eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 12:29
Bu arada fark ettiniz mi bilmiyorum ancak,İ.B.B. ve GS maçlarında yazdığımız ESES yazısı,14 Şubat'a özel koreo ve bjk maçındaki ''SEVDAN BİR ATEŞ'' koreolarının resimlerinin hepsinde ARÇELİK reklamı var.İyi reklam yaptılar sayemizde LOL

Söz uçar koreo kalır misali :)
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 12:39
Alıntı yapılan es_emre26

Bu arada fark ettiniz mi bilmiyorum ancak,İ.B.B. ve GS maçlarında yazdığımız ESES yazısı,14 Şubat'a özel koreo ve bjk maçındaki ''SEVDAN BİR ATEŞ'' koreolarının resimlerinin hepsinde ARÇELİK reklamı var.İyi reklam yaptılar sayemizde LOL

Söz uçar koreo kalır misali :)

Büyük başkan hemen kareografiler sırasında reklam alımına başlasın. Hem de üç katı fiyatına Başkan bizden her hafta çalışma isterse şaşırmayalım.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 12:41
sitede 2 gündür arıyorum kırk takla attım hala showu download edecek bir link yok lütfen bu işten anlayanlar elinde olanlar youtube falan koyanlar foruma ekleyin  artık çatlıcam yoksa...ES-ES arşivlemek lazım dimi
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 12:46
Alıntı yapılan eFsAnE UyAnDı

sitede 2 gündür arıyorum kırk takla attım hala showu download edecek bir link yok lütfen bu işten anlayanlar elinde olanlar youtube falan koyanlar foruma ekleyin  artık çatlıcam yoksa...ES-ES arşivlemek lazım dimi

Aynen biz de bekliyoruz Tongue Ama herkes izleme linki veriyoruz.Orjinal görüntülü download linkine ihtiyacımız var.Smile
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 12:47
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Unutmuşum, pardon

Sevgili Serkan; güzel bir çalışma yapmışsın ancak, buraya AYDER tribünümüzün yaptığı, Türkiyenin ilk tribün koreografisi olan karton şovu eklemek gerekir diye düşünüyorum...
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 12:51
Cumhuriyet ;

Sen en iyisi ilk sayfadaki bütün koreolarla birlikte bjk maçındakiyle harmanlama bir çalışma ve sadece bu sezon yaptığımız (Dışarda Bursa,içerde Gs,içerde 14 şubat,dışarda gs,içerde bjk) koreoları 2008-2009 olarak güzel birşeyler yapabilirsin mesela :)
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 12:54
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 13:12
Sevdan Bir Ateş ( İndirme Linki)

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla

En altta, Save file to your PC: click here yazısına tıklayın.

Not: Dosya .flv formatındadır.İzlemek için FLV Player programını indirebilirsiniz.

FLV Player Programını indirmek için tıkla

Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 16:41
Koreonun yapımında malesef bulunamadım ama maç öncesi saat 14den koreonun bitimine kadar elimden geldiğince calışmalara yardımcı olmaya calıştım...Koreo öncesi ve esnasındaki telaş ve heyecanı anlatamam,buradaki görüntü ve resimler muhteşem bir iş yaptığımızı kanıtlıyor.Elbette ileride daha iyilerini yapacağız ;) bundan sonraki çalışmaların içinde bulunmayı çok isterim.

Müjdat abinin dediği gibi maç öncesi sayı olarak yetersiz kaldık,eğer sayımız yeterli olsaydı daha güzel görüntüler izleyebilecektik.
İnşallah düşünce aşamasında olan KoreoESES olayını biranevvel hayata geçirebiliriz.
Bu iş için emek harcayan herkese çok çok teşekkür ediyorum,iyiki varsınız....
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 17:19

Pazar günü tribünde şov esnasında yazının altında kaldığımız için pek bir şey anlamadım. Ama hem maçtan sonra hemde dün akşam lig tvde izlerken hem tüylerim diken diken oldu hem gözlerim doldu.

Göğsümüzü kabartan bu muhteşem gösteride emeği olan herkezin eline yüreğine aklına sağlık iyi ki varsınız.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,570 saniyede hazırlanmıştır