eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 529530531532533 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:34
    Gidin dövün ya 
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
welldone Liste gör
Yazar

Yavuz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:35
Alıntı yapılan AYDIN

şimdiden gişelerin yanında tezgah kurmuş karaborsacılar açık biletine 20 TL diyorlar..
Bilet satışını Aktif A.Ş. ye peşkeş çeken yönetimin suçudur bu olay.
Siyahın Yanına Kırmızı Koyduk....
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:36
Alıntı yapılan AYDIN

şimdiden gişelerin yanında tezgah kurmuş karaborsacılar açık biletine 20 TL diyorlar..

Eskişehir'e yarın geleceğim.Kombine biletim var ama bir tane karaborsacı görürsem elimden kimse alamaz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:38
Alıntı yapılan SerifOkan

Alıntı yapılan atlantis_es

Alıntı yapılan SerifOkan

Sanırım hiç bi şekilde yaranılmıyor.Bu maça kadar herkes bilet fiyatlarından şikayet ediyordu. şimdi de kara borsadan. Neyse maçı alalım her şey güzel olacak.

tabi ederiz ben kendim daha geçen hafta bu renkler için 400 km gittim 400km geri geldim evime 2dakika olan stadyuma giremiceksem bu adamlar yüzünden hiç kusura bakma ama ana avrat da söverim bu adamlara tamam mı ?

Bu forumun seviyesi bu kadar işte. Kendi yönetimimize sövün. Rakip taraftarları dövün. Ne güzel Eskişehirspor luluk.... Tuhaf

sana acıyorum bir bak eskişehirspor yönetimi başlığına bu 1  ikinciside bu adam benim biletlerimi 2 katına 3 katına satıyorsa bu eskişehirsporlu değil rant çıdır bunada emin ol Wink

Bak kardeşim ben karaborsacıları savunmuyorum kesinlikle. Eleştirmek ayrı şey küfür etmek ayrı şey. Bende çok şey için eleştirirm yönetimi ama kimseye küfür etmem.
Acınacak bi durumum yok.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
26 ES ES 1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:39
madem biletler karaborsaya düştü yönetim yeni bilet bastırsın ve maç gününde satacagını şimdiden duyursun da ,biletler karaborsacı adilerinAngry elinde patlasın.
Tek Büyük ES ES
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:41

Alıntı yapılan SerifOkan

Alıntı yapılan SerifOkan

Sanırım hiç bi şekilde yaranılmıyor.Bu maça kadar herkes bilet fiyatlarından şikayet ediyordu. şimdi de kara borsadan. Neyse maçı alalım her şey güzel olacak.

tabi ederiz ben kendim daha geçen hafta bu renkler için 400 km gittim 400km geri geldim evime 2dakika olan stadyuma giremiceksem bu adamlar yüzünden hiç kusura bakma ama ana avrat da söverim bu adamlara tamam mı ?

Bu forumun seviyesi bu kadar işte. Kendi yönetimimize sövün. Rakip taraftarları dövün. Ne güzel Eskişehirspor luluk.... Tuhaf

sana acıyorum bir bak eskişehirspor yönetimi başlığına bu 1  ikinciside bu adam benim biletlerimi 2 katına 3 katına satıyorsa bu eskişehirsporlu değil rant çıdır bunada emin ol Wink

Bak kardeşim ben karaborsacıları savunmuyorum kesinlikle. Eleştirmek ayrı şey küfür etmek ayrı şey. Bende çok şey için eleştirirm yönetimi ama kimseye küfür etmem.

Acınacak bi durumum yok.

Senin başkanın, transfer ettiği futbolculara traktör sattığı dükkanında imza attırarak sana küfür etmiş olmuyor mu ki zaten? Saygıyı hakediyor mu sence?
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:42
atlantis_es :

o zaman o senin sorunun öyle bir durum varki resmen onları savunur gibi şuna bakın neyse sizinle tartışmaya girmiyeceğim şuan zaten yerimde duramıyorum
benim amcam polis ama hiç bir zaman onunla girmedim onun yetkisini kullanarak ama şunları gördükçe delirmemek elde değil.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:44
Alıntı yapılan 26 ES ES 1965

madem biletler karaborsaya düştü yönetim yeni bilet bastırsın ve maç gününde satacagını şimdiden duyursun da ,biletler karaborsacı adilerinAngry elinde patlasın.

Eğer karaborsada satılsın diye 5 lira değilse.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:45
Lütfen arkadaşlar birbirimize düşmeyelim bu günlerde dahada kenetlenmek lazım amaç ne ESKİŞEHİRSPOR  ortak noktamız aynı birbirimize saygıda sevgide kusur etmeyelim...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 20:45
Kim olursa ne yaparsa yapsın sonuçta Eskişehirspor Başkanıdır tüm Türkiye nin önünde. Yapılan yanlışların konuşulacağı yer kongredir. Yapılan yanlışlara verilecek en güzel cevap kongre üyelerinin oylarıdır.

Bu sezon Ankaragücü taraftarının ve yönetiminin düştüğü durum ortadadır. Ben Eskişehirsporumuzun böyle bi duruma düşmesini hiç istemem.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 529530531532533 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır