORTEKİZ’E GİDECEKLER

2008-2009 U 19 Avrupa Şampiyonası Elit Tur 3. Grup`ta mücadele edecek U 19 Milli Takımımızın aday kadrosuna Bursaspor’dan Eren Albayrak, Serdar Aziz ve Sercan Yıldırım davet edilmesi yeşil beyazlı takımda sıkıntı yarattı. 23 Mayıs`ta Yunanistan, 25 Mayıs`ta Danimarka ve 28 Mayıs`ta Portekiz ile karşılaşacak Milli Takım kadrosu 17 Mayıs Pazar günü İstanbul’da toplanacak.

TEK MAĞDUR TAKIM

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, İzmir’deki kupa finali sırasında hem Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim, hem de U 19 Milli Takım Teknik Direktörü Ogün Temizkanoğlu ile görüştüğünü ancak, resmi müsabaka olduğu için yapacak bir

şeylerinin olmadığını söyledi. 1990 doğumlu oyuncularını Süper Lig’de ilk 11’de oynatan ve Avrupa yolunda kritik bir viraja giren Bursaspor, son iki maçında 3 genç yıldız adayını oynatamayacak. Milli Takıma oyuncusu çağrılan kulüpler arasında Bursaspor’un dışında mağdur olmaması dikkat çekici.

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 02:34
bize yapılan haksızlıgı trabzonda bursaya da yaptılar ayrıca haksız kazanılan maç sonrası ts lerin davranışını yadırgadım bunlar asla büyük olmazlar.saglık olsun bursa  mücadelene Clap
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 10:02

Hakem hakkımızı aldı

Trabzonspor maçında son anlardaki kader pozisyonunun kahramanı Ömer Erdoğan, hakemin haklarını aldığını iddia etti

Ömer Erdoğan'ın maç sonunda Ajansspor.com tarafından derlenen açıklamaları şu şekilde;
"Ligde 2 maç var 6 puan daha toplayabiliriz. Galatasaray'ın da zor maçları var.. Son haftaya kadar kovalayacağız şansımızı."

"Bugün sağolsun hakem hakkımızı aldı son dakikada. Bize olan faulü rakibe verdi ve bunun sonucunda da gol oldu ve yazık oldu. Maç içinde farklı bir gol yesek üzülmezdik bu kadar ama haksız bir golden yenilince mücadelemize yazık oldu."

"İkinci yarıdaki yenilmezliği sürdürmnek isterdik ama olmadı. Son 2 maçımızı alıp Avrupa Ligi şansımızı zorlamak istiyoruz.. Biz yine de oynadığımız futboldan memnunuz. Umarız önümüzdeki sezon daha iddialı bir Bursaspor olacak."

Taraftarlarımıza polis terörü

Bursaspor taraftarı Trabzon deplasmanı dönüşü zor anlar yaşıyor

Maçtan sonra taraftar otobüsleri yerine belediye otobüslerine bindirilen ve çevik kuvvet ekiplerinin demir çubuk ve biber gazı saldırısına maruz kalan taraftarlarımız şehrin çıkışında zor anlar yaşıyor.

Otobüste bulunan taraftarlardan aldığımız bilgilere göre Trabzon emniyet mensupları taraftarımıza demir çubuklarla ve biber gazlarıyla müdahale etmiş. Otobüslerin içinde zor durumda kalan taraftarlarımıza atılan taşların, polis görevlileri tarafından görmezden gelindiği bildirildi. Zaman zaman polislerin de taraftarlarımıza taş attığı gelen haberler arasında.

Çıkan olaylarda çok sayıda taraftarımızın çeşitli yerlerinden yaralandığı belirtildi. Yaralanan taraftarlarımızın durumu ciddi değil. Bursaspor taraftarlarının otobüslerinin bütün camları kırılmış vaziyette yoldalar.

Ayrıca otobüsten bağlantı kurduğumuz bir Bursaspor taraftarı, Bursa Emniyet Müdürlüğü tarafından Trabzonspor - Bursaspor karşılaşması için gönderilen polis memuruna büyük tepki gösterdi. Bursaspor taraftarının maruz kaldığı olaylarda Bursa'da görev yapan görevli polis memurunun olması taraftarımızı çileden çıkarttı.

Uğradıkları muamele karşısında şoka giren taraftarımız; "Defalarca taşlandık. Kırılmadık bir camımız kalmadı. Yetmedi, polisler demir çubuklarla bizlere saldırdı. O da yetmedi, otobüslerimizin içine gaz bombaları atıldı. Nefes almakta güçlük çektik. İnsan hayatı bu kadar mı değersiz? Bu taraftar bu kadar mı sahipsiz? Emniyet mensuplarını kınıyoruz" diyerek isyanını dile getirdi.

Sercan: Ağır konuşmak istiyorum

Sercan, Trabzonspor maçı sonrası hakeme esti gürledi

Bizler cezasını veremiyoruz. Allah'a havele ediyorum. Ağır konuşmak istiyorum" gibi söylemlerde bulunan genç golcü, üst üste çarpıcı sözler sarfetti.
Hakeme kulübeden koşma nedenim sinirlerimi boşaltmamdı. Ömer ağabey yerine karşı taraf yönünde bir karar verdi. Ben inanamıyorum hakeme. Son dakikada orada o faulü verip, sonra da kırmızı kartı göstermek şaşılacak durum. Bizler cezasını veremiyoruz. Allah'a havele ediyorum. Ağır konuşmak istiyorum.. O faul verilmemeliydi.."

"Ben daha 19 yaşındayım. Bu tür şeylere karışmak haddime değil ama insanın siniri bozuluyor.. Hakkımız, ekmeğimiz çalınıyor. Bu sene çok büyük başarı yakaladık ama engel oluyorlar.. Ben anlamış değilim bunu.. Biraz dikkat edilmeli. Halen Avrupa'ya gitme şansımız var, önümüzdeki maçları alıp gitmek istiyoruz."

Ayıp ettin Egemen

Timsahın eski kaptanı, maç sonunda 16 numaralı formasını çıkarıp tribünlere salladı, saha ortasına gelip Trabzonlulara üçlü çektirdi

BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ
Uzun yıllar Bursaspor forması giydikten sonra Trabzonspor’a transfer olan defans oyuncusu Egemen Korkmaz, maç sonrası tavırlarıyla yeşil beyazlı taraftarların büyük tepkisini çekti. Bursa’dan ayrılış şekli nedeniyle uzun süre taraftarlar tarafından eleştirilen Egemen Korkmaz, dünkü maçın bitiş düdüğü çaldığında sahada en çok sevinen oyuncuların başında geliyordu.

FORMASINI SALLADI
Gökhan Ünal’ın 90+6’da attığı frikik golünün ardından sevinçten yerinde duramayan Bursaspor’un eski kaptanı, 16 numaralı formasını çıkararak tribünlere salladı, arkadaşlarıyla sahada uzun süre kolbastı oynadı. Saha ortasına gelen Egemen Korkmaz, bordo mavili taraftarlara da üçlü çektirerek yeşil beyaz sevdalılarını çileden çıkardı.

Toroğlu: Faul hatalı

Maraton programı yorumcusu Erman Toroğlu Trabzonspor-Bursaspor maçının en çok tartışılan pozisyonunun yorumladı.

Erman Toroğlu:
"Yeşilli oyuncu topa bakıyor.. (Ömer Erdoğan)
Trabzonlu oyuncu da topa bakıyor (Gökhan Ünal)
Sonra dönüyor, Bursalı oyuncunun pozisyonuna da bakıyor..
Artık senelerdir bu işin içideyiz; yeşilli oyuncu tamamen topa bakıyor ki, topa en yukarıdaki yerde vurmak için.. 
Yeşilli oyuncunun hedefi topu en yukarıda yakalayıp defetmek. Şimdi o devamlı topa bakıyor, rakibe bakmıyor, çıkıp vuracak. Hücum oyuncusu ise defans oyuncusuna bakıyor, defans oyuncusunun topla bululacağı yere geliyor tam yükselirken dokunuyor. Hakem tabii bunu oynarsa bilir, misket oynarsan anlayamazsın, topu çözemezsin..
Şimdi geliyor havada, tık diye dağıtıyor.. Alttan koyuyor, dağıtıyor. 
Burada kesinlikle faulü yapan Trazbsonporlu oyuncudur, dağılan Bursalı oyuncudur. Tam ters karar veriliyor, o da gidiyor gol oluyor, ikincide kırmızı geliyor. Yani hakem kararıyla Bursaspor kaybediyor, Trabzonspor kazanıyor.

Şansal Büyüka:
Hocam öyle dersen yanlış olur, Trabzonspor'un verilmeyen yüzde yüz bir penaltısı var diye sen söyledin.

Erman Toroğlu:
O da hakem kararı. O da tesir ediyor. O zaman hakemin biraz kendine dikkat etmesi lazım. Öteki de içeride bu da faul değil. İkisi de olmasın. Bunlar önemli hatalar..

Mağlubiyeti haketmedik

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Trabzonspora şanssız bir golle mağlup olduklarını belirterek

Hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldığımızı düşünüyorum. Takımımız son dakikaya kadar mücadele etti. Şanssız bir gol yedik. Buraya beraberliğe gelmediğimizi herkese gösterdik. Ligde kalan 6 puan daha var. Bu puanları alıp hedefimize ulaşmak istiyoruz" dedi.

OYUNCULARIMI KUTLUYORUM

Bordo Mavili hoca Ahmet Özen, son dakikada gelen golle üç puanı aldıklarını ve oyuncularını kutladığını ifade etti.

Trabzonspor antrenörü Ahmet Özen, Bursaspor karşısında kazanmak için çıktıklarını, ancak ilkyarıda istenilen oyunu sahaya yansıtamadıklarını söyledi. İkinci yarıda daha çok pozisyon bulduklarını kaydeden Özen, "Son dakikalarda gelen gol herkesi olduğu gibi beni de mutlu etti. Oyuncularımı yürekten kutluyorum. Çok önemli ve anlamlı bir gol attık. Ligi nerede bitiririz, onu Allah bilir. Ama biz kalan iki maçımızı da kazanmak için mücadele edeceğiz" diye konuştu.

Bir sözde baronlara

Bu takım kötü durumayken sahip çıkmadınız ! Başarı yokken nerdediniz??? UEFA hedefi filizlenince hepiniz adaysınız

Hafta içi evinden kumbarasını getirip Bursaspor'a yardım için bağışlayan küçücük BERKE sizlerden utanç duyuyordur ama sizlerin utandığını sanmıyoruz???

BURSASPOR üstünden rant elde etme dönemleri bitti artık bundan sonra BURSASPOR taraftarının tepkisini göreceksiniz???

Ya faydabaşarı icraat için bu göreve geleceksiniz yada gölge etmeyeceksiniz bu kadar basit!!!!

BURSASPOR kulübü taraftarındır öyle de kalacaktır!!!

Kızıl hakkımızı isteme bizden

Haftalardır bizlerle oyun oynanıyor ama sizin sesiniz çıkmıyor nedennnnnnnnnnnnn ?

Bursaspor sizin için basamak mı ? Trabzonspor'lu siyasiler politikacılar maça her türlü etki ederken siz nerdesiniz ? Haftalardır hakem hatalarından çektiklerimizi neden görmek istemediniz ?

Hüseyin Göcek Bursaspor'un canımızı çok öncelerden defalarca yakmışken siz bu konuda hiçbir şey yapmadınız !!! Üstelik Milli takımlar sorumlusu olmanıza rağmen Sercan, Serdar Aziz, Eren Albayrak ile ilgili hocamızın telkinlerini bile kaale almadınız ?

Sayın Kızıl size ve size inananlara selam olsun???

Lazlar delikanlı değilsiniz

Balıktan galbiyet aldınız taraftarımızı taşlıyorsunuz bumu sizin mertliğiniz? bumu sizin delikanlılığınız ???

Anadolu sizden utanç duyuyor delikanlı olsaydınız eğer İstanbul takımlarını taşlardınız ama dedik ya mert değilsiniz sizin delikanlılığınız bu kadar...

Futbol çirkefi Egemen

Korkup kasıtlı kart görme Egemen bugün yaptıklarını gel Bursada yap

18 yaşında Kartalspor'dan elinde sadece sırt çantasınla gelen Bursaspor'da para itibar kaptanlık kazanan Egemen bu akşam yaptığın futbol çirkefliklerini Bursa'ya korkudan gelmeyeyip rakibine kasıtlı kafa atan Egemen bir dahaki sefere gel bu çirkinlikleri Bursa'da yap olurmu ?

Egemen neden milli takıma almıyorlar diye demeç verme çünkü çok çirkef futbolcusun sen Egemen
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 10:12
bursasporumuzun uefa ya gıtmesı ıstenmıyor gıbı gelıyor dun bunu gorduk gs gıdemezse ayıp olacak sonuc bu kadar basıt tebrıkler tff tebrıkler mhk Clap
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 10:18
İstanbul uşaklığı ve bizans oyunlarına devam ediyor Trabzonspor.Trabzona değil lafım yöneticilerine.Ayrıca yıllarca Bursalı arkadaşlarımla beraber seyrettim Egemeni.Bursa ve Bursaspor bunu haketmedi Egemen.Seni bağırlarına bastılar sen onları hançerledin yaptığınla.Seneye Bursaya gelme...Ayrıca Trabzon haksız bir galibiyet almıştır.Ama seneye Bursaspor Ertuğrul Sağlam ile büyük işler başaracaktır.Uzun vadeli sabırla Ertuğrulla iyi iş çıkar...
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,219 saniyede hazırlanmıştır