eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Online Durum: Offline
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 14:24
Havaya balon salmayı şov sananlara kapak olsun...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 14:42
Başta Müjdat Abi, Güçlü Abi, Cem Abi olmak üzere büyüklerimize ve Mustafa,Emre,Kadir,Uğur,Olcay,Levent'e bizi orada yalnız bırakmayan Kerem Abiye,Aydın Abiye,Oğuz Abiye fikir aşamasında, yapımında maddi, manevi en ufak bir katkısı olan herkese binlerce kez teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel bir şov oldu. Galatasaray taraftarından sonra Beşiktaş taraftarı da bizi ağızları açık izledi.

Yalnız bir gün önceden buraya 40 kişi lazım yazıldı fakat biz orada 20 kişi zor toplandık. Bir de şov sırasında kafası şeritlerin arasından çıkaran Abilere,amcalara,kardeşlerime bir sorum var: Oradan kafanızı uzattığınızda ne yapıldığını anlayabildiniz mi?

Son olarak şovun klibini bekliyoruz Emre hem de tüm fotoğraflarla
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 15:08

Ben de uygulama esnasında emek harcayanları yazayım.

Üst katta panoların altında şeritlerin indirilmesini organize eden Mustafa, Güray, Erkan, Alican, Serdar, Emre, Serkan, Kadir, Rıfat, Bülent, İzzet, Çağlar, Erman, Özgür, Emrah, Kerem, Emre ve Onur'a,

İnen şeritlerin üst tribünün altında düzgün bir şekilde tutulmasını sağlayan eski Anadolu Yıldızı Derneği yöneticilerinden Erhan ve arkadaşlarına, Kadir'e, Bora'ya,

Alt katta kartonları dağıtan ve kartonların düzgünce açılmasını sağlayan Talha'ya, Özcan'a, Aykut'a, Engin'e, Hakan'a,

Taraftarın yönlendirilmesi konusunda yardımcı olan Maviş Erkan'a teşekkürler.

Yalnız ben yine bir sitemde bulunmadan geçemeyeceğim. Uygulamanın gerçekleşebilmesi için 44 kişiye ihtiyacımız vardı. Gele gele 16 kişi geldi. Bir ara bu kadar adamla bu iş olmaz deyip vazgeçmeyi bile düşündük. Şayet 44 kişiye ulaşabilseydik, resimlerde görülen o eksikler de oluşmayacaktı. Görüntüde oluşan eksiklikler görevli elemanın eksik olduğu bölgelerdi. O bölgelerde adam tam olsaydı güvenlik görevlileri de şeritlerin altında olurdu, tam açılmayan şeritler de tam açılırdı, herşey daha güzel olurdu. Oralara yetişelemedi maalesef.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
eskisa Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı eskisa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 15:12
açıkta bayrakların altında kaldığım için satadta görememiştim ama akşam lig tv den izledim gerçekten müthiş olmuş.
bu işi en iyi biz yapıyoruz...
hem da açık ara...
emeği geçen herkese teşekkür ederim...
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 15:14
Hepinizin eline,yüreğine sağlık,izlerken gurur duydum sizlerle,iyiki varsınız.Emeği geçen herkese binlerce teşekkür.Sadece bizi değil futbol sevgisi olan herkesi mest ettiniz.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 15:30
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Lig TV görüntülerini Dailymotion'a yükledim.

Buradan izleyip, paylaşabilirisiniz...

http://www.dailymotion.com/user/Eskisehirli26/video/x93wck_sevdan-bir-atey-mukemmel-bir-goster_sport
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 15:45
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 15:55
Alıntı yapılan es_emre26

14 Şubat'taki koreodan sonra Beşiktaş maçını boş geçmeyelim şeklinde konuşmalar başladı Müjdat abiyle :) Daha sonra eskisehirspor.com aracılığıyla Koreografi tasarımları toplamaya başladık ve son 2 haftaya geldiğimizde birşeylere karar verme aşamasına gelindi.

Gelen tasarımlarda bu maça uygun olmayan ya da uygulaması ve maliyeti çok yüksek olanlar elendi.Daha sonra aklımıza Türkiye'de hiç yapılmamış birşey olan parça şeritlerle oluşturulacak birşey geldi.

Tasarım şablon olarak hazırdı ancak ortadaki blokları kaplayacak yazı konusunda tereddütler oldu ve sonunda ''SEVDAN BİR ATEŞ''te karar kılındı.

Dahha sonra siparişler vs. verildi.

Pazartesi günü geç saatlerde kumaşlar elimize ulaştı.

Salı günü top halinde gelen kumaşların kesimleri yapıldı.Kumaşların kenarlarına boru takarak açmasını kolaylaştıracaktık ama memleketimizde bunu normal bir fiyata yapacak yer bulamadık.En sonunda boruyu iptal ettik kuş gözü açmaya karar verdik.Kuş gözlerini de brandacının bahçesinde kendimiz açtık.

Çarşamba günü 26 adet 1.60 metreye 22 metreden oluşan şeritlerin üzerinde çizimler yapıldı.Gün sonunda boya denemesi yapıldı.

Perşembe günü boyama işlemleri başladı ve gündüz 9-10 gibi başlayan çalışmalar 22.00a kadar sürdü.Bu sürede ilk boyama gününde 10 şeridin boyamasını tamamlamıştık.

Cuma günü boyama işlemlerine devam edildi ve gittikçe elimizin alışmasıyla 16 şerit boyandı,günün sonunda boyama işlemleri bitmiş duruma geldi.

Cumartesi günü çizim ve boyama işlemlerini gerçekleştirdiğimiz mekanın temizliği,boyanan şeritlerin sarılması,onların bir taraflarına daha kuş gözü çakılması ve stada götürülüp yerleştirilmesiyle geçti.

Pazar günü de stadda kartonların dağıtımı,gerekli yerlere görevlilerin yerleştirilmesiyle birlikte şovumuzu büyük ölçüde başarı ile tamamladığımızı düşünüyorum.

İlk olarak KoreoBabamız Müjdat abiye(banner) ve KoreoAbimiz  Güçlü abiye(scorpio),
Bizlerin her türlü ihtiyacını karşılayan,evlerimize kadar servislik yapan,eline fırça alıp pankart boyayan,her aşamada yanımızda olan Cem abiye(ESkisigibiES),
Çalışmaların başından uygulamasına kadar emek harcayan sitemiz üyelerinden must_ang,kujo'ya,
Çalışmaların çeşitli aşamalarında yer alan Reprimond,KuRBaN,EmRock,Ercan469,ES_Kadir ve NegRO_26'ya,Osman Başkana,erman_26'ya,
Hava şartlarının kötü olması sebebiyle bize yer temini konusunda kolaylık sağlayan ESKİŞEHİRSPOR AKARYAKIT İSTASYONU'na ve Ihlamurkent'te bulunan TİLİA CİTY AVM yönetimi ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.(Bildiğiniz Alış Veriş Merkezinin içinde yapıldı çalışmalar.Smile)

Çalışmalarımız ile yakından ilgilenen Kerem Akgören ve Aydın Taşkınlar abilerime,
Ve maç günü bu görüntünün ortaya çıkmasını sağlayan herkese TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.(İsmini hatırlayamadığım var özür dilerim.)
Bu şovda bunca emekten sonra başarısız olsaydık eminim hiçbirimizde istek kalmazdı ancak korkulan olmadı.

Nice Koreolara inşallah.

Eskişehir'de görsel şov!

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090426/eskisehirde_gorsel_sov.html

''Sevdan bir ateş''

''Sevdan bir ateş''

Bu koreografiyi açık tribünde canlı yaşadım,az öncede videosunu izlerken gözlerim yaşardı ve tüylerim diken diken oldu.
Biz gerçekten bu işi iyi yapıyoruz !
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
sero26 Liste gör
Yazar

Serhat
  Alıntı sero26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 16:12
balon atmak şowsa :))
bizi tarihe altın harflerle yazsınlar
bizzz büyük esesiz !!
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 16:25
bu  koreografide emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...herkesin emeğine yüreğine sağlık...
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır