eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Online Durum: Offline
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 11:06
Bu haftadan sonra yarışta kimler var belli oldu artık büyük değişiklik olmaz sakarya kartal eses antalya bu işi sonuna kadar kovalar
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Yer: Turkey
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 11:40
Bence daha bunları saymak için erken. Bir maç kaybeden veya kazanan kendini olmadık yerde bulabiliyor. Takımı 1 hafta önce herkes eleştiriyordu ama bakın bir deplasman galibiyeti ile nereye geldik. O yüzden konuşmak için erken olur diyorum. İlk yarı sonuna kadar da ciddi kopmaların olacağını düşünmüyorum.
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 11:50
Her hafta değişik sonuçlar ile şaşırmak artık bu ligde süpriz değil. Bu nedenle bana görede ilk yarının sonuna kadar pek kopmaların yaşanmayacağını düşünüyorum.

Biz ilk yarıda 30 puan seviyelerini başarırsak, 2. devre fixtür avantajımızı kullanarak ümit ettiğimiz yerlere ulaşabiliriz.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
valıtlı28 Liste gör
Yazar

mustafa özdemir
  Alıntı valıtlı28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 12:08

bencede bu ligde her takım her takımı yenebilir,yani bazılarına sürpriz gelen sonuçlar aslında o kadar sürpriz sayılmamalı malum her takım her hafta aynı performansı gösteremiyor bunuda ben türkiyenin futbol potansiyeline vede alt yapı eksikliğine bağlıyorum.ligimizden devam edecek olursak üç dört haftaya kalmaz kopmaların olacağını düşünüyorum malum çoğu takımımız maddi problemlerle boğuşuyor,özellikle doğu takımlarında bu olay had safhada,metin yıldızın istifası,erol tokun istifası diyarbakırın hala yapılamayan genel kurulu bunlara bir kaç örnek olabilir.

bence küme düşecek bir veya iki takımın  belki biraz erken olacak ama kendilerini maddi anlamda toparlayamayan doğu takımlarından olacağını düşünüyorum.

Yukarı
yeşil41 Liste gör
Yeni Yazar

ceyhun
  Alıntı yeşil41 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 11:49
EFSANE GERİ DÖNDÜ KORKSUN HERKEZ.....KAFKAFI DA EZDİK. HARİKA BİR TAKIMIMIZ VAR AYRICA DAHA OYNAMAYAN ADAMLAR VAR...BEKLE İSTANBUL KÖRFEZ GELİYOR.....KOCAELİDEN SELAMLAR İZMİREDE  PUAN YOK BU HAFTA....... ŞANLI KOCAELİSPOR
aşk
Yukarı
yeşil41 Liste gör
Yeni Yazar

ceyhun
  Alıntı yeşil41 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 11:52
BOLU MAÇINDA ŞENLİK VAR .......AYRICA ŞEHİTLERİMİZİDE  ANIYORUZ......YUCEDAGC
aşk
Yukarı
yeşil41 Liste gör
Yeni Yazar

ceyhun
  Alıntı yeşil41 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 11:53
[QUOTE=yeşil41]BOLU MAÇINDA ŞENLİK VAR .......AYRICA ŞEHİTLERİMİZİDE  ANIYORUZ......KOCAELİSPOR.....YUCEDAGC
aşk
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 12:04
yeşil 41

Bu forumda büyük harflerle mesaj yazmak ve söyleyeceklerini tek bir mesaja yazmak varken arka arkaya mesajlar atmak yasaktır....
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 12:30
http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20071015/sanirim_rasit_cetiner_saka_yapti_.html

Belliki kıyasıya bir maç olmuş yalnız Suat hocayada bu tarz bir uslubu yakıştıramadım.
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 13:35
bu yıl lig çok güçlü takımlardan oluşuyor ilkyarı bitmeden net birşey söylenmez
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır