eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 20:29
Bu ürünlerden ben de alırım. Çok da güzel olur.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 20:41
Alıntı yapılan banner

Kalıcı malzeme için düşüncelerimiz var. Araştırmalar sürüyor.

KoreoESES'e kaynak yaratmak için de planlarımız var. Kaynağın gönüllü bağış yöntemi ile değil de koreolarda kullanılan çizimlerin, sözlerin yer aldığı ürünler çıkarılmak sureti ile karşılanması düşünülüyor. Böylece hem taraftarımız koreolarla ilgili bir anıya, ürüne sahip olacak hem de KoreoESES'e katkı yapmış olacak. Bu ürünler bir nevi KoreoESES'e katkı yapanlara vereceğimiz hediye olarak da düşünülebilir. İlk etapta atkı ve tişört düşünüyoruz.

Böyle birşey yaparsak ve makul fiyatlarla olursa alır mısınız? Sayıyı bilirsek daha sağlıklı hareket edebiliriz. Fazladan ürün yaptırıp kaynak yaratacağız derken elimizdeki kaynaktan da olmayalım.

abi zaten bu işten ekmek yiyen insanlar var. her hafta stadın etrafı seyyarcılarla doluyor. bu adamlar demekki iyi para kazanıyolarki herhafta geliyorlar. gerekirse stadın onunde durulup satılabilir. fiyatlar cok ucuk olmazsa cok alanıda bulunur. bu sayede internetle işi olmayan ama yapılan işleri görup destek olmak isteyenlerede ulasılabilmiş olur.
tabi siz islerin icindesiniz daha iyi bilirsiniz...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 21:12
Bu tür ürünler alınır.Şahsen ben alırım.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 11:11
Basit bir tasarım ama bu tarz bir atkı olabilir

Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 11:40
not : ekşisözlük'ten alıntıdır beşiktaşlı biri yazmış...taraflı tarafsız herkes hayran kaldı bu gösteriye...

''sevdaları ateş olan taraftarlardır. hayata gözüme açtığım günden bu güne kadar beşiktaş dışında hiçbir takıma kalbinde yer vermemiş bir taraftar olarak benim bile tüylerimi diken diken etmişlerdir. ah bir de gereksiz kıyaslamalarla olayın büyüsüne yazık etmesek ne hoş olacak, ali mi ayşe'yi daha çok seviyor, yoksa mehmet mi fatma'yı daha çok seviyor demesek, özellikle videoda 02:26 civarı kamera açısının değişmesi, spikerin büyülenmiş sesi, bayrak altından gözüken yaşlı amcalar, dalgalanan es-es bayrakları, polisler, takım elbiseliler, gözleri yaşarmayan ya futbola alakasızdır ya da kalbi yoktur.

saygı duydum, umarım kalırlar ligde, sanırım dünya üzerindeki hiçbir aşık bu şarkıyı bu kadar güzel söylememiştir. ''

ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 11:50
Üstünde bugüne kadar yapılmış tüm Koreo fotoğraflarının yer aldığı bir tişört ya da her bir koreonun ayrı ayrı yer aldığı tişörtler, forma tipi yazlık tişörtler yapılabilir. Aynı şekilde kupa bardaklar da olabilir. Tabi uygun fiyatta olması da önemli. Hem bizlerin bu unutulmaz anları eşyamızda taşımamız açısından hem de yeni koreolar için gelir yaratması açısından düşünülebilir.

YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 11:55
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan Cumhuriyet

Trabzonspor maçında maliyet ve çalışma gerektirmeyen bir gösteri yapmalıyız.Bu da konfeti gösterisi olacaktır.

Ayrıca konfetilerin sahaya atılmaması durumunda cezai bir işlem uygulanmıyor(muş).Böyle birşey duymuştum.Doğruluk derecesi nedir?

Bence onlar sahayı geçmez o üst sıralardan atıldığında çünkü bi yere kadar gider ve sahaya taşmaz cezada uygulanmaz bence cok güzel bir görüntü olacaktır.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 12:38

KoreoESES için maddi kaynak için önerim var.

Sitemiz de 5392 üyemiz var. Her ay site üyelerimiz 1 TL yardım da bulunsa çok büyük rakamlar ortaya çıkar. BandoESES için de düşünülebilir bu yöntem.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 12:43
Alıntı yapılan kujo

Sitemiz de 5392 üyemiz var. Her ay site üyelerimiz 1 TL yardım da bulunsa çok büyük rakamlar ortaya çıkar. BandoESES için de düşünülebilir bu yöntem.
Çok güzel bir düşünce olur bence KOREOBANDOESES adı altında yardımlar yapılır hangisinin ihtiyacı varsa o kullanır. Hem de sponsor bulmaktan kurtuluruz...
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 13:12
Alıntı yapılan kujo

Aktif üye sayısı o rakamın çok çok altındadır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır