eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 23:39
Alıntı yapılan turker

ya şu dünkü gösterinin bi tane kapalıdan taraftarlarca çekilmiş fotoğrafı yok mu, fanatik gazetesi'nin çektiğini kullanıyoruz..

Alıntı yapılan ersöz

Bu da benden..

http://img147.imageshack.us/img147/4622/foto091.jpg
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 08:40
Kapalıdaydım. Şeritler açılmaya, şarkının çalınmaya başlamasıyla resmen transa geçtim. O transın etkisiyle başından sonuna kadar benzer karelerde yaklaşık 20 tane fotograf çekmişim :):) En Kısa zamanda buraya koyacağım..

Ayrıca; Shovu başından sona kesintisiz olarak videoya kaydettik.. 17 dakikalık bir görüntü tam 1 gb. Shov gerçekleşirken kamera bir an beşiktaşlılara çevriliyor.. O sahneyi görmelisiniz.. Kimi başını öne eğiyor, kimisi arkasını dönüyor... :):)
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 09:09

Şu bayrağın öyküsünü anlatayım.

Aradaki boşluk bir türlü kapanmadı, öteki bayraklarla birleştirmeye çalıştık açık kaldı, ben de elimdeki bayrağı sallayayım dedim, LİGTV kameramanları yakalamışlar, hiç haberim yoktu, Pazar akşamı STADYUM programında maçın özetini izleyecektim, programın başında dev arkada dev ekranda şovumuzu gösteriyorlardı, Erdoğan ARIKAN konuşurken bayrağı gördüm, hem de net biçimde, sonra internetten videoyu izleyince şaşırdım yine de "başkası da olabilir" diye düşündüm, önce sadece fotoları çekip koydum, ama sonra bakınca evet oturduğumuz yer orasıydı ve o bayrak da benimdi, bu gösteriye katkı yaptıysam ne mutlu bana...

Hakikaten spikerin daha sonra söylediği gibi klip gibi gösteri olmuş, LİGTV kameramanlarına da teşekkür etmek lazım, hakikaten profesyonel olduklarını gösterdiler...

Emeği geçenlere tekrar tekrar tekrar teşekküler. SAĞOLUN VAROLUN... 
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 09:23
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Biz öylesine büyük bir aileyizki, birlik olduğumuzda başaramayacağımız hiç birşey yok. Pazar günü orada bir tarih yazıldı ve tüm Türkiye buna şahit oldu.

Artık çıta yükseldi. Sadece Eskişehir değil, birçok kesim bir dahaki maçları merakla bekliyor. Umarım herkes destek olurda, bu showlar hiçbir zaman bitmez.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 09:26
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Unutmuşum, pardon
bjk maçında yaptığımızı da etiketlersen diğerleri gibi daha iyi olur.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 11:07
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
uykucu1965 Liste gör
Yazar

Mehmet
  Alıntı uykucu1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 11:42
Bu kareografinin videosunu bilgisayarıma indirebileceğim bir site var mı? Yardımcı olursanız sevinirim..
Yönetim ve Halil Ünal İSTİFA!!!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 11:46

desperadomt ; Bjk deplasmanında yaptığımız koreografi değildi o yüzden koymamış Cumhuriyet.

Evet hala video download linklerini bekliyoruz..!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 11:58
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Lig TV görüntülerini Dailymotion'a yükledim.

Buradan izleyip, paylaşabilirisiniz...

http://www.dailymotion.com/user/Eskisehirli26/video/x93wck_sevdan-bir-atey-mukemmel-bir-goster_sport
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 12:01
Alıntı yapılan inadına_eses

Sevdan Bir ATEŞ...

"Sevdan bir ateş" .. Eskisehirspor - Besiktas .. Mac Öncesi

http://www.youtube.com/watch?v=JP_lzbP4t3M

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır