eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konyaspor - Eskişehirspor : 1-2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 209>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 01:23
bugünkü maçtan çok daha zorlu geçecek şu an için sondan üçüncü takım oldukları için taraftarları da baya ilgi gösterecek ama bugünkü oyunumuzu oynarsak taraftar baskısını aşarsak ve en önemlisi defansif oynamazsak bi şekilde galip gelip tüm hesabımızı seneye kurabilir, bu seneyi tamamen bitirebiliriz.Allah'ın izniyle bu maçı da alırız ve derin bi "oh" çekeriz..
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 01:29
Beraberlik için değil,galibiyet için gitmeliyiz konyaya ve galip gelmeliyiz.Kötü deplasman karnemizi bu maçta yırtıp,bembeyaz bir sayfa açalım.Allah yardımcımızdır.
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 01:37
Bu hafta stadda yapılacak antrenmana yine bir organizasyon yapılması gerekiyor diye düşünüyorum.Gödük ki futbolcular bizdki inancı almışlar ve bugün sahaya yansittilar.Yine hafta içi staddaki antrenmanda inancımızı gösterelim,rehavete kapılmamalarını söyleyelim.

3 puan ile döneeğimizi düşünüyorum.İnşallah bu maçıda alır rahat bir nefes alırız.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 01:58

Olası bir galibiyette çok rahatlarız ve içerdeki Trabzon maçına çok rahat çıkarız...

Ama bence bu deplasmanda 1 puan bile iyidir diyorum...

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 02:45
Alıntı yapılan ESPANA

Bu hafta stadda yapılacak antrenmana yine bir organizasyon yapılması gerekiyor diye düşünüyorum.Gödük ki futbolcular bizdki inancı almışlar ve bugün sahaya yansittilar.Yine hafta içi staddaki antrenmanda inancımızı gösterelim,rehavete kapılmamalarını söyleyelim.

3 puan ile döneeğimizi düşünüyorum.İnşallah bu maçıda alır rahat bir nefes alırız.
Bencede arkadaşlar. Antalya maçı öncesi antremanda meşale ve tezavuratlarla takıma verilen destek ve moral takımı olumlu olarak etkilemiştir. Emeği geçen herkese teşekkürler. Bu hafta daha zorlu bir final maçımız var bu maçıda kazanırsak büyük ihtimal bu iş biter. Hepimizin malumu deplasman karnemiz ligin en kötüsü denebilir. Bu maç öncesinde de yine Antalya maçı öncesi yapılan meşalelerle coşkulu desteğin aynı şekilde takıma gösterilmesi futbolcular için yine extra bir güç olacaktır diye düşünüyorum
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Turkey
  Alıntı ÇerkEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 02:51
konya maçı için yapılacak en güzel şey eskişehirden enaz 10 otobüs kalkmasıdır..konya stadında takımımıza öyle bir destek verelimki yenilmeden gelelim..bu taraftar zamanında konyaya 30bin kişi gitti..haftaya 1000 kişiyle mi gidemiyecek...
NeFeR//ESparta
Yukarı
mutu_eses Liste gör
Yazar

mutlu
Yer: merkez
  Alıntı mutu_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 10:53
haydi be esesim bu deplasmanda bari güldür yüzümüzüThumbs%20Up
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 10:57
Puan'ı alalım bu ligde kalalım.Smile
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 11:07
esesimiz için ne gerekiyorsa yapalım konyadan galibiyetle döndük mü bu iş tamam haydi eskişehir hep destek tam destek bu takım bu ligte ka-la-cak o kadar
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 11:20
Alıntı yapılan tmac26

Puan'ı alalım bu ligde kalalım.Smile

Thumbs%20Up süper
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 209>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır