eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 522523524525526 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 16:28
65es26 Nickli Varol abi, Öyle birşey kesinlikle söz konusu değil...Kim söylediyse iyi uydurmuş...
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 16:29

avanta işi dogru olabilir çünkü meşale şov dönüşü insanların cebinde 9-10 bilet vardı.bakalım yarın neler olacak...

Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 16:29
Anormal bir durum yok.Açık tribünde 4000 kombine varsa 6000 bilet satışa çıkmıştır.herkes 5-10 tane alıncada ,1000 kişi bilet alsa biter.Her şeyde art niyet aramayalım.Ayrıca maça gelecek adam biletini satışa çıkar çıkmaz alır ya da aldırır.Ben yıllardır böyle yaparım.İçerde dışarda hiç biletsiz kalmadım çok şükür.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 16:31
Peki neden yönetim bu kadar düşürdü fiyatları? Bir sebebi olmalı.
10 liraya da, 15 liraya da stadın dolacağını biliyolardır heralde.
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 16:31
Alıntı yapılan ESserdarES

Alıntı yapılan scetintas

Halil ÜNAL gibi paragöz bir yönetimin 50 TL,25 TL,15 TL gibi fiyatlara rahatlıkla doldurduğu stadı bir maçta nasıl olurda 5 TL ve 10 TL yaptı inanasım gelmiyor benim...
Maçtan bir gün önce basılan tüm biletlerin tükenmesi,üstelik dün 18:30'da Aktif A.Ş (Otel Şale altındaki) çalışanı "henüz biletler bize gelmedi" demesine rağmen birden bire bugün biletler nasıl tükendi anlamış değilim...

Bu işte mutlaka bir iş var ama bunu ancak maç günü anlayacağız...Bakalım biletler aniden nereden çıkacak bekleyip göreceğiz...

suat abi dün saat 16:00 civarı babam için bilet aldım.(otel şale altındaki)sen yazınca garibime gitti.bu işin içinde gerçekten bir iş var

bakınsanıza aynı yer iki farklı cevap veriyor. bu ikiyüzlülük.
yönetim hata yaptı. 2 den fazla bilet satılmamalıydı. biletlerde kimlik fotokopisi karşılığı satılmalıydı.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 16:34

Haydaaaa şimdide bu şekil sorunlar..:Biz değilmiydik a.gücü 50 kuruşa oynuyo denizli 3 e oynuyo biz hala böyle böyle oynuyoruz diyen ?

Valla taraftar olarak bizde ne dediğimizi bilmiyoruz ya Hayırlısı........

belaes nickli özgür abi...Dediğim gibi herkes en az 3-4-5 er tane aldı. hesaplayın bakalım...Dün meşale şov da bir takım işlerle uğraşıp stadda 200 civarı meşale dağıtan abilerimize yine bilet dağıtıyolar lafı çıkmasında..!!! Çevrenize sorun, bu sezon hiç maça gelmemiş insanlar bu maça geliyorlar...

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 16:38
[QUOTE=26_Serdar_26]

Haydaaaa şimdide bu şekil sorunlar..:Biz değilmiydik a.gücü 50 kuruşa oynuyo denizli 3 e oynuyo biz hala böyle böyle oynuyoruz diyen ?

Valla taraftar olarak bizde ne dediğimizi bilmiyoruz ya Hayırlısı........

belaes nickli özgür abi...Dediğim gibi herkes en az 3-4-5 er tane aldı. hesaplayın bakalım...Dün meşale şov da bir takım işlerle uğraşıp stadda 200 civarı meşale dağıtan abilerimize yine bilet dağıtıyolar lafı çıkmasında..!!! Çevrenize sorun, bu sezon hiç maça gelmemiş insanlar bu maça geliyorlar...

Şundan adım gibi eminmki yarın stadın önünde karaborsa olucak ve 10-15 lira neye denk getirilerse satıcaklar ben kimin bilet dagıttıgıyla falan ilgilenmem ama gördüğümü söyledim şov dönüşü insanlarda bilet vardı dedim belkide dedğin gibi fazladan almıslardır kendi paralarıyla ama bu kadar fazla bileti ne yapıcaklar tabiki karaborsa bunları görebilmemek bu kadar zor değil...

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 16:39

Eskişehir'de olup da biletini çıkar çıkmaz almayan suçludur.Kimse o niye böyle yaptı,bu niye böyle yaptı demesin.

Yarın karaborsa yapanlar kameralarla tespit edilip polise verilmelidir.ESKİŞEHİRSPOR'u GERÇEKTEN seven karaborsa yapmaz!yaptırmaz!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 16:39

yarın o zaman herkes bilinçli bir taraftar olarak gereğini yapsın ve karaborsacılara meydan vermesin. Eğer ki biz büyük eses taraftarıyız diyorsak ve bundan sonra böyle bir rant kapısı istemiyorsak duyarlı olmalıyız. Tabii en çok duyarlılığıda polisten bekliyorum sadece görevleri stad içinde olmadığını bilsinler.

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 16:42
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Alıntı yapılan ESserdarES

Alıntı yapılan scetintas

Halil ÜNAL gibi paragöz bir yönetimin 50 TL,25 TL,15 TL gibi fiyatlara rahatlıkla doldurduğu stadı bir maçta nasıl olurda 5 TL ve 10 TL yaptı inanasım gelmiyor benim...
Maçtan bir gün önce basılan tüm biletlerin tükenmesi,üstelik dün 18:30'da Aktif A.Ş (Otel Şale altındaki) çalışanı "henüz biletler bize gelmedi" demesine rağmen birden bire bugün biletler nasıl tükendi anlamış değilim...

Bu işte mutlaka bir iş var ama bunu ancak maç günü anlayacağız...Bakalım biletler aniden nereden çıkacak bekleyip göreceğiz...

suat abi dün saat 16:00 civarı babam için bilet aldım.(otel şale altındaki)sen yazınca garibime gitti.bu işin içinde gerçekten bir iş var

bakınsanıza aynı yer iki farklı cevap veriyor. bu ikiyüzlülük.
yönetim hata yaptı. 2 den fazla bilet satılmamalıydı. biletlerde kimlik fotokopisi karşılığı satılmalıydı.

Ben şuradan eminim...Yanımda çalışan personelimden evi oranın yol üstünde olduğu için şehir dışından gelecek misafirime 1 adet bilet almasını söyledim...18:00 de işten çıktı.Bu sabah işe geldiğinde biletlerin daha altif A.Ş ye gelmediğini söylemişler...

Bu şartlarda birisi yalan söylüyor..Ya yanımda çalışan personelimiz ya da aktif A.Ş...O yüzden diyorum bu işte bir iş var diye...Confused
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 522523524525526 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,938 saniyede hazırlanmıştır