eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Çıkartmaları(YeniLer Çıktı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esayhan_26 Liste gör
Yazar

Ayhan KARHAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esayhan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 16:31
Alıntı yapılan serkanaltin

bence esnaf sarayı esnafına dağıtılsın çünkü dışarıdan gelen insanların geneli kesin olarak esnaf sarayına uğruyorlar görürler ESKİŞEHİR'DE ESKİŞEHİRSPOR SEVDASININ AYRI OLDUĞUNU
ClapClapClapClapClap
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2007 saat 00:13
faça26'ya da görüşünü soracağız ve %90 esnaf sarayına dağıtılacak gibi...

Etiketlerden alacak olanlar KARDEŞLER ÇAY EVİnden ücretini ödeyip anında etiketlerini alabilirler...

KARDEŞLER ÇAY EVİ:Yeni Mahalle Vatan Caddesi NO:133...Yimpaş ile tabakhane köprüsü arasında BEKO'nun karşısında...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2007 saat 00:14
Emre msn'de konustugumuz gibi unutma
Yarın saat 2 gibi mesaj atıcam senle buluscaz oke.
Unutma bak şu etiketleri getirmeyı
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
wolfalone26 Liste gör
Yazar

HAKAN
  Alıntı wolfalone26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 18:30
ben etiket falan takmayacagım çünkü........ arabamın camına eses bayragı takmıştım ......kartal maçında.ESESLİ GERÇEK TARAFTARIN BİRİ camı kırıp bayragı almış.Bu haftada antene takmıştım bayrak antenle beraber almış....... bayrak 3 ytl cam 55 ytl..bayrak 3 ytl anten 35 ytl.....oysa her deplasmana gelirim benim arabayı tanırlar .yeşil opel corsa .
wolfalone
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 14:58

DuYuRu:Etiket parasını vermiş olan ve etiketlerini almayanların bugün (cumartesi)etiketlerini almaları önemle duyurulur...Çay ocağının devredilme durumu olduğu için etiketlerinizi almanız daha zor olabilir...

Ayrıca etiket almak isteyenler yine bugün KARDEŞLER ÇAY EVİne uğrayarak 50adet 5 ytl'den alabilir...

KARDEŞLER ÇAY EVİ:Yeni Mahalle Vatan Caddesi NO:133...Yimpaş ile tabakhane köprüsü arasında BEKO'nun karşısında...
Yukarı
faça26 Liste gör
Yazar

hilmi
  Alıntı faça26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 15:30
Alıntı yapılan es_emre26

faça26'ya da görüşünü soracağız ve %90 esnaf sarayına dağıtılacak gibi...

Etiketlerden alacak olanlar KARDEŞLER ÇAY EVİnden ücretini ödeyip anında etiketlerini alabilirler...

bana uyarWink
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 15:45

Hilmi abi bir de şey aklıma geldi...ESKİŞEHİR Büyükşehir Belediyesi Halk otobüslerine dağıtabilir ve iç mekanlarına asarak yolculukların ESES logosu eşliği ile geçmesini sağlayabiliriz...?

Otobüslerin hepsinde olabilmesi için odunpazarındaki otobüsçülerin bir ofisi var orayla konuşabiliriz ?

Ya Esnaf sarayı ya da otobüs ve minibüsler ?
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 19:22
Alıntı yapılan es_emre26

DuYuRu:Etiket parasını vermiş olan ve etiketlerini almayanların bugün (cumartesi)etiketlerini almaları önemle duyurulur...Çay ocağının devredilme durumu olduğu için etiketlerinizi almanız daha zor olabilir...

Ayrıca etiket almak isteyenler yine bugün KARDEŞLER ÇAY EVİne uğrayarak 50adet 5 ytl'den alabilir...

karseşim benim siparişlerin tamamını esnaflara benim adıma dağıt
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 16:48
Evet etiketlerini teslim alamayan 3-4 kişi kaldı...Yarın (01.12.2007)tarihinde Kardeşler Çay Evi'ne gelerek alabilirler...

Ayrıca almak isteyenler de yine çay ocağına gelip alabilirler...Elimizde etiket bulunmaktadır...

Saygılar...
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 17:29
ben alamadım etiketi malasef Eskişehirde değilim bir pazar günü gitmiştim almaya ama pazar günleri kapalı olacağını hiç düşünmemiştim haftaya geldiğimde alacağım artık bende
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır