eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Online Durum: Offline
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 13:36
Ama ben eses ve kocaelinin form tuttuğunu düşünüyorum kartal ve sakaryada iddialı bu hafta eses sakarya maçı önem kazandı kaybeden yara alır
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 15:38
  Şu an itibari ile bizim yarışın sonuna kadar içinde olacağımız kesin gibi ama bu lig te her şey her an değişebiliyor 3-4 maçlık seri yakalayan takım kendisini zirvede görebiliyor.Henüz lig te kopma olduğunu söylemek zor Erciyes, Antalya, Malatya yara almış olsalar bile puan olarak çok geride değiller.Lig de bu takımlar ve Sakarya ,Es-Es arasında geçecek Ordu, Kartal, Kocaeli'nin bu takımların hemen altında kalacağını ve bu sıralamayı zorlayacak rakipler olacağını düşünüyorum
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 16:46
ligin ilk sekiz haftası malatya sakarya maçı dışında bitti. sezonun 1/4 ü bitti denilebilir. yani sadece ilk düzlük geçildi.

şu ana kadarki genel görüntü bu takım düşer işi bitik denilen bir takımyok. aynı şekilde bu takım ligi açık ara götürür denilen bir takımda yok.

lig geliştikçe takımlar gerçek yerlerini alacaktır. çıkan ekonomik sorunlar,  kadro darlığı veya genişliği ligin gelişimini etkileyecektir.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
yeşil41 Liste gör
Yeni Yazar

ceyhun
  Alıntı yeşil41 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 18:46
bu harta şu sakaryayı yen es esim......bizi ordu ve erciyes zorlar.......es es körfez es......
aşk
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 22:22
ES ES RAYINA OTURDU
Eskişehirspor geçen hafta Giresunspor'u deplasmanda devirerek sevindirdiği taraftarına bu hafta da Altay'ı devirerek bir de bayram hediyesi verdi. Sergen Yalçın nefis futbolunu bir asistle süslerken goller Ulaş, Coşkun ve Engin'den geldi. Eskişehirspor yavaş yavaş toparlanmaya başladı. Sezon başından beri Metin Diyadin'e ne kadar güvendiğini her fırsatta dile getiriyor. Başarıyı özlemle bekleyen bir takım için Metin Diyadin'in biçilmiş bir kaftan olduğunu sezon başından beri bu satırlarda sizlerle paylaşıyorum. Sergen ile yaşadığı sorunları sağlam duruşundan ve prensiplerinden ödün vermeyerek sürklase eden deneyimli teknik adam her geçen hafta takımdaki etkisini biraz daha göstermeye başladı. Kadro kalitesi, yönetim istikrarı ve ekonomik durumun iyi olmasına bir de taraftarın desteği eklenince bu takımın Süper Lig'e çıkmaması için hiçbir sebep yok!

http://www.sporx.com/detail.php?Type=24&yazar=33&go=4357
lig degerlendirilmesinin devamı.
bu adam bu ligi baya bir takip ediyor gibi .ES ES in süper lige çıkması için hiç bir sebep yok çok doğru.
bu hafta takımın altaya karşı hazırlıklarda sergen ve engin serbest vuruş çalışması yapmışlar.yani diyadin sergeni nasıl kullanacağını biliyor.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
morfırtına52 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı morfırtına52 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2007 saat 00:15
bence bu hafta antalya spor karşısında alınan sonuç iyi orduspor gercekten savaşan bir takım yanlızca defansta hata var bu takım ilerleyen haftalarda daha iyi olacak lig cok uzun orduspor ilk yarı hedefi 33 puan  kapatırsak şampiyon olmamak elde deyil  her takım şampiyonlukta aday benim tahminim orduspor antalyaspor eskişehirspor erciyes sakaryaspor kartalspor  bu takımlar ilk 6 için savaşır ilk bir ve iki için cok erken kimin cıkacagı ama isterimki orduspor eskişehirspor  cıksın  herkese bol şanşşşşşşşşşşşşşşşş
Yukarı
bay_korkmaz Liste gör
Yazar

Korkmaz
  Alıntı bay_korkmaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2007 saat 11:46
Sakarya ve eses ilk ikide bitirir,erciyes zorlar.ordu,antalya kocaeli ilk 6 da yer alır
Şampiyon görmesemde ben esesimi
vermeye hazırım son nefesimi.
hem avrat,hem silah,sensin namusum,
renklerinden ayrı kalmak inan kabusum...
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2007 saat 12:43

Konuşmak için şu an erken ama ben bu takımdan bu yıl umutluyum.Taş gibi takım kurduk bu yıl.İlerleyen haftalar dahada iyi olacaz.Henüz yeni bi takımız geçen yılki kadronun % 80 değişiti.Biraz daha zaman lazım.Ama sezon sonunda ilk iki içinde olacağımızdan şüphem yok.

Şu anki duruma göre değerlendirme yapacak olursak ilk 2 için esesim,sakarya ve kartal arasında ciddi bi yarış geçeceğe benziyor.Ama burda kocaelispor ve antalyayıda unutmamak lazım.Kocaeli lige çok kötü başladı inişli çıkışlı bi görüntü sergiledi ama antalya maçıyla beraber son 3 haftada mütiş bi çıkış yakaladı.Kocaelisporda aynı bizim gibi zor maçların çoğunu atlattı onlarında fikstürü kolaylaşıyor yavaş yavaş.Antalya ise ligin baş favorileri arasında gösteriliyordu sezon başında taki bizim maça kadar.Bizi 3-1 yendikten sonra çöküşe geçtiler bizim maçtan sonra hiç bi maçı kazanamadılar yinede antalya çok iyi bi takım bizi zorlayacak takımlardan bir tanesi.Orduspor sezona iyi başladı genç bi takım kurdu yetenekli oyuncular var ellerinde şu ana kadar inişli çıkışlı bi grafikleri var ama biraz daha zamana ihtiyaçları var yinede ilk 6 içinde bulunur düşüncesindeyim.Kayseri erciyesde bu yarışa ortak olacak takımlardan birisi.Ligin yeni iki ekibi giresun ve bolu ligi orta sıralarda bitirir düşüncesindeyim şu anki performansları onu gösteriyor.Samsunsporun ne yapacağı belli olmaz sezon başında çok ciddi sorunlar yaşadılar yönetim bulunamadı kayumma kaldılar ama şuan durumları iyi.Samsunsporda ligi orta sıralarda bitirir.Malatyasporda bu ligin favorilerinde biriydi ama son haftalarda aldıkları seri yenilgiler, futbolcuların ödemelerinin yapılmaması,camianın kendi içinde olan sorunları nedeniyle bana göre malatya yarıştan erken koptu ligi orta sıralarda bitirirler görüşündeyim.Altaya gelince kimse altayın bu durumda olacağını düşünmüyordu her yıl olduğu gibi yine ilk 6 içinde bulunur gözüyle bakılıyordu bizim maçta ortaya koydukları performans ve geride kalan 8 haftada toplam 7 puan toplamaları altayın yavaş yavaş uçuruma gittiğinin göstergesidir.Ama altayın düşeceğini hiç zannetmiyorum bu ligin yabancısı değiller 10 ile 15. sıralar arasında ligi bitirir düşüncesindeyim keza diyarbakırsporda öyle.Mardin,İstanbul,Gaziantep bld ve Elazığspor düşmemak için mücadele verirler.Ama bu dört takımın arasından mardinin sıyrılacağı düşünüyorum.

Yukarı
eses7 Liste gör
Yazar

Esalettin ÖZTÜRK
  Alıntı eses7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2007 saat 13:20
Futbol paradır.
ESES, Sakarya,Antalya,Erciyes
Bu 4 takımın YK larından zamnında topcusuna parayı ödeyen, maçbaşılarını, primlerini çatır çatır ödeyen YK ların camialarından 2 si ilk 2 de bitirir ve çıkar diye düşünüyorum.
İyi takım kurmak önemli değil. Kurduğun iyi takıma zamnında parayı vermek çok daha önemli.
Mesele para. İnşallah YK mızda kulüpten "o" nesneyi eksik etmez.
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 19:51

Eskişehirsporun bugünkü Sakarya maçından sonra içeride dışarıda ilk yarının sonuna kadarki "derby" niteliği taşıyacak maçı bence kalmamıştır.

Haydi EsEsim gelsin artık uzuuun bir seri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır