eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 12:48
Alıntı yapılan es_emre26

İlk olarak KoreoBabamız Müjdat abiye(banner) ve KoreoAbimiz  Güçlü abiye(scorpio),
Bizlerin her türlü ihtiyacını karşılayan,evlerimize kadar servislik yapan,eline fırça alıp pankart boyayan,her aşamada yanımızda olan Cem abiye(ESkisigibiES),
Çalışmaların başından uygulamasına kadar emek harcayan sitemiz üyelerinden must_ang,kujo'ya,
Çalışmaların çeşitli aşamalarında yer alan Reprimond,KuRBaN,EmRock,Ercan469,ES_Kadir ve NegRO_26'ya,Osman Başkana,
Çalışmalarımız ile yakından ilgilenen Kerem Akgören ve Aydın Taşkınlar abilerime,
Ve maç günü bu görüntünün ortaya çıkmasını sağlayan herkese TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.(İsmini hatırlayamadığım var özür dilerim.)

Alıntı yapılan scorpio

Önce hayalinizde canlandırdığınız,  sonrasında bir word dosyasına dökülen bir tasarımı, binlerce kişinin uygulaması ve böylesine güzel bir tablo ortaya çıkarması mühteşem bir olay..

Bu korografide emeği geçen pek çok kişi var.
Banner Ankara'dan gecesini gündüzüne kattı, Cem Eskişehir bacağında işi gücü bıraktı bu işle uğraştı. Kadir bilet fiyatını protesto edip maça gelmeyecekti ama hatırımızı kırmadı  organizasyonda yer aldı, şeritlerin sarılıp dizilmesi için bir cumartesi gününü stadda geçiren kardeşlerimiz vardı. Ama ben Emre ve Mustafa'yı ayrıca tebrik ediyorum. "Seninleyiz" pankartından sonra bu çalışmada da mükemmel bir iş çıkardılar. Bir A4 de var olan çalışma, böylesine kusursuz mu hayata geçirilir. Ellerinize, emeğine sağlık.

Ayrıca açık tribünde yer alan binler... Kocaman teşekkür de sizlere... Geri planda ne kadar kusursuz çalışırsa çalışılsın, sizler olmasanız bu iş fiyasko olur. Artık öylesine bir bilinç yerleşiyor ki sorgusuz sualsiz herkes bir anda işin parçası oluyor.

Artık her projede kendimizi aşıyoruz. Benim hayalim aynen BandoESES gibi bir koreoESES ekibi kurmak. Çekirdek bir ekip var ama bu işin stad organizasyon ekibini kurabilirsek eğer kağıt üzerinde çok zor gözüken işlerin altından da kolaylıkla kalkarız.  Bu işe mesai harcayabilecek arkadaşlar, bizimle kontak kurun. Eğer sabit bir organizasyon ekibi olursa bugün yaptığımız işlerin kat kat güzelini yaparız.

Bu organizasyonu başlatan,hazırlayan ve uygulayan bütün arkadaşlara,biraz geçte olsa teşekkür ediyorum.BandoESES gibi KoreoESES'te artık tribünlerin simgesi oldu.Her ikisiylede övünüyoruz,herkesin takdirini kazandılar.

Başta; Emre,Güçlü ,Cem vede banner olmak üzere katkıda bulunan diğer arkadaşlar,sizler artık bu işte ustalaştınız.Gönüllülerden oluşan düzenli bir  KoreoESES grubunu oluşturulmasını bende destekliyorum. Bizler,biraz yaşça büyük olan ağbilerinde,elimizden geldiğince maddi desteklerimizle bundan sonraki organizasyonlara katkıda bulunuruz.
(Bu arada Yönetime,gelecek sezon için BandoESES ve KoreoESES grubu için,açık tribünde kombine bilet verilmesi için ,şimdiden taleplerimizi iletelim.Avantacılara bedava bilet verilmesi yerine,ESES için birşeyler yapanları teşvik edelim,destekleyelim.) 

Bütün taraftarları gururlandırdınız,iyi ki varsınız,hepinize binlerce teşekkürler....
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 12:57
Emeği geçen herkeze teşekkürler..Saygılar..
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 13:04

Son çalışmada yer alamadım.Bu da benim armağanım olsun
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 13:12
serkan inönü stadyumundaki armayıda koyarsan süper olur.....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 13:13
Ben de bulundum falan demek istemiyorum yalnız bazı şeyleri anlatmadan da söylemeden geçemeyeceğim.
Cumartesi ben gittiğim de boya işleri bitmiş, şeritlerin hazırlanması, kuş gözlerinin çakılması, stada götürülüp çakılması kalmıştı. Ihlamurkente nasıl gideceğimi, nerde ineceğimi Emre anlatmıştı. Emrenin söylediği yerde indim. Çalışmaların yapıldığı yere Emre arkadaşımız beni aldı götürdü. Ben vardığım da 15-20 dk öncesinden çalışmalara başlanmıştı bile.
Orda ki herkesi yüzyüze ilk defa görüyordum. Ama gelin görün ki, o projeyi gerçekleştirebilmek için öyle bir ruh vardı ki anlatılmaz yaşanır. Günlerce çalışılmış, yorgunluk bana mısın bile demiyor. Sanki ordaki abilerimi, kardeşlerimi, gönüldaşlarımı yıllardır tanıyormuş gibi hissettim kendimi. Hepsi o kadar sıcak kanlıydılar ki sadece o hisler yaşanabilir.
Ihlamurkentte işler bitti, sanayiye geçildi, Olcay, Uğur ve Emrah arkadaşımız da katıldı. Sıcak ve yorgunluk kendini hissettiyor, adeta mayıştırıyordu. Mustafa Hoca ve Emre saatler öncesinden o sıcakta çalışmaya başlamışlardı bile.
Orda da işler tamamlandı. Stada geçildi. Stada gittiğimizde rüzgar ve soğuk başladı. Ben tirtir titriyordum. Kimse 3-5 demeden çalışıyor. Bitmesi için uğraşıyordu. O kadar şerit, o kadar ağırlık en yukarıya taşındı. hiç koymadı bile kimseye. Yarına yetişsin yeter diyorduk. Nitekim de yetiştirdik. Müjdat Abi bir telefonla onca sorunu çözdü. Örneğin 23 Nisan'da kartonlar alınmıştı ve saat daralmıştı. Müjdat Abiye haber verildi. 2-3 saat içinde kartonların elimizde olduğunu görünce inanamadım. Cem Abi, arabasıyla kaç kere geldi gitti, kaç saat çalıştı, uğraştı, didindi siz hesap edin.
Bu kadar şeyi anlattım, belki birazda uzatarak anlattım. Ama esas anlatmak istediğim. Her şey bir amaç içindi. Bu amaç doğrultusunda herkes binlerce yıllık dost gibiydi.
Herşey mükemmel sonlandı. Bende mükemmel insanlarla tanıştım. Bu yüzden bu dostlarıma beni de 1 gün bile olsa, aralarına aldıkları için teşekkür ediyorum.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 13:17
Alıntı yapılan inadına_eses

serkan inönü stadyumundaki armayıda koyarsan süper olur.....

Koreo çalışması olmadığı için koymadım
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 13:25
Cumhuriyet Teşekkürler güzel çalışma olmuş Thumbs%20Up

Bu arada teşekkür listesinde unuttuğum,çalışmaların bazı bölümlerinde bizimle olan erman_26'ya,hava şartlarının kötü olması sebebiyle bize yer temini konusunda kolaylık sağlayan ESKİŞEHİRSPOR AKARYAKIT İSTASYONU'na ve Ihlamurkent'te bulunan TİLİA CİTY AVM yönetimi ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Emrock Liste gör
Yazar

Emrah Ergüleç
Yer: Akarbaşı
  Alıntı Emrock Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 13:40
Emre sağolsun benimde adımı yazmış ama benim desteğim en ufağındandı. hatta nerdeyse birazcık taşıma işi dışında pek bi yardımım olmadı baştan beri yanlarında olmamadım ama o az zamanda bile bu işin ne kadar özveri istediğini anladım. başından beri bu işe koşturanlarındır bu tebrikler. yönetimden beş kuruş destek almadan o soğukta o koşullarda harika ötesi bir iş çıkarttılar hepsinin ellerine ve kocaman yüreklerine sağlık...
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 13:58
Sayenizde eve dönerken bu maçtan hoş anılar kaldı. Emeğinize ellerinize sağlık...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 14:11
bu düşünceyi dillendiren,yapımında maddi manevi katkı sağlayan ve gerçekleştiren herkese binlerce teşekkürler.sağolun,varolun,elleriniz dert görmesin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır