eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 501502503504505 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 15:30
ALi Bey;

taa marmarislerden buraya maç için gelecekseniz biletinizi bence maç gününe sakın bırakmayın..
bu maçın atmosferi ve seyirci sayısını fb ve gs maçıyla kıyaslamak yanlış olur..
maç günü bilet sıkıntısı olabilir içimizde maalesef bjk taraftarı azımsanmayacak sayıda olacak
içimden bir his hem maç öncesi hemde maç esnasında daha önce yaşamadığımız olaylara tanık olmaya hazır olun diyor..inş. ceza almadan bu maçı atlatırız..

Alıntı yapılan esmaris

Ya arkadaşlar Eskişehir'de bulunan bir arkadaş Metin'i aramış"bilet bulamıyorum biletler bitti diyorlar varmı bilidiğin alabileceğimiz bir yer ?"demiş,böyle birşey mümkünmü?Ta Marmaris'den kalkıp geleceğiz,ben ihtimal vermiyorum ama bukonuda bilgisi olan varmı?
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 15:32
Alıntı yapılan EsEsliyim

Şu an İtibari ile
Kapalı ve VIP biletleri bitmiş durumda sadece açık tribün var...
Bu alımlar nasıl olmuş, biletler nasıl bitmiş, toplu alım filan mı olmuş acaba? Rakip takım taraftarlarını kendi tribünlerimizde görmek gibi bir durumla karşılaşmayalım da.

YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 15:36

arkadaşlar kapalı biletleri şimdiden bittiyse bu sizede garip gelmedimi??

kapalı biletleri bizim taraftarın bitirmesi imkansız gibi bişi..
bjk li olarak düşündüğünde ben dernek olsam ben şöyle düşünürdüm 800 kişilik yerin bize yetmeyeceği aşikar, o zaman fazladan yer lazım bu yer açık olamaz çünkü açık komple tek tribün geriye kapalı kalıyor adamlar kapalı bilet alıp kapalının bir bölümünde ayrı grup oluşturmasınlar???? BU KONUNUN ACİLEN ARAŞTIRILMASI VE BÖYLE BİR İHTİMAL VARSA ŞİMDİDEN ÖNÜNE GEÇİLMESİ GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..
BU KONUDA SAKIN YÖNETİM GEREĞİNİ YAPAR DİYE DÜŞÜNMEYİN ALDANIRSINIZ..
OLDU BİTTİYE GELMEYELİMDE..
düşünsenize maç öncesi dışarıda bizimkiler bjk li ararken adamlar çoktan girmiş bizim kapalıda oturuyorlar Big%20smile
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 15:44
ya beyler yeter artık. yok aramızda bjk lı cokmus olay olurmus vs. bu fıyatlara gelecek adam gelır.benım tanıdıgım bır suru bjk lı var. bırısınde maca gelecem demıyor. cunku onlarda burda gurbette okuyolar. cıkarıp ceplerınden 50 lıra verecek durumları yok. gelecek varsa burda yasayan bjk lıler. onlarıda kımse engellıyemez. zaten sayısıda 100 u gecmez
DK
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 15:47
düz mantık bile kursak bu yazdığın hiçte gerçekçi değil..
biz bjk nin durumunda olsaydık sanıyormusunki şampiyonluk yolundaki maçımıza deplasmana bize 800 kişilik yer ayırmışlar der o kadarmı giderdik..????????

Alıntı yapılan emrahes

ya beyler yeter artık. yok aramızda bjk lı cokmus olay olurmus vs. bu fıyatlara gelecek adam gelır.benım tanıdıgım bır suru bjk lı var. bırısınde maca gelecem demıyor. cunku onlarda burda gurbette okuyolar. cıkarıp ceplerınden 50 lıra verecek durumları yok. gelecek varsa burda yasayan bjk lıler. onlarıda kımse engellıyemez. zaten sayısıda 100 u gecmez
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 16:00
ultras nedir başlığına attığım mesaj ...

görüyoruz ki biz taraftar olarak ULTRAS ın kıyısından köşesinden geçmioruz. EN büyük nedeni de ULTRAS gruplarında çıkar yoktur takım sevgisi esastır. biz çıkan piyango biletlerini bitirmezken ULTRAS olmak hayaldir. böyle devam edelim. türkiyenin en dandik stadına daha çok 50 TL veririz.  biz 2b liginde iken ben maça gidiyordum.millet, olm ne maçı al manitayı sinemaya gidelim derken ben bu teklifi geri çevirirdim. maça giderdim. şimdi görüyorum ki o kişiler esesli olmamasına karşın(bjkli) 50 lirasını biriktirmiş açık tribünde maçı izleyecek.  cefasını (küçük yaşta da olsak) biz çektik şimdi sefasınız sürüyorlar. böyle devam edelim. büyük başkan diye bağırmayı unutmayalım pazar günü..tribüne çağırlaım hatta.

oooo 
oley
oley...
oley...

şıkşıkşıkşık.....

ben nerede mi olacağım ?

- 7 liramı verir  sinemaya giderim. paşa paşa rahat koltuklarda, temiz tuvaletli alışveriş merkezinde, staddaki köfte ile aynı fayata, bardak suyun daha ucuz olduğu sinemanın kantininde çekirdek değil de patalmış mısırımı alır filimden keyif almaya bakarım. amaç filim değil. beraber zaman geçirmek. benim adım da stadaki gibi çekirdekçi ye değil, mısırcıya çıkar artık..

orta okulda sıra karalıyorduk bakın ne yazıyorduk :

bazıları pazarları karı kız kovalardı, bazıları eses için kafa koparırdı...
şimdi bakın ne yazıyoruz, recep ivedik fun club, Two Fast Two Furious 4... altına da ekliyoruz, 50 milyon bilet vallahi rezalet, bu taraftar napsın, ....... mü satsın?
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 16:03
Alıntı yapılan enES26

düz mantık bile kursak bu yazdığın hiçte gerçekçi değil..
biz bjk nin durumunda olsaydık sanıyormusunki şampiyonluk yolundaki maçımıza deplasmana bize 800 kişilik yer ayırmışlar der o kadarmı giderdik..????????

Alıntı yapılan emrahes

bız gecen sene ızmıre az yer oldugu ıcın az kısı gıtmıstık. hatta kımse yer olmaz gıremeyız ızmırdekıler doldurur dıye gitmek ıstemedi.sonuc olarak bıze ayrılan yerı dahı dolduramadık.
DK
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 16:10

Kapalının tükenmiş olduğu söyleniyor biriside çıkıp bjklılar almış diyor peki varmı bi delilin gördünmü hiç becekeli birinin kapalıdan bilet aldığını

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 17:39
Alıntı yapılan Fanatik26

Kapalının tükenmiş olduğu söyleniyor biriside çıkıp bjklılar almış diyor peki varmı bi delilin gördünmü hiç becekeli birinin kapalıdan bilet aldığını

Ben şöyle bir olaya şahidim.Espark'da garson olarak çalışan bir arkadaşım var.Onunla aynı yerde çalışan birisine İstanbul'dan telefon geldi.Misafir tribününden 4 tane bilet istediler.Biletler için parası yoktu hatta patronlarından borç aldı.Ancak Eskişehir'de misafir tribünü için bilet satılmıyormuş.Biletler toplu halde ist.'a gönderilmiş.Öyle demişler.Adamlar o zaman bize en ucuz yerden al demişler.Açıktan 4 tane bilet alınmış adamları bekliyor.Biletler de kasa da paraların altında duruyor.
Kapalıyı bilmem ama açıkta bjk'li olacak kesin.
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 17:57
Biletlerin tamamı gönderilmiş olamaz.Benim arkadaşım da İstanbul'da ki müdürleri için 10 tane misafir tribün bileti aldı çarşamba günü.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 501502503504505 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,375 saniyede hazırlanmıştır