eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 542543544545546 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2009 saat 14:06
Bu stad tıka basa 20.000 kişi alır . Maçın önemini düşünürsek herkes ayakta izleyecektir maçı 1 koltukta 2 kişi olması muhtemeldir . Yönetim büyük ihtimalle fazladan bilet basmıştır . Bu maçta boş koltuk kalmamalı .
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2009 saat 14:08
Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan 2şimşek6

Alıntı yapılan knighteses26

abilerim kardeşlerim bu yönetimin oyunu olabilir çünkü 1 günde 20-30 bin bilet nasıl satılsın bugün yönetimin adamları karaborsa niyetine satcak biletleri
Hangi yönetim böyle bir şey yapar anlamıyorum.Gerçi sizde haklısınız,bu kadar bilinmeyenden bir sürü komplo teorisi üretilebilir.
Adam gibi bir açıklama yapma zahmetinde bulunmazsanız karaborsacı yönetim damgasını yersiniz.İyi ki perşembe almışım biletimi..

YÖNETİM UYUMA GERÇEK TARAFTAR BİLETSİZ KALDI.
,ben anlamıyorum. 50 lıra oluyo gercek taraftar gelemıyor. 5 lıra oluyo gercek taraftar gelemıyor. madem okadar gercek taraftrasınız neden acaba sen basında kombıne almadınız.
Emrah sana yüzde yüz katılıyorum.Gerçek taraftar bugün stadta olacak.Çünkü biletlerin satışa çıkmasını kapılarda bekledi ve çıkar çıkmaz aldı.Kendini gerçek taraftar sananların keyfi gelene kadar bilet bitti.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2009 saat 14:10
 knighteses26

bu arkadaşa hemen matematik dersi vermeye başlanmış nerede yasşıyorsunuz diyorsunuz ama önemli olan nerede yaşadığın değil ,takımının başındaki yöneticidir

arkadaş demiş 20 -30 bin bilet . 30 bin uçuk olur ama bende eminim ki bu yönetim  23 bin yada daha fazla bilet başmıştır daha önce de yaşadığımız şeyleri unutup burada sanki hiç yaşanmamış gibi göstermeyin , ne çabuk unuttunuz geçen sene sakaryaspor maçında elinde biletiyle dışarıda polisle kavga edenleri

bu şehir de şu olmaz , bu olmaz diye birşey yok ben buna inanıyorum burası eskişehir herşey olabilir.
ama önemli olan olanlar karşısındaki bizim tavrımızdır.
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2009 saat 14:22
bu macta arkadaslarin dedidgi gibi gerekirse "ACIKTA"bir koltukta 2 kişi olmalı ve kimse oturmamalı! lütfen bunu sağlamaya çalısalim çökün beyler kelimesi duymak istemiyorum! zaten kaybedersek ozmn cökün diyenlere...son mac lütfen güzelce izah edelim oturmak isteyenlerde gelmesin,bilet 5tl diye gelmesinler,uzun zamandan beri biletin düsmesini bekleyen genc Esesliler gelsin,destek olmak isteyen ama maddi durumu elvermeyen gönüldaslarimiz gelsin cökün beyler diyenler ya gelmesin yada ayakta tam destekte bulunsunlar,Allah korusun maci kaybettikten sonra zaten cökeriz,ve macı alacaz insallah stadda cilginlar gibi destekte buluncaz....EsESsssssssss
Yukarı
tekbuyukEs Liste gör
Yazar

emre
Yer: eses
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2009 saat 14:31
Alıntı yapılan tarık26

Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan 2şimşek6

abilerim kardeşlerim bu yönetimin oyunu olabilir çünkü 1 günde 20-30 bin bilet nasıl satılsın bugün yönetimin adamları karaborsa niyetine satcak biletleri
Hangi yönetim böyle bir şey yapar anlamıyorum.Gerçi sizde haklısınız,bu kadar bilinmeyenden bir sürü komplo teorisi üretilebilir.
Adam gibi bir açıklama yapma zahmetinde bulunmazsanız karaborsacı yönetim damgasını yersiniz.İyi ki perşembe almışım biletimi..

,ben anlamıyorum. 50 lıra oluyo gercek taraftar gelemıyor. 5 lıra oluyo gercek taraftar gelemıyor. madem okadar gercek taraftrasınız neden acaba sen basında kombıne almadınız.
Emrah sana yüzde yüz katılıyorum.Gerçek taraftar bugün stadta olacak.Çünkü biletlerin satışa çıkmasını kapılarda bekledi ve çıkar çıkmaz aldı.Kendini gerçek taraftar sananların keyfi gelene kadar bilet bitti.
sende haklısın aslında bı yonden ama bak benım kombınem var rahatca gırıyorum her maca ama benım 5 arkadsım daha var her maca gelen kombıne almaya maddı durumları yok 2 hafta onceden para bırıktrıp de öyle bılet alırlar her macda ama bu mac ayrı az once stadın oraya gıttım karaborsaya düşmüş şerefsızler 5tl bıletı 25 satıyolar hadi alın kım alır bu fıyata
TEK gunAhıM SENı sEVMek ısE ESEs Lıyım CEhENnemDe bıLE
Yukarı
buran26 Liste gör
Yazar

SAVAŞ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2009 saat 14:47
Alıntı yapılan ES_Kadir

Bu stad tıka basa 20.000 kişi alır . Maçın önemini düşünürsek herkes ayakta izleyecektir maçı 1 koltukta 2 kişi olması muhtemeldir . Yönetim büyük ihtimalle fazladan bilet basmıştır . Bu maçta boş koltuk kalmamalı .
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2009 saat 14:48
biletimin barkod bölümü biletten ayrıldı. pritle yapıştrdım ama umarım bişey olmaz :) biletlerde bitti zaten :(
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
DupDup Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2009 saat 14:49
Alıntı yapılan 2şimşek6

Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan 2şimşek6

Neden mi almadım.?

İlk açıklanan 450 Tl çok gelmişti.Tepkilerden 350 tl ye indi.Bu yönetimin hiç bir sözünde durmayışı bilet fiyatlarındaki sözündede  durmayacağı anlamı taşıyordu.
Nitekimde öyle oldu.Bu sezon sadece G.Birliği ve Beşiktaş maçlarına gidemedim.Gerçek taraftarlık kombine ile olunur sizin düşünceniz.Bu maçta Eskişehirsporun ilk onbirinden beş futbolcu sayamayacak ömründe ilk defa maça gelecek binlerce insan olacak.Kombine almayıpta bütün maçlara ekonomik imkanlar elverdiği sürece gelmeye çalışanlar malasef bu maça giremeyecek..

50 tl konusu zamanında tartışılmıştı.Şimdi zamanı değil.

ee hocam o kadar iyi yöneticeksen buyur seni başkan yapalım :)
Arkadaşlar şunu herkez biliyorki eskişeh,rspora sahip çıkması gerekenler sahip çıkmıyor, sahip çıkanada destek olacağınıza köstek olmayınız. Hani nerede Eskişehirin Zenginleri?

Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2009 saat 14:50
barkod bölümü kaybolmadıktan sonra problem yokSmile
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2009 saat 14:52
 Stad gişelerinin etrafında üç tane polis ve yüzlerce genç ES ES taraftarı karaborsacıları yakalamak için önlem almış durumda. İşin en ilgincide gişelere asılan " bilet kalmamıştır, taraftarın yoğun ilgisine teşekkür ederiz" yazısı.
  Bu arada biletsiz taraftarlarda karaborsacıları denk getirip bilet alabilmek için hafiyecilik oynuyor. Maç saatine kadar gişelerin önünde tatsız olayların yaşanacağı kesin. Emniyetin bu konuda duyarsız davranmasına bir anlam vermek mümkün değil.
since1965
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 542543544545546 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır