eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 530531532533534 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:47

Şunu belirtmek istiyorum.

Almayın karaborsadan.Maça gitmezsiniz belki ama karaborsadan almayarak ESES için daha büyük birşey yapmış olursunuz.İnşallah o biletler patlar kendi taraftarını soyanlardan...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:47
Alıntı yapılan inadına_eses

Lütfen arkadaşlar birbirimize düşmeyelim bu günlerde dahada kenetlenmek lazım amaç ne ESKİŞEHİRSPOR  ortak noktamız aynı birbirimize saygıda sevgide kusur etmeyelim...

Değerli abim yazılanları okursan insanların yazdıklarıyla seviyeleri ortaya çıkıyor. Forumu böyle şeyler için meşgul ettiğim için özür dilerim.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:50

Dün kapalı bileti almaya gittim, kapalı bileti gelmedi dediler.Bugün ne kadar satan yer varsa gezdim ne kapalı ne açık bulamadım.Kimse işini son güne bırakmasaydın diye ahkam kesmesin.Biletler satışa dün çıktı.İlk günden gittiğimde kapalıyı bulamadım zaten.Bu maç için akrabalarım geldi il dışından ortada kaldılar.Kombinem var tek başıma gider izlerim artık.Karaborsacılık nasıl bir şerefsizliktir?İnsan kendi taraftarına kazık atar mı?İnsanların sevdaları üzerinden ticaret yapılır mı?Umarım karaborsaya düşmemiştir de bütün biletleri taraftarımız almıştır.Karaborsacı görürsem de saldıracağım.

Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:52
Alıntı yapılan es_emre26

<FONT style=": #000000">Şunu belirtmek istiyorum.

Almayın karaborsadan.Maça gitmezsiniz belki ama karaborsadan almayarak ESES için daha büyük birşey yapmış olursunuz.İnşallah o biletler patlar kendi taraftarını soyanlardan...

Yarın denk getirmeyim o karaborsacıları Emre
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:54
Alıntı yapılan atlantis_es

Lütfen arkadaşlar birbirimize düşmeyelim bu günlerde dahada kenetlenmek lazım amaç ne ESKİŞEHİRSPOR  ortak noktamız aynı birbirimize saygıda sevgide kusur etmeyelim...

Değerli abim yazılanları okursan insanların yazdıklarıyla seviyeleri ortaya çıkıyor. Forumu böyle şeyler için meşgul ettiğim için özür dilerim.

Lafınızı bilin de konuşun seviyesiz bir kişi varsa burada karaborsacıları savunarak sizsinizAngry

özgürlük : arkadaşımın dediği gibi okulum yüzünden sadece akşam musait olabiliyorum bi akşam 3 kez gittim hep bitti hep bitikmi olur bu biletler
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:54
Alıntı yapılan özgürlük

Dün kapalı bileti almaya gittim, kapalı bileti gelmedi dediler.Bugün ne kadar satan yer varsa gezdim ne kapalı ne açık bulamadım.Kimse işini son güne bırakmasaydın diye ahkam kesmesin.Biletler satışa dün çıktı.İlk günden gittiğimde kapalıyı bulamadım zaten.Bu maç için akrabalarım geldi il dışından ortada kaldılar.Kombinem var tek başıma gider izlerim artık.Karaborsacılık nasıl bir şerefsizliktir?İnsan kendi taraftarına kazık atar mı?İnsanların sevdaları üzerinden ticaret yapılır mı?Umarım karaborsaya düşmemiştir bütün biletleri taraftarımız almıştır.Karaborsacı görürsem de saldıracağım.

İsmini bilmiyorum ne adın nede yaşın belli ama  yinede yazayım burda kimse ahkam kesmiyor KAPALI tribün bileti yok zaten bulamazsın çünkü kapalı bileti satacak tribün yok sadece eski nefer tribünü var orasıda kombineli numaralı zaten hepsi kombineli geriye kalıyor sadece açık orasıda yarı yarıya kombineli burda ahkam kesen yok sadece bugünün işini yarına bırakma diyoruz....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:56

sizinle muhattap olmuyorum ama yazdıklarımı herkes okuyabilir. Karaborsacıları kim savunmuşmerak ediyorum.

Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:57
neden aktif aş ye sattırıyoruz eğer gişeden sattırsak neler olur?
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 21:01
1 tane bilet lazım elinde fazla olan yada karaborsacı varsa özelden yazsın?
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 21:01

Alıntı yapılan özgürlük

Dün kapalı bileti almaya gittim, kapalı bileti gelmedi dediler.Bugün ne kadar satan yer varsa gezdim ne kapalı ne açık bulamadım.Kimse işini son güne bırakmasaydın diye ahkam kesmesin.Biletler satışa dün çıktı.İlk günden gittiğimde kapalıyı bulamadım zaten.Bu maç için akrabalarım geldi il dışından ortada kaldılar.Kombinem var tek başıma gider izlerim artık.Karaborsacılık nasıl bir şerefsizliktir?İnsan kendi taraftarına kazık atar mı?İnsanların sevdaları üzerinden ticaret yapılır mı?Umarım karaborsaya düşmemiştir bütün biletleri taraftarımız almıştır.Karaborsacı görürsem de saldıracağım.

İsmini bilmiyorum ne adın nede yaşın belli ama  yinede yazayım burda kimse ahkam kesmiyor KAPALI tribün bileti yok zaten bulamazsın çünkü kapalı bileti satacak tribün yok sadece eski nefer tribünü var orasıda kombineli numaralı zaten hepsi kombineli geriye kalıyor sadece açık orasıda yarı yarıya kombineli burda ahkam kesen yok sadece bugünün işini yarına bırakma diyoruz....

Ben sizi hedef alarak yazmadım mesajımı.Kapalıya bilet olmasa neden açık 5 kapalı 10 diye bilet açıklanıyor.Demekki kapalıya satılan biletler var ki burayada fiyat belirliyorlar.Benim çözemediğim kısım dün gittiğimde açık bileti satılırken kapalı bileti daha gelmedi diyorlardı, bugün gittim bitti diyorlar.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 530531532533534 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır